Паломництво до святинь Франції

Паломництво до святинь Франції

ПЕРІОД:  27 березня – 03 квітня (8 днів)
ПОЖЕРТВА: 345 €*+ 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Будапешт –  Відень – Страсбург – Ешо – Аржентей – Париж – Брюгге – Брюссель – Дрезден – Вроцлав – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до святинь Угорщини,  Австрії, Франції, Німеччини, Бельгії,  Польщі

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття до центральної частини Будапешту. 
Оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту. Маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв.
Вільний час.  Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії.  Прибуття до Відня.
Відвідини УГКЦ Святої Варвари, спільна молитва. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Бароко.
Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Франції.

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Ешо. Божественна Літургія.
Відвідини Храму, де зберігаються мощі святих Софії, Віри, Надії, Любові. Спільна молитва.
Вільний час. Переїзд у Страсбург. Поселення у готель. Екскурсія містом.
 Під час знайомства з містом  ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Вартий уваги квартал Маленька Франція, розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам.
Вільний час. Повернення у готель. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд у Аржентей. 
У Соборі Св. Діонісія з 1865 року знаходиться Святий Хітон (одяг) Ісуса Христа. Хітон зберігається в правій частині храму у ковчезі в згорнутому вигляді. Ковчег розташований на висоті близько двох метрів, під ним проходять паломники і моляться. Розгортають хітон дуже рідко, раз на кілька років. Спільна молитва біля Хітону.
 Переїзд  у готель. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття в Париж. Божественна Літургія. Екскурсія містом.
Ця екскурсія дасть Вам можливість познайомитися з основними пам’ятками Парижу. Лувр – один з найбагатших музеїв світу. Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу. Відвідини храму Святого Володимира УГКЦ. Побачимо Нотр-дам-де-Парі –  це один з найбільших витворів ранньої готики 1163-1345.
Вільний час. Переїзд у Бельгію.  Ночівля.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у  Брюгге.  
Брюгге є обов’язковим пунктом в порядку денному кожного мандрівника. Адже це місто з неймовірно красивою природою та доброзичливими місцевими жителями.  Відвідини каплиці Святої Крові Спасителя. Спільна молитва. Вільний час.
Переїзд у Брюссель. Божественна Літургія. Знайомство з мстом.
Під час пішої прогулянки по центру Брюсселя, ви побачите головні пам’ятки міста: Велику площу, закладений в 1225 році в стилі готики, Катедральний Собор. Храм святих Михайла і Гудули є національною церквою королівства Бельгії. Варті уваги Королівський палац, величезний палац правосуддя і багато інших місць.
Вільний час. Нічний переїзд до Німеччини.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Прибуття у Дрезден. Божественна Літургія.  Екскурсія містом.
За декілька годин Ви побачите, дізнаєтеся і відчуєте все найважливіше і цікавіше в історичному центрі Дрездена. Починається екскурсія в центрі Театральної площі. Ця площа – джерело архітектурних стилів і чудес скульпторів.  Саме тут можна побачити всесвітньо відому Дрезденську картинну галерею, знамениту Земпер-оперу, королівський палац-резиденцію і  Кафедральний собор. Далі маршрут екскурсії проходить через Двірцеву площу, прекрасну Брюльскую терасу, Нову ринкову площу, де вашу увагу приверне головна визначна пам’ятка Дрездена – церква Богоматері. Завершує екскурсію дивовижне архітектурне диво, «перлина» Дрездена – неповторний, прекрасний Цвінгер .
Вільний час. Переїзд до Польщі. Поселення у готель, відпочинок. Ночівля.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у центральну частину Вроцлава.  Знайомство з містом.
На перший погляд, краєвиди Вроцлава не відрізняються від інших польських міст: тут і симпатичні кольорові будиночки, й усюдисуща площа Ринок, і костел, і ратуша, і бруківка. Одним словом, усе в найкращих традиціях старої Польщі. Та є й дещо особливе в цьому місті. Вроцлав недарма називають містом-пазлом, адже він розташований на 12 островах, з’єднаних мостами. Власне, на одному з таких островів і розташований історичний центр міста. На менших островах переважно немає будинків, там облаштовані прекрасні парки.
Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів ввечері.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 5 сніданків .

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

* Оплата здійснюється у гривнях.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...