м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво до Святої Землі, гору Синай + відпочинок на Червоному морі

ПЕРІОД:  25 вересня – 03 жовтня ( 9 днів ) 
ПОЖЕРТВА: 880 $*+200 грн
МАРШРУТ: Київ – Тель Авів – Мертве море – Ейлат – Червоне море – гора Синай (Єгипет) – ріка Йордан – Єрихон – Вифлеєм – Поле пастушків – Єрусалим – гора Тавор – Кана Галілейська – Хайфа – Акко – гора Блаженств – Капернаум –Галілейське море – Тель-Авів – Київ
ЗАМОВИТИ: Київ:  (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіа переліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 8 сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 8 ночівель в готелі (2-3 особи в номері).
– чайові водієві та гідові (разом 40$ одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом до 20 $ за час подорожі);- дорога до аеропорту і назад;- особисті витрати.

1 ДЕНЬ

Зустріч групи в Міжнародному аеропорту Бориспіль о 01.00, виліт о 04.00 год. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів) о 07.15 год. Переїзд і відпочинок на Мертвому морі (2 год). Мертве море є безстічним озером, яке розташоване в Йорданський Рифтовій долині. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Трансфер у місто Ейлат. Розміщення в готелі. Відпочинок на Червоному морі. За бажанням оглядова екскурсія містом. Відвідання фабрики дорогоцінного каміння.Вечеря. Ночівля.

2 ДЕНЬ  

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі.  Факультативно пропонуємо відвідати підводну обсерваторію з її захоплюючими видами морського королівства. Можливість спуститися до океанських глибин у спеціальній субмарині (40$). Повернення у готель. Похід на гору Синай (Єгипет) за бажанням (95 $). Вечірні молитви. Вечеря Ночівля.

3 ДЕНЬ               

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.

4 ДЕНЬ  

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на річку Йордан. Божественна Літургія. Відновлення хресних обітів. Панорама монастиря  св. Георгія Хозевіти. Єрихон – місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея. Монастир св. Герасима.

Поселення в готелі у Вифлеємі Вечеря. Ночівля.

5 ДЕНЬ               

Сніданок. Вифлеєм. Божественна Літургія на Полі пастушків. Молочний грот. Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка.  Каплиця ясел. Переїзд у Єрусалим. Церква Отче Наш, Місце Вознесіння Господнього (стопа). Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері. Вечеря Ночівля.

6 ДЕНЬ               

Сніданок. Дім Анни. Божественна Літургія. Овеча купіль.  Віа Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього. Кімната Тайної вечері. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Стіна Плачу. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля.

7  ДЕНЬ              

Сніданок. Виселення з готелю.  Гора Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія. Виїзд на екскурсію в Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо. Хайфа –  Храм св. Іллі. Панорама Бахайських садів.  Пізнє поселення в готель у м. Акко. Вечеря. Ночівля.

8 ДЕНЬ               

Сніданок. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Божественна Літургія. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет – Галілейське море, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Повернення  в готель. Вечеря. Ночівля.

9 ДЕНЬ            

Сніданок.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Виїзд. Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель.  Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Переїзд у Тель Авів. Відпочинок на узбережжі Середземного моря. Переїзд  в аеропорт Бен-Гуріон о 19.00 год. Виліт до Києва о 22.25 год. Приліт до України у аеропорт «Бориспіль» о 01.30 год.

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 8 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 8  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– чайові водієві та гідові 40$ (одноразово);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

– одномісне поселення за додаткову оплату.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 541-03-60; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (31 голоси, середня оцінка 5.00 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: