Паломництво до Святої Землі “Ісус – Дорога, Правда і Життя”

Паломництво до Святої Землі “Ісус – Дорога, Правда і Життя”

ПЕРІОД: 24-31 березня (8 днів) 
ПОЖЕРТВА: 880 $* + 200 грн
МАРШРУТ: Київ – Тель-Авів – Ейн Карем – Поле пастушків – Вифлеєм – Назарет – ріка Йордан – Єрихон – Мертве море -Кана – Капернаум – гора Тавор – Галілейське море – Єрусалим – Яффо – Тель-Авів – Київ

Духівник: о.Любомир Яворський, Генеральний директор Патріаршого паломницького центру

Спільна молитва з владикою Борисом (Ґудзяком), владикою Глібом (Лончиною) та українцями з діаспори.

ЗАМОВИТИ: Київ: (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 7 ночівель в готелях 4* (2-3 особи в номері).
– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день(разом до 30$ за час подорожі);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

 

         1 день – Зустріч прочан у міжнародному аеропорту Бориспіль, початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Переїзд у Ейн Карем. Божественна Літургія. Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св.  Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Переїзд до Палестини, поселення в готель у місті Вифлеєм. Вечеря. Ночівля.

   2 день – Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія о 8.00. Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот. Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Панорама міста. Стіна Плачу. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

         3 деньСніданок. Переїзд у Юдейську пустелю. Божественна Літургія о 9.00. Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах. Переїзд у Єрихон, який розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.  Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом.

Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино.  Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Переїзд у  Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Майстерня Йосипа.

Переїзд у готель, поселення. Вечеря. Ночівля.

      4 день Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до Галілейського озера. Божественна Літургія о 10.00. Саме у Галілеї прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.  Озеро Кінарет-Галілейське,  на березі якого  Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галилейським озером (10 $ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20 $ з особи). Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра.  Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

     5 день – Сніданок. Ранішні молитви. Підйом на Гору Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія о 8.00. Переїзд у Юдейську пустелю. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м.

Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Переїзд до Палестини, поселення в готель у місті Вифлеєм. Вечеря. Ночівля.

 

      6 день – Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Витанію. Божественна Літургія о 10.00. Гробниця Лазаря. Переїзд у Єрусалим. Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі.: Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, світлиця Таємної Вечері на горі Сіон, Гробниця Давида, гробниця Діви Марії. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

      7 день – Сніданок, ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим.  Храм Усіх Націй. Гефсиманський  сад.  Храм Св. Петра (Геліканту)-місце суду над Ісусом. Божественна Літургія 12.00. Віа Долороза (Хресна дорога). Далі відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

 

8 день  Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Місце Вознесіння Господнього (стопа). Кармелітський монастир, церква Отче наш. Божественна Літургія о 10.00. Переїзд до Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут  Ной побудував свій ков чег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Переїзд у  аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в  Україну .

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника;

– супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 7 ночівель у готелях 4*(2-3 особи в номері);

– 7 сніданків та вечер (шведський стіл).

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом 30$);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

– особисті витрати.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...