Паломництво до Святої Землі “Ісус – Дорога, Правда і Життя”

Паломництво до Святої Землі “Ісус – Дорога, Правда і Життя”

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– медичне страхування;
– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл);
– 7 ночівель в готелях 4* (2-3 особи в номері).
– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день(разом до 30$ за час подорожі);
– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

 

         1 день – Зустріч прочан у міжнародному аеропорту Бориспіль, початок реєстрації, виліт. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Переїзд у Ейн Карем. Божественна Літургія. Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св.  Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Переїзд до Палестини, поселення в готель у місті Вифлеєм. Вечеря. Ночівля.

   2 день – Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія о 8.00. Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот. Переїзд у Єрусалим. В цей незабутній день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі  зараз розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Панорама міста. Стіна Плачу. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

         3 деньСніданок. Переїзд у Юдейську пустелю. Божественна Літургія о 9.00. Ріка Йордан, чин відновлення хресних обітів паломників у її водах. Переїзд у Єрихон, який розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х.  Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом.

Поїдемо у невелике містечко  Кана-Галілейська,  де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино.  Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Переїзд у  Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Майстерня Йосипа.

Переїзд у готель, поселення. Вечеря. Ночівля.

      4 день Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до Галілейського озера. Божественна Літургія о 10.00. Саме у Галілеї прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані.  Озеро Кінарет-Галілейське,  на березі якого  Христос знаходить собі учнів. У вільний час для бажаючих прогулянка на кораблику Галилейським озером (10 $ з особи), та обід з рибою Св. Петра (20 $ з особи). Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра.  Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

     5 день – Сніданок. Ранішні молитви. Підйом на Гору Тавор – місце Преображення Господнього. Божественна Літургія о 8.00. Переїзд у Юдейську пустелю. Дерево Закхея. Знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25 м.

Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів в нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Переїзд до Палестини, поселення в готель у місті Вифлеєм. Вечеря. Ночівля.

 

      6 день – Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Витанію. Божественна Літургія о 10.00. Гробниця Лазаря. Переїзд у Єрусалим. Ще багато дивного і сокровенного чекає Вас в Єрусалимі.: Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, світлиця Таємної Вечері на горі Сіон, Гробниця Давида, гробниця Діви Марії. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

      7 день – Сніданок, ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим.  Храм Усіх Націй. Гефсиманський  сад.  Храм Св. Петра (Геліканту)-місце суду над Ісусом. Божественна Літургія 12.00. Віа Долороза (Хресна дорога). Далі відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

 

8 день  Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Місце Вознесіння Господнього (стопа). Кармелітський монастир, церква Отче наш. Божественна Літургія о 10.00. Переїзд до Яффо – прогулянка по стародавньому місту. Яффо – одне  з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут  Ной побудував свій ков чег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра. Переїзд у  аеропорт Бен-Гуріон. Виліт в  Україну .

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника;

– супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 7 ночівель у готелях 4*(2-3 особи в номері);

– 7 сніданків та вечер (шведський стіл).

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом 30$);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 20 $ за час подорожі);

– особисті витрати.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...