Паломництво до святинь Польщі

Паломництво до святинь Польщі

ПЕРІОД: 11-13 жовтня (3 дні) без нічних переїздів
ПОЖЕРТВА: 130 €* +200 грн
МАРШРУТ: Львів – Освенцім – Ченстохова – Лагевніки – Краків – Млини – Львів
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 2 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері);
– 2 сніданки ;
– 1 обід;
– 2 вечері.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30 біля Центрального залізничного вокзалу у Львові. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова до Польщі. Переїзд у Освенцім.

Концтабори Освенціма – це місце мученицької смерті мільйонів людей у період Другої Світової війни. Найбільший гітлерівський концтабір на окупованій території Європи, в якому здійснювалися плани знищення інших націй, головним чином євреїв, яких звозили сюди з різних країн, і поляків.  Саме тут, у Освенцімі, проводилися найстрашніші експерименти над людьми. Число жертв складно визначити – мова йде про понад півтора мільйони жертв 28 національностей.

Відвідини музею. Переїзд до Ченстохова.

Ченстохова — місто, адміністративний центр ченстоховського повіту в Сілезькому воєводстві, в південній частині Польщі. У місті є костел і монастир на Ясній Горі з іконою Матері Божої Ченстоховської, що є чудотворною, — головний центр культу Марії в Польщі. Через це Ченстохову називають духовною столицею Польщі.  Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. В кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними.

Поселення, вечеря. Молебень до Богородиці (Apel Jasnogórski). Повернення у готель. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Час на приватну молитву. За бажанням – участь у заходах в’язничних капеланів України та Польщі.

10:30 Шикування службовців в одностроях (прапороносна група, штандарт, хоругва ДКВС, службовці в одностроях)
10:45 Урочистий вхід із прапорами і Штандартами представників пенітенціарних структур СВ Польщі і ДКВС України до базиліки Ясногурської через Любомирські ворота;
11:00 Божественна Літургія у Базиліці під за участі в’язничних капеланів;
12:30 Хресна дорога на валах Ясної Гори;
13:30 Урочисте благословення та закінчення паломництва.
14:00 Обід.
Переїзд у Лагевніки. Прибуття до Санктуарію Божого Милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері.
У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської. Спільна молитва в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу.
Вільний час. Переїзд до готелю. Поселення у готель. Вечеря.  Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Екскурсія містом.

 Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова екскурсія по Кракову. Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу та епохи барокко, Краків викликає подив і притягує мільйони туристів.  Вавель,  Кафедральний Собор , в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів. Площа Ринок. Маріацький костел, такий суровий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і є шедевром готичної скульптури.

Вільний час. Переїзд у Млини.

Прибуття у село Млини, де знаходиться могила видатного діяча української культури першої половини XIX ст. отця Михайла Вербицького. Вшанування пам`яті Михайла Вербицького, панахида.  Високий художній рівень творів Вербицького, майстерність композиторського письма дають право називати його першим західноукраїнським композитором –  професіоналом, незважаючи на те, що він   не закінчував спеціальних музичних шкіл і сучасники вважали його митцем-аматором. Особлива заслуга М. Вербицького перед українським народом – це композиція українського гімну “Ще не вмерла Україна” (1864р.), який офіційно визнаний державним у  1917 р. Текст до гімну написав П.Чубинський. 

Преїзд до кордону. Прибуття у Львів приблизно  о 23.00.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 2 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері);
– 2 сніданки ;
– 1 обід;
– 2 вечері.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві: (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн