1 день

Обідній виїзд зі Львова. Проходження Україно – угорського кордону.

Нічний переїзд  до Боснії і Герцеговини.

2 день

Приїзд до Меджугор’є. Поселення у готель. Обід. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є.

Відвідування церкви Св. Якова,  мироточивого Хреста та могили отця Славка Барбаріча.

Вечірня молитовна програма.

3 день

Сніданок. Сходження на гору Подбрдо*. Літургія.

Зустріч з спільнотою Світло Марії. Зустріч із спільнотою «Ченаколо»*. Обід. Вільний час.

*Подбрдо – так називають це місце, що у селі Б’яковічі, де візіонери вперше побачили Богородицю – Царицю Миру. З того часу тут збираються прочани, щоб разом молитися на вервиці. Біля підніжжя Подбрдо – гори об’явлень, знаходиться “Голубий Хрест”, де з 4 липня 1982 р. збираються молитовні групи.

*Спільнота «Ченаколо» – заснована італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві.

4 день

Сходження на гору Кріжавец*. Хресна дорога. Сніданок. Літургія. Зустріч з Патріком і Ненсі**. Обід При бажанні можна відвідати водоспад Кравіца та місто Мостар. Вільний час. Вечірня молитовна програма..

*Гора Кріжевец височить над Меджугор’єм. На її вершині споруджений хрест в пам’ять про 1900-ліття розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут правиться Служба Божа у першу неділю після Різдва Богородиці (свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього). На цій горі паломники (індивідуально та групами) здійснюють Хресну дорогу, переходячи від стації до стації, а на самій вершині мають змогу побути наодинці в тиші перед Богом. Кріжевиц став Голгофою Меджугор’я.

**Канадієць Патрік працював мийником та продавцем машин, потім — менеджером, генеральним менеджером і, врешті, став власником мільярдного автомобільного бізнесу. Його життя було насичене алкоголем та жінками. Після другого розлучення Патрік зустрів Ненсі, яка була адвокатом. Вони одружилися, повінчалися і зрозуміли, що їхнє життя не варте нічого, якщо в ньому немає Бога. Патрік прийняв рішення про переїзд в Меджугор’є. Основним проектом його життя стало будівництво замку Марії для священників, монахів і паломників.

5 день

Сніданок. Літургія. Час на приватну молитву. Вечірній переїзд до Відня.

6 день

Ранній приїзд до Відня. Екскурсія. Вільний час.

Відень — відомий і важливий культурний центр Європи. З XVI до початку XX століття Відень був столицею багатонаціональної держави австрійських Габсбургів. Розміри Відня вдвічі менші, аніж української столиці. При цьому, концентрація історичних пам’яток тут надзвичайно висока. Самих тільки музеїв нараховується більше ста.

Розповімо вам про декілька визначних пам’яток культури.

Хофбург — один із символів імперського минулого Відня. Величезний розкішний палац, який був зимовою резиденцією Габсбургів. У Середньовіччі тут стояв замок, від якого збереглася невеличка каплиця. Хофбург був розширений до чудової резиденції, коли Відень став столицею Австро-Угорщини. В цей час тут можна знайти майже будь-який архітектурний стиль — від готики до модерну. А в його залах розташувалася національна бібліотека, скарбниця, музей музичних інструментів, зброї й етнографії та знаменита “іспанська школа верхової їзди”.

Вражає і величезна палацова площа – Heldenplatz (площа героїв). Кінні статуї ерцгерцога Карла, який виграв битву при Асперні проти військ Наполеона (1809) і принца Євгена Савойського, який переміг турків, свідчать про славне минуле Австрії. Площа героїв — не лише величезний квадрат в центрі австрійської столиці, це один із символів славної історії.

Кафедральний собор св. Стефана (Стефандом) – одна з найвідоміших віденських пам’яток і один з найзначніших шедеврів європейської готики. Будівництво першої церкви датується 1147 роком. Довгий час Стефандом був найвищою будівлею Європи – 137 метрів. Стара церква була перебудована в готичному стилі за наказом герцога Рудольфа IV. У 1359 році він заклав наріжний камінь нефа, а в 1433 була закінчена Південна вежа.

Церква св. Карла — шедевр бароко і найбільша барокова церква на північ від Альп. Була побудована в 1715 році відомим австрійським архітектором Йоганном Фішером фон Ерлахом. Була зведена на честь обітниці імператора Карла VI в подяку за позбавлення від сильної епідемії чуми й була присвячена святому Карлу Борромео.

Нічний переїзд до Львова.

7 день

Прибуття до Львова.

У вартість входить: медичне страхування, проживання в готелі зі сніданки та обідо-вечерями (один  день посний), трансфер автобусом на весь час перебування, супровід священника та керівника групи.

У вартість не входить: особисті витрати; за бажанням екскурсія на водоспад Кравіца та місто Мостар (20-25 €).