Паломництво до Святої Землі – Дорогою Спасителя

Паломництво до Святої Землі – Дорогою Спасителя

ПЕРІОД:  26 вересня – 02 жовтня (7 днів)
ПОЖЕРТВА: 625 $* + 200 грн
МАРШРУТ: Київ – Тель-Авів –гора Тавор – Назарет – Кана Галілейська – гора Блаженств – Капернаум – Єрусалим – Вифлеєм – Поле пастушків – ріка Йордан – Єрихон – Мертве море – Ейн Карем – Лідда – Яффо – Тель-Авів – Київ
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– авіа переліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 6  сніданків та вечері (шведський стіл).

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом 28$ за час подорожі);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом 22$ за час подорожі);

– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

1 ДЕНЬ*

Зустріч паломників у Міжнародному аеропорту Бориспіль (Термінал D) о 04:00. Реєстрація на рейс, виліт до Тель-Авіву о 06:50. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Проходження паспортного контролю. Зустріч з місцевим гідом. Ранішні молитви. Переїзд у Галілею. Виїзд на Гору Тавор, місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Переїзд у  Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві.
Переїзд до міста Тверії, поселення у готель «Табар». Вечеря. Ночівля.

*Організація паломницького дня залежить від тривалості процедури паспортного контролю

 2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд на гору Блаженств, місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого Христос знаходить собі учнів. Факультативно прогулянка на кораблику Галилейським озером (10$ з особи), та обід (в меню запечена риба святого Петра) (25$). Переїзд у Палестину в місто Вифлеєм. Поселення у готель «Сахара». Вільний час, вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Відвідини храму у Віфагії, місце, де Ісус зустрівся з сестрами Лазаря Мартою та Марією перед воскресінням Лазаря. Віфагія є також  місцем, де Ісус у сів на віслюка, ставши на камінь для зручності і рушив у Єрусалим. Це був тріумфальний Його в’їзд до Єрусалиму. Переїзд у Єрусалим, знайомство з найсвятішим для християн містом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман.  Відвідаємо Церкву Отче Наш (Божественна Літургія) та місце Вознесіння Господнього. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Повернення у  Палестину. Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

 4 ДЕНЬ

Сніданок. Переїзд у Юдейську пустелю. Ранішні молитви. Річка Йордан (Божественна Літургія) – місце відновлення обітів хрещення паломників. Переїзд у Єрихон, розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу. Гора спокус – місце спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25м.

Переїзд на Мертве море, яке є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. В Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів у нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Переїзд до готелю. Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок.  Ранішні молитви. Переїзд в Єрусалим. Тут пройдемо Хресною дорогою (Віа Долороза), відвідаємо  Храм Гробу Господнього(Божественна Літургія), зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і відвідати головну святиню християнства – Гріб Господній. Далі наш паломницький шлях до світлиці Таємної Вечері, що на горі Сіон. Ще багато дивного і сокровенного чекає на Вас в Єрусалимі:  Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Повернення в готель. Вечірні молитви. Вільний час, вечеря. Ночівля.

 6 ДЕНЬ   

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Переїзд в Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Переїзд у Єрусалим. Відвідаємо Гефсиманський сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії. Стіна плачу. Переїзд до готелю, вільний час. Вечеря. Ночівля.

 7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Переїзд у Лідду до гробниці Святого Юрія. Переїзд до Яффо, прогулянка по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо заснував Яфет, син Ноя. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Переїзд в аеропорт Бен-Гуріон о 13:00. Виліт до Києва о 15.45. Прибуття у Міжнародний аеропорт Бориспіль приблизно о 19.30.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіа переліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 6  сніданків та вечері (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом 28$ за час подорожі);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом 22$ за час подорожі);

– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

*Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для запису у Києві:  (044) 541-03-60; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.

e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Микільсько-Слобідська 5, офіс 212.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...