Паломництво до Меджугор’я [3-8 квітня 2023]

Паломництво до Меджугор’я [3-8 квітня 2023]

Невеличке хорватське селище в Боснії, яке розташоване біля підніжжя двох гір – Крживаца і Подбрдо, звідки його назва Меджугор’є, на початку 80-х років стало місцем об’явлення Пресвятої Богородиці і за кілька десятків років перетворилося в одну з найвідоміших і найвідвідуваніших святинь світу. Саме тут 24 червня 1981 року, у свято св. Йоана Хрестителя четверо підлітків, […]

Невеличке хорватське селище в Боснії, яке розташоване біля підніжжя двох гір – Крживаца і Подбрдо, звідки його назва Меджугор’є, на початку 80-х років стало місцем об’явлення Пресвятої Богородиці і за кілька десятків років перетворилося в одну з найвідоміших і найвідвідуваніших святинь світу. Саме тут 24 червня 1981 року, у свято св. Йоана Хрестителя четверо підлітків, що вийшли погуляти на околицю села, побачили сяючу жіночу постать з дитиною на руках. На другий день на цьому ж місці світла Панна відкрила дітям (тоді їх було вже шестеро) своє ім’я: «Я – Благословенна Діва Марія, Матір Ісуса». З того часу Пресвята Богородиця продовжує відвідувати візіонерів до сьогоднішнього дня. Тобто об’явлення тривають, і це робить Меджугор’є унікальною святинею. Із 1987 року об’явлення Діви Марії відбуваються щомісяця, 25 числа. Декого з візіонерів Діва Марія відвідує щодня. Божа Мати відкриває їм таємниці, що стосуються їхнього власного життя, життя парафії, до якої вони належать, та цілого світу, «усіх людей, що прагнуть іти дорогою святості», – як висловилася сама Божа Мати.

1 день

Зустріч прочан та виїзд з Коломиї(Івано-Франківськ, Стрий, Львів). Перегляд фільму на богословську тематику. Проходження кордону. Реколекційні науки. Вечірні молитви. Нічний переїзд через Угорщину та Хорватію до Боснії і Герцеговини.

2 день

Ранішні молитви. Приїзд до Меджугор’є. Поселення в готель. Обід. Пізніше всі вирушаємо на гору об`явлень Подбрдо, де спільно будемо молитись вервицю за перемогу України, настання миру та у своїх наміреннях. Згодом, в оглядовій екскурсії ми дізнаємося багато цікавого про Меджугор’є, відвідаємо церкву св. Якова, мироточивий Хрест, могилу отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, який зробив неоціненний вклад у розвиток школи Марії.  Повернення до готелю. Нічліг.

3 день

Божественна Літургія. Сніданок у готелі. 

Також цього дня матимемо Хресну Дорогу на горі Крижевац. Гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги. Крижевац став Голгофою Меджугор’я. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

Обід. Вільний час. Також цього дня буде унікальна можливість побувати на зустрічі з Ненсі та Патріком –  мільйонерами, які раніше не вірили у існування Бога, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. Зараз вони  проживають в Меджугор’є та свідчать про  своє життя паломникам служачи для священників і церкви, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому будинку схожому на замок.

Вечірня молитовна програма у храмі. Вільний час. На молитву біля мироточивого Хреста. 

Повернення до готелю. Нічліг.

4 день

Божественна Літургія. Сніданок у готелі. 

Переїзд на водоспад Кравіца. Вільний час. Відпочинок на озері біля водоспаду (за умови сприятливої погоди).

Водоспад Кравіца  витікає з  річки Требізат — притоки Неретви. Це  друга за величиною ріка у Боснії і Герцеговині. Розташовується водоспад на території заповідника.

У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні.

Повернення до готелю. Нічліг.

5 день

Сніданок у готелі. Виселення з готелю. 

Моління страсної п’ятниці у церкві св. Якова. Цими днями матимемо особливий час Страсного тижня, саме тому богослужіння матимуть особливий характер покаяння та застанови над стражданнями Нашого Спасителя.

Нічний переїзд до України.

6 день

Прибуття в Україну.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священника;
– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування;

– проживання в готелі 3* або 4* зі сніданками та обідами.

Тел.: +380 (96) 858 27 57

 

Related Blogs

Паломництво до Меджугорє та 2 дні Святинями Італії
11/11/2023 – 17/11/2023 Італія. Боснія та Герцоговина. Меджугор’є, Венція, Падуя 285є+400грн.
Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 09.09.2021
Паломництво до Меджугор’є
ПЕРІОД: 11 - 16 квітня (6 днів) ПЕРІОД: 02 - 07 травня (6 днів) ПЕРІОД: 23 - 28 травня  (6 днів) ВАРТІСТЬ: 155є+250грн МАРШРУТ: Львів - Меджегор'є - Кравіца - Львів ЗАМОВИТИ: Львів:...