Паломництво до святинь Італії, Греції + 4 днів відпочинку на морі

Паломництво до святинь Італії, Греції + 4 днів відпочинку на морі

ПЕРІОД: 03-12 червня (10 днів)
ПОЖЕРТВА: 395 €*+ 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Трієст – Рим – Ватикан – Манопелло – Сан-Джованні Ротондо – Барі – острів Корфу – острів св. Стефана – Меджугор’є – Вепріц – Макарська – Егер – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

 Паломницька подорож до святинь Словаччини, Італії, Греції, Боснії та Герцеговини, Хорватії, Угорщини

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 1 ночівля на поромі;
– 5 сніданків;
– 1 вечеря.
– проїзд у громадському транспорті,
– особисті витрати;
– оплата за доїзд на острів Корфу корабликом туди і назад  15€;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 € (за весь період подорожі).

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова до угорського кордону. Переїзд у Будапешт.  Екскурсія вечірнім містом.
Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи.
Вільний час. Нічний переїзд до Італії. 

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Трієст. Божественна Літургія. Екскурсія містом. Відпочинок на морі. 
Ми відвідаємо основні визначні пам’ятки центру. Зануримося в атмосферу Австро-Угорської Імперії на площі Уніта Д’Італія. Зайдемо в Старе місто через Римські ворота, пройдемося по аристократичного кварталу Борго Терезіано. Ви побачите площу  Ворса, будівлю театру ім. Джузеппе Верді – майже точну копію Міланського Ла Скала. Піднімемось також на пагорб Сан Джусто – центр зародження міського життя ще в Римську епоху. Відвідаємо Римську базиліку і амфітеатр.
Вільний час. Переїзд до готелю в околиці Болонії. Поселення.  Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до Риму. Відвідини української базиліки Премудрості Божої Софії. Божественна Літургія.
 У другій половині дня знайомство з містом – Рим Християнський:

  • Собор Пресвятої Діви Маріі Великої;
  • Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані;
  • Капелла Св. Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата;

Вільний час. Поселення у готель, відпочинок. Ночівля.

 

ДЕНЬ

Сніданок. Божественна Літургія. Продовження екскурсії по Базиліках Риму та інших  історичних кварталах.
Ватикан. Площа Св. Петра. Ватиканські гроти. Скарбниця. Процесійний вхід до Базиліки Святого Петра.   Вільний час у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму.
У Римі Вам відкриється все таїнство і шарм на вікову спадщину столиці Італії: Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон. Місто повне пальм, тополь, кипарисів і квітучих чагарників. Навіть взимку, коли приходить час опадати листю, середземноморські сосни, пальми і кипариси так само залишаються зеленими. Собор св. Павла “За міською стіною”, побудований імператором Костянтином на місці, де був страчений св. Павло. 
Вільний час. Повернення у готель, відпочинок. Ночівля.

  ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Манопелло. Відвідини Церкви Святого Обличчя. 
Наукові дослідження однозначно підтверджують, що Плат (хустина), що зберігається в Манопелло, походить з Єрусалиму. В результаті чудесного Воскресіння Христа з гробу на хустині залишився відбиток Обличчя Ісуса. Ймовірно, і Туринська Плащаниця, і Плат з Манопелло, який отримав назву «Плат Вероніки», до V століття зберігалися в місті Едесса, яке прийняло християнство в першому столітті н. е.
Спільна молитва. Вільний час. Переїзд на узбережжя Адріатичного моря, відпочинок на пляжі. Переїзд у Сан-Джованні-Ротондо. Поселення у готель. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Ранішні молитви. Відвідини базиліки святого Піо.
Сан-Джованні Ротондо розташоване  на відстані 115 км на північний захід від Барі.  Спішать паломники в це містечко, щоб поклонитись мощам стигматика отця Піо, який прославився своїм талантом сповідати і проповідувати.  Відвідаємо монастир і келію, де святий жив та молився, а також побачимо лікарню  “Дім полегшення страждань”, яку Падре Піо заснував у 1956 році.  Вшанування мощей отця Піо.
Вільний час. Виїзд до Барі. Прибуття у Барі.
Відвідини базиліки Св. Миколая, в якій зберігаються мироточиві мощі Св. Миколая. Спільна молитва біля мощей святого.
Вільний час. Переїзд до порту. Посадка на пором, поселення по каютах, переїзд до Греції. Ночівля.

 

  ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до порту Ігуменіци. Перехід на інший пором. Переїзд на острів Корфу. Знайомство з Містом Керкіра.
День розпочнеться з молитви в храмі святого Спиридона Триміфунтського, де після молитви можна буде прикластися до його чудотворних  мощей. Потім ми вирушимо в пішу прогулянку по старому місту. Також відвідаємо храм Богородиці Чужоземців, названий так тому, що був парафією некорінних жителів Корфу, в ньому перебуває чудотворна ікона Божої Матері. Далі пройдемо в храм Св. Елевферія.
Переїзд на узбережжя Адріатичного моря, відпочинок на пляжі. Вільний час. Повернення на поромі до  Ігуменіци. Нічний переїзд до Хорватії. 

ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття на набережну біля острову св. Стефана. Невеличка зупинка для фотосесії. 
Острів Святий Стефан знаходиться на Будванській Рів’єрі, приблизно в 6-ти кілометрах від Будви і оточений досить великим курортним селищем. Острів Святий Стефан – один з найдорожчих курортів в Чорногорії. Пляжі біля острова  загальною протяжністю близько 2-х кілометрів  складаються з красивого рожевого піску. З сушею острів з’єднаний невеликим перешийком з намитого шарами гравію, що само по собі унікальне явище.
Переїзд у Боснію та Герцеговину. Прибуття у Меджугорє, поселення у готель.
Всі події розпочались 21 червня 1981р, коли в Подбро, що є  частиною села Біяковичі, згідно свідоцтв шістьох дітей, було об`явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, згідно слів візіонерів, Богородиця  запрошує всіх до миру і навернення.  Молитва Вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Відвідування мироточивого Хреста. Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є: молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.  
Вільний час. Поверненння у готель. Вечеря. Ночівля.   

 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Хорватії. Божественна Літургія.
Вепріц – одне з найцікавіших місць. Святилище Дівиці Марії недалеко від Макарска заснував на початку 20 століття єпископ, який хотів, щоб Макарська рів’єра мала свій Лурд. Своїм зовнішнім виглядом Вепріц дійсно нагадує це відоме французьке святилище, яке розташоване в природній печері, оточеній горбами.
Переїзд у Макарське – містечко на узбережжі Адріатичного моря. Макарська затишно розташувалось в тихій бухті біля підніжжя величних гір Осеява і Св. Петра. Макарська рів’єра має безліч привабливих місць, заради яких відвідувачі повертаються сюди знову. 
Вільний час у місті. Відпочинок на Адріатичному морі. Вечірні молитви. Нічний переїзд до Угорщини.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Егер. Оглядова прогулянка містом.
Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і дигустувати  місцеві вина у винному погребі Долини Красунь ( квиток оплачується додатково 10є).
Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

 

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом євро класу згідно маршруту;
– духовний супровід священника;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 5 ночівель у готелях  (2-3 особи в номері);
– 1 ночівля на поромі;
– 5 сніданків;
– 1 вечеря.

 osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– оплата за доїзд на острів Корфу корабликом туди і назад  15€;
– екскурсійна програма згідно маршруту 35;

  osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для записуу Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові:(096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн