Паломництво до святинь Польщі, Угорщини + відпочинок на термалах

Паломництво до святинь Польщі, Угорщини + відпочинок на термалах

Паломницька подорож до святинь  Польщі, Словаччини,  Угорщини

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки, 1 вечеря;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 1€;
– вхідні квитки до термальних купалень;
– харчування непередбачене програмою.


1
 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до польського  кордону. Прибуття до Ярослава. Божественна Літургія.

Відвідини Храму Преображення УГКЦ, в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» , яка відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані.

Переїзд до Словаччини. Прибуття до Кошице. Екскурсія містом.

Під час пішохідної екскурсії по старому центру міста ви побачите перлину Кошице- шедевр готики  Собор святої Алжбети. Всередині можна помилуватися фресками і скульптурами. Художній розпис порадує Вас і в міському театрі,  стеля якого прикрашена сценами з творів Шекспіра. Святкову атмосферу цього міста доповнююь чарівні парки з фонтанами.

Вільний час. Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до Угорщини. Прибуття у Мішкольц. Вільний час у місті.

Мішкольц є найбільшим містом в північно-східній частині Угорщини, яке розташоване на річці Шайо поряд з гірським масивом Бюкк. Займає четверте місце в країні за кількістю населення. Старовинне угорське місто приховує в собі багато прекрасних місць. Ратушна площа є яскравим зразком угорської архітектури 18 століття. Саме звідси туристи починають планувати маршрут пам’ятками Мішкольца.

Печерні термальні купальні Мішкольц Тапольце – романтичні та цікаві. Тут Ви побачите річку під землею, водоспади всередині скелі, термальні джакузі. Впевнено можна сказати, що така купальня є єдиною у своєму роді в Європі. Завдяки вдалому розташуванню створених природою печер, властивості термальних вод є лікувальними. Незвичайні термальні води, температура яких не опускається нижче 30 градусів, мають позитивний вплив на роботу всього організму як дорослого, так і дитини. Відвідини термальних купалень (8 євро).

 Переїзд у Егер. Оглядова прогулянка містом.

Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь (оплачується додатково).

Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до центральної частини Будапешту. Екскурсія містом.

Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи.

Божественна Літургія. Вільний час. У вільний час за бажанням відвідування термальних купалень графа Сечені (13євро)  – заряд бадьорості і прекрасного настрою!  Переїзд до готелю. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Переїзд у Дебрецен. Екскурсія містом.

Оглядова екскурсія допоможе скласти чітке враження про місто. Під час її проведення ви побуваєте в парку «Великий Ліс», відвідаєте храм Святої Анни. Гордістю міста вважається Реформаторський собор. Також чудовим місцем для піших прогулянок є вулиця Бесермені, уздовж якої  розташовано чимало цікавих історичних і архітектурних  об’єктів. Тут же знаходиться старий млин, який є найбільшим на території Центральної Європи. У Дебрецені працює сучасний термальний комплекс «Aquaticum» з аквапарком, пляжною зоною, сауною. Тут термальна вода має температуру до +60°C і насичена магнієм, йодом, бромом, та натрієм. Її рекомендують передусім для лікування суглобів та опорно-рухового апарату, а також нервової системи і дихальних шляхів.

Вільний час. Відвідини термальних купалень (8 є). Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття у Марія Повч.

Відвідини базиліки, де знаходиться славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.

Вільний час. Переїзд у Токай. Оглядова прогулянка містом.

Токай це – найбільший виноробний центр Угорщини, чудове містечко, де виробляється знамените вино Угорщини. Білі десертні токай вина з присмаком родзинок і ароматним медовим букетом любили при монарших дворах і називали ” вином королів”. Для бажаючих буде можливість  скуштувати  місцеві вина у винному погребі Токаю (оплачується додатково)

Вільний час. Переїзд з Токаю до кордону України. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

 

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування

– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– харчування – 4 сніданки, 1 вечеря.

osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 15€;

– вхідні квитки до термальних купалень;

– харчування непередбачене програмою.

osobluvi ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...