Паломництво до країн Балтії та Скандинавії

Паломництво до країн Балтії та Скандинавії

ПЕРІОД:  19 – 28 травня(10 днів)
ВАРТІСТЬ: 395€*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Варшава – Вільнюс – Гора Хрестів – Рига – Таллінн – Стокгольм – Осло – Мальме – Копенгаген – Берлін – Лагевніки – Львів
ЗАМОВИТИ
:
Львів: (096) 858-27-57, (096) 330-96-79, (063) 075-00-30

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників біля центрального залізничного вокзалу у Львові о 7.30. Посадка в автобус. Виїзд о 8.00. Переїзд до  польського кордону. Щоденні молитви. Прибуття до столиці Польщі Варшави.
Екскурсію почнемо зі Старого міста. Відвідаємо катедральний собор св. Яна, Ринкову площу Старого Міста, Нове Місто, Барбакан, Королівський Замок, відновлений монумент Сигізмунда III Вази, Великий Театр, костел Святого Хреста, в якому зберігається урна з серцем Шопена.
Після закінчення екскурсії – вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Литви.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Вільнюса. Поселення в готель, відпочинок.
Відвідини храму Пресвятої Трійці УГКЦ, Божественна Літургія. У другій половині дня – екскурсійна програма містом.
У нашій програмі – прогулянка по вузьких вулицях Вільнюса, середньовічні дворики і відвідування історичних об’єктів: Кафедрального собору, Палацу правителів ВКЛ, храм св. Анни, собору св. Барнара, Палацу Президента, храму Божого Милосердя, Домініканського храму, собору св. П’ятниці або Параскеви, каплицю Остробрамської Діви Марії з чудотворною іконою.


Вільний час. Повернення у готель, вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Гори Хрестів.
Гора Хрестів — християнська  святиня в Литві, місце паломництва. Розташована за 12 кілометрів від міста Шяуляйю, по дорозі Вільнюс—Рига. Це невеликий пагорб, на якому встановлено багато хрестів, загальна кількість яких складає приблизно п’ятдесят тисяч.
 Переїзд у Латвію.  Прибуття у Ригу, екскурсійна програма.
Ми відвідаємо  церкву Святого Петра, церкву Святого Якова, Домський собор і Домську площу,  Ратушу і Ратушну площу, Будинок Чорноголових, Шведські ворота і будиночок ризького ката, Порохову вежу, будинок з чорними котами, двір Конвета Святого Духа і дворик Святого Іоанна, Велику і Малу гільдії, площу Лівів.


Вільний час. Переїзд у Естонію. Поселення в готель. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Божественна Літургія в Українській Греко-Католицькій Церкві Матері Божої Триручниці. Екскурсійна програма столицею Естонії.
Відвідуючи це прекрасне місто, оглянемо його історичну частину: Таллінську ратушу, побудовану 1404 року, церкву Святого Олафа (Олевісте), яка до кінця XIX століття була найвищим будинком світу, церкву Святого духа, Домський собор, Домініканський монастир, а також церкву Миколи Чудотворця.
Зустріч паломників для посадки на пором у порту Талліна о 16.00.  Посадка на пором, поселення по каютах, переїзд до Швеції. Ночівля на поромі.

5 ДЕНЬ

Прибуття до Швеції. Ранішні молитви.  Екскурсійна програма у Стокгольмі.
Оглянемо історичний центр Стокгольма та  всі визначні пам’ятки, такі як:  пам’ятник маленького Нільса, скульптуру Святого Георгія, головну площу Старого міста – Стурторьет, рунічний камінь, Лицарський острів та старовинну усипальницю шведських королів.  Особливу увагу ми приділимо Королівському палацу, Нобелівській  Ратуші і парадній набережній Стокгольма, яка називається Стрендвеген.

Вільний час. Поселення у готель. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Норвегії. Екскурсія по Осло.
Під час пішої прогулянки по Осло ви побачите будинок Міської Ратуші, Норвезький Парламент, фортецю Акерхус і пристань Акер Брюгге, королівський палац Слоттет. Пройдетесь по головній вулиці Осло Карл-Йохансгате та побачите центральний корпус університету Осло, Собор св. Олафа, а на Ринковій площі- пам’ятник королю Христіану IV.
Вільний час. Нічний переїзд до Швеції у містечко Мальмо. Вечірні молитви.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття в Мальме.
Самостійна оглядово пішохідна прогулянка по Мальме.
Головними принадами цього містечка є Велика й Мала площі, церква св. Петра (XIV століття) – характерний приклад цегляної балтійської готики, і фортеця XV ст. Мальмегус .
Після знайомства з містом – вільний час. Відпочинок на морі. Переїзд до готелю, поселення.
Вечірні молитви. Ночівля.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок.
Переїзд у Данію. Екскурсійна програма у Копенгагені.
Побачимо всі визначні пам’ятки Копенгагена: Ратушну площу і пам’ятник Андерсену, парк Тіволі, Гліптотеку Фонду Карлсберг, Нову площу і будівлю міського суду, Стару площу, Головний Собор Копенгагена і Університет. Далі ми пройдемо до знаменитого замку Кристиансборг, до Королівської площі, де знаходиться Королівський театр і палацовий комплекс Амалієнборг. Відвідаємо католицьку церкву Святого Ансгара. Не залишимо поза увагою і знаменитий символ Данії – маленьку скульптуру Русалки.


Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Німеччини.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Берліну.
Оглядово пішохідна прогулянка по столиці Німеччини.
Починаємо знайомство з містом біля Рейхстагу і Урядового кварталу. Потім рухаємося до Берлінської Стіни, оглядаємо її залишки. Далі, через Брандербургскі ворота, йдемо до Меморіалу Жертвам Голокосту. Згодом знайомимося з Берліном 18-го століття: площею Жандарменмаркт з її соборами, Унтер ден Лінден, Німецькою Державною Оперою, Університетом Гумбольдта, Собором Святої Ядвіги, площею Александрплац, Червоною Ратушею.
Після екскурсії вільний час. Переїзд до Польщі. Поселення у готель. Ночівля.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках.
Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері, де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ Всіх Святих українського народу.
Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 5 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 1 ночівля на поромі;
– 5 сніданків;
– 1 вечеря;
ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Оплата здійснюється у гривнях  відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...