Паломництво до святинь Франції – Терновий вінок Господній та реліквії християнства

Паломництво до святинь Франції – Терновий вінок Господній та реліквії християнства

ПЕРІОД:  12-20 квітня ( 9 днів ) 
ПОЖЕРТВА: 375 € *+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Відень – Мюнхен – Страсбург – Ешо – Шартр – Париж – Ам’єн – Брюге – Брюссель – Люксембург – Прага – Ярослав – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ:  (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до святинь Угорщини,  Австрії, Німеччини, Франції, Бельгії,  Люксембургу, Чехії,  Польщі

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7. 30 у Львові в Патріаршому домі. Божественна Літургія о 8.00. Посадка в автобус. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття до центральної частини Будапешту.

 Вечірня оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв.

Вільний час.  Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії.  Прибуття до Відня.

Відвідини УГКЦ Святої Варвари, спільна молитва. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Бароко.

Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд у готель. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Мюнхена. Оглядова прогулянка містом.

Божественна Літургія. Відвідини могили Степана Бандери, панахида за загиблими, що віддали своє життя  за волю України. Знайомство з містом. Впродовж кількагодинної прогулянки по історичному центру Мюнхена ми побачимо всі головні визначні пам’ятки Мюнхена: Альтер Хоф, Хофброй, Резиденцію і Одеонсплац, пройдемо мимо палаців у стилі рококо до Баварському двору і Фрауенкірхе. Звичайно, побачимо Стару і Нову Ратушу.

Вільний час. Переїзд до Франції. Поселення у готель. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви. Переїзд у Ешо – відвідини Храму, де зберігаються мощі святих Софії, Віри, Надії, Любові. Спільна молитва. Вільний час. Переїзд у Страсбург. Екскурсія містом.

Під час знайомства з містом  ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Вартий уваги квартал Маленька Франція, розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам.

Вільний час. Нічний переїзд у Шартр.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Прибуття у Шартр. Знайомство з містом.

 На місці сучасного Шартрського собору здавна стояли церкви. Зведення нового собору на честь Богородиці почалось у 1194 році. Церемонія свячення собору відбулася у 1260 р.  З  876 року в місті зберігається Святий Омофор Діви Марії, який знаходиться у цьому соборі. Молебень до Богородиці.

Вільний час. Переїзд  у Париж. Екскурсія містом.

Ця екскурсія дасть Вам можливість познайомитися з основними пам’ятками Парижу. Лувр – один з найбагатших музеїв світу. Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу. Відвідини храму Святого Володимира УГКЦ. Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики 1163-1345. Всередині собору слід звернути увагу на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх, зокрема Терновий Вінок.

Церемонія вшанування Тернового Вінка Господнього. Вільний час. Переїзд у готель. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Ам`єн. Знайомство з містом.

 Ам`єн – столиця Пікардії, розташований в закруті річки Сомми. У грудні 1206 року в третю неділю Різдвяного посту єпископ Амє’на Річард Герберойський урочисто зустрів голову св. Івана Хрестителя при в’їзді до Ам’єну. З того часу починається шанування голови св. Івана в Ам’єні і в усій Пікардії. У 1220 році єпископ Ам`єна заклав перший камінь у фундамент нового катедрального собору, який після безлічі добудов стане в майбутньому найвеличнішим спорудженням готичного стилю в Європі. Це найбільший і один з найкрасивіших у Франції готичний Катедральний собор Нотр-дам (XIII—XV ст.).Собор виділяється цілісністю свого плану, красою трьохярусного внутрішнього простору і, особливо, прекрасними скульптурами на головному фасаді. Вшанування мощей Івана Хрестителя. Вільний час.

З Ам’єна Вирушаємо в Брюгге – одне з найкрасивіших міст Фландрії і Бельгії,  місто з унікальною, збереженою середньовічною архітектурою. Брюгге –  місто каналів і мостів, місто лебедів і нарцисів, місто, що зберегло свою самобутність. Подорож в Брюгге – це подорож у часі.   Брюгге є обов’язковим пунктом в порядку денному кожного мандрівника. Адже це місто з неймовірно красивою природою та доброзичливими місцевими жителями.  Відвідини каплиці Святої Крові Спасителя, спільна молитва.

Вільний час. Переїзд  у готель Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до центральної частини Брюсселю. Екскурсія містом.

Під час пішої прогулянки по центру Брюсселя, ви побачите головні пам’ятки міста:  велику площу, закладений в 1225 році в стилі готики катедральний собор, увінчаний двома різьбленими вежами заввишки 69 м. Внутрішнє приміщення собору освітлюється м’яким світлом, проникаючим через прекрасні вітражі 16 століття. Храм святих Михайла і Гудули є національною церквою королівства Бельгії. Варті уваги королівський палац, величезний палац правосуддя і багато інших місць

Вільний час. Переїзд  у Люксембург.  Оглядова прогулянка центральною частиною міста.

Люксембург – не лише столиця Великого Герцогства Люксембург, але також одна з трьох столиць Євросоюзу. Тут сучасні будівлі банків і громадських установ гармонійно переплітаються зі стародавніми крихітними вуличками, парками, садами, різноманітними мостами, палацами і церквами, пам’ятниками, будівлями різних стилів і часів. Bас вразить різноманітність ландшафтів, що вміщується на маленькій території: долини і плато, що нависають над будинками, скельні обриви. Старе місто, з його крихітними вулицями, заповнене бутиками, повними скарбів. Ви відвідаєте Собор Нотр-Дам де Люксембург та багато інших цікавих споруд. Вільний час. Нічний переїзд у Чехію.

 

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Праги. Оглядова екскурсія по Празі.

Почнемо прогулянку з Староміської площі – історичного центру Праги.  Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Виділяються на площі знамениті чеські куранти. Далі помандруємо лабіринтами середньовічних вуличок повз старовинні будинки з їх таємницями і легендами. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об’єкти.

Поселення у готель.  Вільний час. 

Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом:  2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25євро).  Повернення до готелю.  Ночівля.

 

9 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у  Польщу. 

Прибуття до Ярослава. Відвідини Храму Преображення УГКЦ, в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері», що відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані. Божественна Літургія..

Вільний час. Переїзд на кордон. Прибуття у Львів ввечері.

 

osobluvi У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід  досвідченого керівника;

– медичне страхування;

– 6 ночівель у готелі (2-3 особи в номері);

– 6 сніданоків.

osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті та екскурсійна програма згідно з маршрутом 50€;

osobluvi ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

 

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...