Паломництво до Святої Землі

Паломництво до Святої Землі

15/11/2023 – 22/11/2023

08/12/2023 – 15/11/2023

Ізраїль

Тель-Авів, Тверія, Назарет, Вифлеєм, Ейн-Карем

990$+400грн

1 ДЕНЬ

Зустріч учасників групи. Трансфер до аеропорта.

2 ДЕНЬ 

Зустріч прочан в аеропорту. Початок реєстрації, виліт до Тель-Авіву.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Проходження паспортного контролю. Зустріч з місцевим гідом, початок паломницької програми. Організація паломницького дня залежить від тривалості процедури паспортного контролю. Поселення у готель. Вечеря, вільний час. Ночівля.

3 ДЕНЬ  

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд на Гору Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Переїзд у  Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, замешкала Пресвята Родина – Богонемовля Ісус разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаємо Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворивши воду на вино.   Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.

Переїзд до готелю, вільний час.  Вечеря. Ночівля.

4 ДЕНЬ 

Сніданок, ранішні молитви. Виселення з готелю. Виїзд у  Галілею,  де Ісус провів більшу частину свого земного життя. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Озеро Кінарет-Галілейське,  на березі якого Христос знаходить собі учнів. У вільний час – прогулянка на кораблику Галилейським озером (за бажанням): (10 $ з особи), та обід, що включає рибу Св. Петра (20 $ з особи).

Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах біблійної гори Кармель.  Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Переїзд до готелю у Вифлеємі, поселення.  Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Переїзд у Єрусалим. В цей день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідаємо Гефсиманський  сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії.

Повернення у  Палестину.  Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот.  

Переїзд до готелю, вільний час.  Вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ 

Сніданок.  Ранішні молитви. Божественна Літургія.

Переїзд в Єрусалим. Тут пройдемо Хресною дорогою (Віа Долороза), відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Ви побачите світлицю Таємної Вечері на горі Сіон – Дорміціон (Бенедиктинський монастир). Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі:  Церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида.

Повернення в готель. Вечірні молитви. Вільний час, вечеря. Ночівля.

7 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія.

Річка Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських. Місто Єрихон розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.

Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомор, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м.  Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети.

В Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній – всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря.

Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

8 ДЕНЬ 

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія.

Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Переїзд у Єрусалим. Відвідаємо Церкву Отче Наш та місце Вознесіння Господнього (стопа).

 Переїзд у  Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарії). Дорога між ними веде до Джерела Марії.

Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

9 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія.

Виїзд у Лідда до гробниці Святого Юрія.

Переїзд до Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і воскресив із мертвих Товиту. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона, перебувши частину подорожі в череві кита. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон.

Виліт. Трансфер до України.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ: авіапереліт; супровід духівника-керівника групи; трансфери згідно програми на території Ізраїля; проживання в готелях 3*, 4* зі сніданками та вечерями.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:  екскурсії згідно програми та вхідні квитки – 50$ ; трансфер Львів – аеропорт – Львів.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30

Related Blogs

Париж та Люрд – подорож святинями Франції
16/10/2023 – 26/10/2023 Франція. Чехія. Італія. Відень – Прага – Париж – Люрд – Верона – Падуя – Венеція 455є+400грн.
Posted by admin | 09.11.2021
Свята Земля
ПЕРІОД: 26 березня - 02 квітня (+/-3 дні) (8 днів) +/-3 дні ПЕРІОД: 06 - 13 квітня (+/-3 дні)  (8 днів) ПЕРІОД: 18 - 25 травня (+/-3 дні)  (8 днів) ВАРТІСТЬ: 895$*+500...
Posted by admin | 10.09.2021
Паломництво на гору Синай
ПЕРІОД: 26 березня - 01 квітня (7 днів / 6 ночей) ВАРТІСТЬ: 16800 грн. МАРШРУТ: Львів - Шарм-ель-Шейх - Львів ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096) 330-96-79