Паломництво до Меджугорє та 2 дні Святинями Італії

Паломництво до Меджугорє та 2 дні Святинями Італії

11/11/2023 – 17/11/2023

Італія. Боснія та Герцоговина.

Меджугор’є, Венція, Падуя

285є+400грн.

1 день

Виїзд зі Львова. Проходження українсько-угорського кордону.

2 день

Приїзд у Боснію і Герцоговину, Меджугорє , поселення у готель. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугорє, відвідування мироточивого Хреста, могили о. Славка Барбарича. Обід .Вечірня молитовна програма.

3 день

Сніданок. Сходження на г. Крижевац. Літургія. Відвідування спільноти «Ченаколо». Відвідування Патріка і Ненсі. Обід. Вечірня молитовна програма.

4 день

Сніданок.  Сходження на г. Подборд. Літургія. По бажанні екскурсія на водоспад Кравіца. Нічний переїзд Переїзд до Венеції.

5 день

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки  Венецією та її вузькими та заплутаними вуличками. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Святого Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Святого Марка ми візьмемо участь у Літургії, біля мощей євангелиста Марка.
Головна площа Сан-Марко і неймовірна кількість голубів, символ Венеції – кафедральний Собор святого Марко, де зберігаються реліквії християнства, привезені хрестоносцями; Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст, зведений над Гранд-каналом; незабутній вигляд на Венецію з води – все це залишить у нас приємні спогади. Після Літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах.

Поселення у готель. Вечеря.

6 день

Літургія . Сніданок. Переїзд до Падуї. Падуя є одним з найстаріших міст північної Італії неподалік Венеції. За легендою Падуя була заснована у 12 ст. до н. е. Протягом історії Падуя була важливим культурним центром Італії, тут знаходиться один із найстаріших італійських університетів. Покровителем Падуї є Св. Антоній, помолитись його мощам приїжджають паломники зі всього світу.  Екскурсія, вільний час, нічний переїзд до Львова.

7 день

Повернення до Львова.

Ціна включає: страхівка, проживання в готелях (3 ночі), 3 сніданки,3 вечері – трансфер автобусом єврокласу, супровід священника та керівника групи.

Додатково оплачуються : оплата за екскурсії – 55 євро. , міський транспорт, кораблик у Венеції та туристичний збір у готелях – 15є.

Related Blogs

Паломництво до Меджугор’я [3-8 квітня 2023]
Невеличке хорватське селище в Боснії, яке розташоване біля підніжжя двох гір – Крживаца і Подбрдо, звідки його назва Меджугор’є, на початку 80-х років стало місцем об’явлення Пресвятої Богородиці і за...
Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 09.09.2021
Паломництво до Меджугор’є
ПЕРІОД: 11 - 16 квітня (6 днів) ПЕРІОД: 02 - 07 травня (6 днів) ПЕРІОД: 23 - 28 травня  (6 днів) ВАРТІСТЬ: 155є+250грн МАРШРУТ: Львів - Меджегор'є - Кравіца - Львів ЗАМОВИТИ: Львів:...