Паломництво до святинь Польщі, Угорщини + відпочинок на термалах

Паломництво до святинь Польщі, Угорщини + відпочинок на термалах

ПЕРІОД:  19-23 лютого (5 днів) без нічних переїздів
ПОЖЕРТВА: 195 €* + 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Ярослав – Кошице – Мішкольц – Будапешт – Егер – Дебрицен – Токай – Марія Повч – Львів 
ЗАМОВИТИ
:
Київ: (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до святинь  Польщі, Словаччини,  Угорщини

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– 4 сніданки, 1 вечеря;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 1€;
– вхідні квитки до термальних купалень;
– харчування непередбачене програмою.


1
 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 7.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до польського  кордону. Прибуття до Ярослава. Божественна Літургія.

Відвідини Храму Преображення УГКЦ, в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» , яка відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані.

Переїзд до Словаччини. Прибуття до Кошице. Екскурсія містом.

Під час пішохідної екскурсії по старому центру міста ви побачите перлину Кошице- шедевр готики  Собор святої Алжбети. Всередині можна помилуватися фресками і скульптурами. Художній розпис порадує Вас і в міському театрі,  стеля якого прикрашена сценами з творів Шекспіра. Святкову атмосферу цього міста доповнююь чарівні парки з фонтанами.

Вільний час. Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до Угорщини. Прибуття у Мішкольц. Вільний час у місті.

Мішкольц є найбільшим містом в північно-східній частині Угорщини, яке розташоване на річці Шайо поряд з гірським масивом Бюкк. Займає четверте місце в країні за кількістю населення. Старовинне угорське місто приховує в собі багато прекрасних місць. Ратушна площа є яскравим зразком угорської архітектури 18 століття. Саме звідси туристи починають планувати маршрут пам’ятками Мішкольца.

Печерні термальні купальні Мішкольц Тапольце – романтичні та цікаві. Тут Ви побачите річку під землею, водоспади всередині скелі, термальні джакузі. Впевнено можна сказати, що така купальня є єдиною у своєму роді в Європі. Завдяки вдалому розташуванню створених природою печер, властивості термальних вод є лікувальними. Незвичайні термальні води, температура яких не опускається нижче 30 градусів, мають позитивний вплив на роботу всього організму як дорослого, так і дитини. Відвідини термальних купалень (8 євро).

 Переїзд у Егер. Оглядова прогулянка містом.

Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь (оплачується додатково).

Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.  Переїзд до центральної частини Будапешту. Екскурсія містом.

Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка біля Королівського палацу, церкви Св. Матіаша та Рибацького бастіону. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи.

Божественна Літургія. Вільний час. У вільний час за бажанням відвідування термальних купалень графа Сечені (13євро)  – заряд бадьорості і прекрасного настрою!  Переїзд до готелю. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія. Переїзд у Дебрецен. Екскурсія містом.

Оглядова екскурсія допоможе скласти чітке враження про місто. Під час її проведення ви побуваєте в парку «Великий Ліс», відвідаєте храм Святої Анни. Гордістю міста вважається Реформаторський собор. Також чудовим місцем для піших прогулянок є вулиця Бесермені, уздовж якої  розташовано чимало цікавих історичних і архітектурних  об’єктів. Тут же знаходиться старий млин, який є найбільшим на території Центральної Європи. У Дебрецені працює сучасний термальний комплекс «Aquaticum» з аквапарком, пляжною зоною, сауною. Тут термальна вода має температуру до +60°C і насичена магнієм, йодом, бромом, та натрієм. Її рекомендують передусім для лікування суглобів та опорно-рухового апарату, а також нервової системи і дихальних шляхів.

Вільний час. Відвідини термальних купалень (8 є). Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття у Марія Повч.

Відвідини базиліки, де знаходиться славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.

Вільний час. Переїзд у Токай. Оглядова прогулянка містом.

Токай це – найбільший виноробний центр Угорщини, чудове містечко, де виробляється знамените вино Угорщини. Білі десертні токай вина з присмаком родзинок і ароматним медовим букетом любили при монарших дворах і називали ” вином королів”. Для бажаючих буде можливість  скуштувати  місцеві вина у винному погребі Токаю (оплачується додатково)

Вільний час. Переїзд з Токаю до кордону України. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

 

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування

– 4 ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);

– харчування – 4 сніданки, 1 вечеря.

osobluvi ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 15€;

– вхідні квитки до термальних купалень;

– харчування непередбачене програмою.

osobluvi ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн