Паломництво до святинь Італії + термальні курорти Угорщини

Паломництво до святинь Італії + термальні курорти Угорщини

ПЕРІОД:  06-11 квітня (6 днів)
ПОЖЕРТВА: 195€*+200 грн
МАРШРУТ: Львів – Егер – Будапешт – Любляна – Трієст – Падова – Венеція – Дебрецен – Мукачево – Львів
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож  до святинь Угорщини, Словенії, Італії.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника групи;
– 3 ночівлі у готелях  (2-3 особи в номері);
– 3 сніданки.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
– вхідні квитки до термальних купалень.

1 ДЕНЬ

Зустріч паломників у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 6.30. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Прибуття у Егер. Оглядова прогулянка містом.
Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до центральної частини Будапешту. Екскурсія містом.
Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи.
Божественна Літургія. Вільний час. Факультативно відвідування термальних купалень графа Сечені (13євро на весь день) – заряд бадьорості і прекрасного настрою!
Нічний переїзд до Словенії.

3 ДЕНЬ

 Ранішні молитви.  Прибуття до Любляни.  Екскурсія містом.
Любляна – політичний і культурний центр Словенії, один із найважливіших комерційних, наукових та освітніх центрів Європи. Столиця розташована на обох берегах річки Любляниці. Це невелике як для столиці місто з багатою культурою та глибокими національними традиціями, але в ньому достатньо місця і для історичних пам’яток і для сучасності. Поруч із будівлями парламенту, посольств і найбільших банків чудово прижилися кав’ярні й ресторанчики. Тисячолітня історія перетворила Любляну на одну з найкрасивіших столиць Європи.
Вільний час. Переїзд до Італії. Прибуття у Трієст. Екскурсія містом.
Ми відвідаємо основні визначні пам’ятки центру. Зануримося в атмосферу Австро-Угорської Імперії на площі Уніта Д’Італія. Зайдемо в Старе місто через Римські ворота, пройдемося по аристократичного кварталу Борго Терезіано. Ви побачите площу Ворса, будівлю театру ім. Джузеппе Верді. Піднімемось також на пагорб Сан Джусто – центр зародження міського життя ще в Римську епоху. Відвідаємо Римську базиліку і амфітеатр.
Вільний час. Переїзд у готель. Вечірні молитви. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття у центральну частину Падови.
Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія. Відвідини Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки.
Переїзд до Венеції. Трансфер (корабликом, 10 євро) до острівної центральної частини міста. Божественна Літургія. Оглядова екскурсія містом.
Площа св. Марка – серце Венеції. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей. Св. Марко – покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється грандіозна споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді.  
Вільний час. Повернення до автобуса. Нічний переїзд до Угорщини.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Дебрецен. Екскурсія містом. Поселення у готель.
Гордістю міста вважається Реформаторський собор. Також чудовим місцем для піших прогулянок є вулиця Бесермені, уздовж якої розташовано чимало цікавих історичних і архітектурних об’єктів. Тут же знаходиться старий млин, який є найбільшим на території Центральної Європи. У Дебрецені працює сучасний термальний комплекс «Aquaticum» з аквапарком, пляжною зоною, сауною. Тут термальна вода має температуру до +60°C і насичена магнієм, йодом, бромом, та натрієм. Її рекомендують передусім для лікування суглобів та опорно-рухового апарату, а також нервової системи і дихальних шляхів.
Вільний час у місті. Відвідини термальних купалень (8 є). Повернення у готель. Ночівля.

 

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до кордону України. Проходження кордону. Прибуття у Мукачево. Відвідини замку Паланок. Екскурсія.
У Мукачево розташована одна з найдавніших українських фортець – замок “Паланок”. Середньовічні мури приховують безліч загадок і таємниць. Зануритися в атмосферу минулих років і дізнатися багато цікавих подробиць і легенд, ви зможете у цій екскурсії по замку. Досвідчений гід розкаже вам найцікавіші історії і цікаві легенди, проведе загадковими сходами і потайними приміщеннями всіх трьох рівнів замку і занурить вас в таємничу подорож у минуле.
Вільний час. Переїзд до Львова. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова приблизно о 23:00.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– 3 ночівлі у готелях  (2-3 особи в номері);
– 3 сніданки.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
– вхідні квитки до термальних купалень.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ
* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...