Паломництво до Стамбула

Паломництво до Стамбула

ПЕРІОД: 13 – 17 грудня  (5 днів)
ВАРТІСТЬ: 295 €*
МАРШРУТ: Львів – Стамбул – Львів
Тільки для ВАКЦИНОВАНИХ
ЗАМОВИТИ
: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;

Столицею Візантії було місто Константинополь – сучасний Стамбул, засноване 330 р. римським імператором Костянтином Великим (звідси його давня назва Константинополь (або ще Царгород).
Стамбул – це древнє та насичене історією місто, де кожен знайде щось для себе.
Запрошуємо вас разом з нами у паломництво!

1 день – Переліт Львів – Стамбул
Переїзд у готель на нічліг.

2 день – Стамбул
Літургія. Сніданок.
Факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом (вартість – 10 євро, за умови, що набереться група від 10 людей). Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром, Базиліку Цистерна та Блакитну мечеть.
Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії. Цей грандіозний за своїми розмірами храм із величезним куполом-шатром, що мав символізувати присутність Неба на землі, протягом тривалого часу вважався найбільшою спорудою в цілому світі. Прикрашений золотою мозаїкою і фресками, собор воістину являв собою велич Божої слави. Він став перлиною стародавньої візантійської архітектури, символом східного християнства. У соборі Святої Софії відбувався обряд помазання на царство візантійських імператорів. За давньою легендою, приголомшлива краса і маєстат Софійського собору настільки вразили посланців руського князя Володимира Великого, що він прийняв доленосне рішення про хрещення Київської Русі саме з рук Візантії. У ХV ст., коли Візантійська імперія впала під натиском Османів, у соборі Святого Софії була створена мечеть (Айя-Софія), про що сьогодні нагадують добудовані навколо неї мінарети. Та з 1934 р. Свята Софія не належить жодній релігії та жодній конфесії – сьогодні тут функціонує музей.

У вільний час рекомендуємо оглянути палац Топкапі (тур. Topkapı) — головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Назва Топкапі в перекладі з турецької означає дослівно «гарматні ворота».
Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

3 день – Стамбул
Літургія. Сніданок.
У цей день пропонуємо відвідати палац Долмабахче – палац османських султанів на Європейській стороні Босфору. Вважають, що саме з цього місця Мехмед II Фатіх звелів витягнути на берег свої кораблі і переправити їх у бухту Золотий Ріг під час взяття Константинополя. Новий палац будувався в 1842—1853 для султана Абдул-Меджида I, який став перейматися середньовічним палацовим комплексом Топкапи та бажав мати палац в стилі бароко, здатний змагатися у вишуканості з європейськими резиденціями XVIII століття.
Подорож на центральну площу Таксім. Та прогулянка Стамбульським Хрещатиком вулецею Істікляль. В цей день ми також відвідаєм рибний ринок, Галатський міст, ринок спецій та зможемо прогулятись човником по Босфору.
Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

4 день – Стамбул
Літургія. Сніданок.
Вільний день, у котрий запрошуємо приватно відвідати храм св. Георгія Побідоносця, резиденції Вселенського Патріарха на Фанарі, могилу Роксолани, Галатську вежу (панорама міста), Гранд-Базар, Музей Каріє, він же – церква Хора, Археологічний музей, в якому знаходиться гріб Олександра Македонського, відпочити на морі та інше.

5 день – Стамбул
Літургія. Сніданок.
Останній день нашого перебування у Стамбулі – саме час закупитися сувенірами для себе та близьких. Найкраще місце для цього – Гранд базар — один з найбільших критих ринків у світі. Базар розташований в старій частині Стамбула та займає величезну площу — на базарі розташовано понад 4000 магазинів на 58 вулицях. Щодня його відвідує понад півмільйона відвідувачів і туристів.

Після закупів вже й пора повертатись додому.

Переліт Стамбул – Львів.
До нових зустрічей!

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– авіаперельоти Львів-Стамбул, Стамбул-Львів з дозволеним багажем 1 валіза (20 кг.);

– трансфер (з аеропорту та назад);

– супровід керівника та духівника групи;

– факультативна піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом. Вартість – 10 євро, за умови, що набереться група від 10 людей;

– 5 ночей у Стамбулі зі сніданками;

– медичне страхування.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

– Вежа Галата вхід 4 Є;

– церква Каріе, вхід 13Є;

– Археологічний музей, вхід 6 Є;

– Палац Топкапі, вхід 22 Є;

– Палац Дольмабахче, вхід 10 Є;

– Музей мініатюр, вхід 13Є;

– Базиліка Цистерна, вхід 10Є;

– кораблик по Босфору, вхід 10Є ;

– додаткове страхування на випадок COVID19, вартість 311 грн.**;

– туристичний збір у готелях (city-tax);

– особисті витрати.

* Оплата за паломництво здійснюється у гривнях.

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...