Паломництво до Італії, Ватикану

Паломництво до Італії, Ватикану

ПЕРІОД:  12-17 березня (6 днів)
ПОЖЕРТВА: 195 €* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Венеція – Падуя – Рим – Ватикан – Відень – Краків – Львів
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож  до святинь Угорщини, Італії, Ватикану, Австрії, Польщі

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника групи;
– 3 ночівлі у готелях  (2-3 особи в номері);
– 3 сніданки.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;

1 ДЕНЬ

«А коли дивитиметеся на собор Святої Софії і будете здійснювати паломництво до нього як до рідної святині, і молитву приноситимете в ньому, пам’ятайте, що цей собор залишаю вам як знак і символ знищених і збезчещених українських храмів Божих, між ними наших найважливіших свідків — соборів, свідків нашого прадідівського християнства, Святої Софії в Києві і Святого Юра у Львові! Нехай же цей отут собор Святої Софії буде для вас знаком відродження й побудови нових храмів на Рідній Землі і заохотою до зведення храмів Божих в місцях вашого перебування! А над усе нехай собор Святої Софії буде для вас провідним знаком і свідком собору живих українських душ, святим місцем молитви й літургійної Жертви за померлих, живих і ненароджених! Благаю Бога, щоб Він охороняв собор душ прийдешніх українських поколінь!» (Патріарх Йосиф Сліпий)

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до угорського кордону. Прибуття у Будапешт. Автобусна екскурсія містом.
Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешта. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і, звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліттю здобуття Свободи.
Вільний час. Нічний  переїзд через Угорщину та Словенію до Італії.

ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Венеції. Переїзд на кораблику до центральної острівної частини Венеції (туди і назад 10є). Божественна Літургія.
Оглядова екскурсія по Венеції. Площа св. Марка – серце Венеції. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей.  Св. Марко – покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється  грандіозна споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді.  
Вільний час. Повернення на кораблику до материкової частини Венеції.  Переїзд до Падуї.
Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія. 
Повернення до автобусу. Переїзд  до готелю, поселення. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок.  Ранішні молитви.  Прибуття до Рима.  Божественна Літургія.
Відвідини української базиліки Св. Софії. Божественна Літургія. Ця Базиліка – спадок, залишений Патріархом Йосипом, один із найкращих храмів УГКЦ закордоном. У другій половині дня знайомство з містом  – Рим Християнський:

  • Собор Пресвятої Діви Маріі Великої ;
  • Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані ;
  • Капелла Св. Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата;
  • Собор Св. Павла «За міською стіною»;

Вільний час. Повернення у готель, відпочинок. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Рима. Продовження паломницької програми у Ватикані.
Ватикан. Площа Св. Петра. Ватиканські гроти. Скарбниця.  Процесійний вхід до Базиліки Святого Петра.   Вільний час у Ватикані, який є незалежною державою всередині Рима. У Римі Вам відкриється все таїнство і шарм вікової спадщини столиці Італії. Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон– все це чекає на вас у Римі. Місто повне пальм, тополь, кипарисів і квітучих чагарників. Навіть узимку, коли приходить час листю опадати, середземноморські сосни, пальми і кипариси так само залишаються зеленими.
Нічний переїзд до Австрії. 

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до столиці Австрії Відня.
Оглядово-пішохідна екскурсія охоплює Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Барокко. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича. 
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

 6 ДЕНЬ

Сніданок . Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Кракова. Екскурсія містом.
Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова прогулянка по Кракову – Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців (одна з семи копій Туринської Плащениці), Маріацький костел – шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога.
Вільний час. Переїзд до кордону України. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– 3 ночівлі у готелях  (2-3 особи в номері);
– 3 сніданки.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ
* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн