Паломництво до Люрду з нагоди Міжнародного військового паломництва

Паломництво до Люрду з нагоди Міжнародного військового паломництва

ПЕРІОД:  10–22 травня (13 днів)
ПОЖЕРТВА: 605 €* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Ярослав – Прага – Берн – Женева – Невер – Париж – Рокамадур – Люрд – Барселона Монсеррат – Ллорет де Мар – Ніцца – Верона – Егер – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

Починаючи з 1958 року, в травні Люрд на кілька днів стає місцем військового паломництва, яке саме в той рік започаткували військові відомства Німеччини та Франції як акт примирення воюючих сторін після Другої світової війни.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 8 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 8 сніданків;
– 2 вечері.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з  маршрутом 35 €;
-для бажаючих – значок учасника військового паломництва від 20 €.

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників на автостоянці біля Центрального залізничного вокзалу м. Львова о 6.30, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова до польського  кордону.  Проходження кордону. Переїзд до Ярослава.
Відвідини Храму Преображення УГКЦ в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» , яка відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані.
Переїзд до Праги. Прибуття у  готель, поселення. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до центральної частини Праги. Екскурсія містом.
Розпочнемо знайомство з історичного центру – Староміської площі. Тут розташована міська Ратуша, храм Діви Марії, храм святого Миколая. Ми пройдемося колишньою Дорогою Королів, побачимо знаменитий Карлів міст, один з головних символів столиці. Для бажаючих пропонується двогодинна екскурсія корабликом по річці Влтаві з вечерею (вартість 25 євро).
Вільний час. Нічний переїзд до Швейцарії.

3 ДЕНЬ 

Ранішні молитви. Прибуття до Берну. Знайомство з містом.
Історичний центр міста – це ланцюжок вулиць Шпітальгассе, Марктгассе і Крамгассе, що впираються в міст Нідербрюкке. Основні визначні пам’ятки міста зосереджені саме тут: Тюремна башта, вуличні фонтанчики, Годинникова вежа (куранти з рухомими фігурками), готичний собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею.
Вільний час. Переїзд до Женеви. Екскурсія містом.
Женева, третє за значенням місто Швейцарії, вважається одним з найпривабливіших міст світу. Цікава й унікальна пам’ятка Женеви – годинник з квітів на Променад–дю–Лак з найбільшою секундною стрілкою в світі. Її довжина – 2,5 метра. Над старим містом височить собор Cвятого Петра – цей женевський храм для протестантів те ж саме, що для католиків собор святого Петра в Римі..
Вільний час. Переїзд у готель. Ночівля.

 4 ДЕНЬ 

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Невер. Відвідини церкви Св. Бернадетти. Божественна Літургія.
Відвідаємо каплицю монастиря Сен–Жульдар, у якому покоїться нетлінне тіло святої Бернардети Субіру. Небачена популярність серед сучасників у Люрді не спокусили Бернадетту: незабаром вона покинула світ, щоб служити Богові в монастирі у м. Невера. Через 12 років монашества, у важких муках, спричинених туберкульозом кісток, св. Бернадетта відійшла до Господа, щоб після смерті явило себе ще одне чудо: тіло 35-літньої монахині залишилося нетлінним і через довгі роки після її поховання. У 1933 році Папа Римський Пій Х проголосив Бернадетту Субіру святою.
Вільний час. Переїзд у Санліс.
Містечко Санліс є знаковим для українців, адже там мешкала донька князя Ярослава Мудрого та королева Франції, Анна Київська. Паризька єпархія купила храм та згодом відкрила парафію, при якому діє Культурний центр Анни Ярославни. Ця церква функціонує як храм УГКЦ з листопада 2013. Церква освячена в ім’я страстотерпців Бориса і Гліба, рідних дядьків Анни і розташована поблизу Абатства Святого Венсана (Вінкентія) у Санлісі.
Спільна молитва у Храмі. Переїзд у готель. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.  Прибуття у Париж. Автобусна екскурсія містом. 
Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики. Лувр впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Історія будівництва цього комплексу починається від Меровінгів і продовжується понині.  Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци , Стару Паризьку Оперу. 
Відвідини УГКЦ Святого Володимира, Божественна літургія. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Рокамадуру.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття Рокамадур.
Знайомство з «містом однієї вулиці», що вмістилося на майже прямовисній скелі. Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур, на честь якого і назвали місто. Амадур з горіхового дерева вирізав чорну статую Мадонни з немовлям, яка є відома, як «Чорна Мадонна».
Переїзд до Люрду, поселення. Відпочинок, вільний час. Урочиста церемонія відкриття міжнародного військового паломництва.
В лютому 1858-го року Пречиста Діва Марія з’явилася 14-річній селянській дівчині Бернадетті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася  “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.  Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, купелі у цілющій джерельній воді, молитва у Базиліці Вервиці та  Непорочного Зачаття.
Вільний час. Вечеря.  Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення у готель.  Ночівля.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Участь у спільному Богослужінні в Гроті з військовими делегаціями слов’янських народів. Сніданок. Оглядово-пішохідна прогулянка по Люрду.
Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії   Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.
Хресна дорога військової делегації України. Вечеря у готелі. Участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення до готелю.  Ночівля.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Відвідання купелі біля Гроту. Спільне фото української делегації.
Участь в інтернаціональній месі у підземній церкві на честь Святого Пія Х. Церемонія  закриття Міжнародного військового паломництва.
Виселення з готелю. Переїзд до Іспанії.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час, відпочинок на узбережжі Середземного моря. Екскурсійне знайомство з містом.
Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо – храм Святої Родини. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.
Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Монсеррат.
Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром Каталонії, а також центром паломництва католиків з усього світу. Монастир , що розташувався на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву за гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Людська фантазія дала окремим скелях настільки ж цікаві імена: Мумія, Черево єпископа, Хобот слона, Кінь Бернарда. Природний комплекс, прилеглий до монастиря, оголошений національним парком Каталонії.
У другій половині дня переїзд до Ллорет Де Мар. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря. Нічний переїзд до Італії.

 11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ніцци. Вільний час.
Прибуття у Ніццу. Ніцца – п’яте за величиною місто Франції,  «столиця» Лазурного Берега. Центр міста – площа Массена, на схід розташовані старі квартали, на захід – нові. Ну а серце Ніцци – центральна набережна Променад-дез-Англе , ідеальне місце для піших прогулянок і відпочинку.
Відпочинок на лазурному березі Середземного моря. Переїзд у готель до Італії. Ночівля.

12 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Верони. Знайомство з містом.
Екскурсія по Вероні відкриє вам чудове аристократичне місто. Подорожуючи містом, ми побачимо Арену римського амфітеатру, безмовного свідка видовищних боїв гладіаторів, страждань християнських мучеників. Прогулянка по престижній вулиці Мацціні, у дворик Джульєтти і до будинків Монтеккі. Не залишимо поза увагою річку Адідже, Римський Кам’яний Міст, побудований дві тисячі років тому. Готичний Собор святої Анастасії, площа Синьйори, своєрідна площа Ербе – серце Верони, що зберегла свою мальовничість, середньовічний фонтан Мадонна.
Вільний час. Переїзд до готелю в Угорщині. Ночівля.

13 ДЕНЬ 

Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Егер. Самостійна оглядова прогулянка містом.
Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки святого Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп–гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь (оплачується додатково 12є).
Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова приблизно о 23:30.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 8 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 8 сніданків;
– 2 вечері.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з  маршрутом 35 €;
для бажаючих значок учасника військового паломництва від 20 €.
osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

Замовити паломництво: 

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн