ПАЛОМНИЦТВО ДО СВЯТИНЬ ПОЛЬЩІ – ЛАГЕВНІКИ, ЧЕНСТОХОВА, КРАКІВ

ПАЛОМНИЦТВО ДО СВЯТИНЬ ПОЛЬЩІ – ЛАГЕВНІКИ, ЧЕНСТОХОВА, КРАКІВ

30/11/2023 – 03/12/2023

Польща

Львів/Лагевніки/Ченстохова/Краків

85€+15€

Гарною традицією Патріаршого паломницького центру є відвідування польських святинь- до Вашої уваги справжні перлини світового значення. Ласкаво запрошуємо до Санктуарію Божого Милосердя у Лагевніках, що в околицях Кракова в Польщі. На сьогодні це один із найбільших паломницьких центрів Європи. Святіший Отець Іван Павло II проголосив це місце Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Тут розташований відомий на увесь світ Образ Милосердного Ісуса, а також мощі сестри Фаустини Ковальської (1905-1938).  Святій Фаустині Христос передав послання Церкві та світові про Боже милосердя. Відвідаємо монастир, де вона жила у міжвоєнний період та померла. Кожен з нас матиме можливість помолитися біля Ченстоховської Чудотворної ікони Божої Матері, яка і донині прославляється численними оздоровленнями та чудами. Отож, як ніколи актуально у таких особливих місцях Божої присутності у спільній молитві просити милості для України та українців.

1 день:

22:00 Виїзд зі Львова. Нічний переїзд у Лагевнікі.

2 день:


Прибуття  у Лагевнікі (орієнтовно 05:30).

06:00 Свята Літургія і Хресна дорога.

Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. В 2007 р. було освячено українську каплицю Всіх святих українського народу. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, яка поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка. Сюди щодня їдуть сотні людей з різних країн світу помолитись перед образом Божого милосердя і вклонитись мощам Святої Фаустини Ковальської. Сьогодні там перебуває ампула  з кров’ю Івана Павла II.  Колишній секретар покійного понтифіка, кардинал Станіслав Дзівіш отримав її від лікарів римської клініки Джемеллі у 2005 році перед упокоєнням понтифіка. Кров взяли перед останньою серйозною хірургічною операцією.

14:00 Переїзд до міста Кальварія-Зебжидовска –  монастирський комплекс зведений на початку 17-го століття. У костелі періоду раннього бароко є ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими. На території близько 300 га прокладені доріжки, уздовж яких споруджено більше 40 каплиць. Їх розташування відповідає географії Єрусалиму. Хресна дорога.

Вільний час на приватну молитву.

Переїзд у Ченстохово.  Поселення. Нічліг.

 

3 день

 

Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія. Свята Літургія і Хресна Дорога.

До Вашої уваги – великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулинів.  Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері. Божа Матір Ченстоховська (Чорна Мадонна, Ченстоховська Матка Боска, «Непереможна перемога») ‒ це чудотворна ікона, яка шанується однаково і католиками, і православними. Перед іконою моляться про зцілення і про позбавлення від нещасть. Ікона вважається найшановнішою святинею не тільки в Польщі, а й в усьому світі. Після вікових мандрів ікона зупинилася в Ясній Гурі в місті Ченстохова. Ця дорогоцінна ікона може стати дуже цінним сакральним подарунком для близьких вам людей, оберігаючи їх самих та їхню оселю від бід, негараздів і хвороб.

Вільний час на приватну молитву.

Переїзд до Кракова.

Краків —культурна столиця Польщі. Столиця Малопольського воєводства – одне з найдавніших міст та перлина національної культурної спадщини; у минулому був столицею держави та місцем коронацій; зараз це привабливе місто над Віслою з магічною атмосферою. Його відвідують численні туристи з усього світу . Та й недаремно, бо Краків повен легенд, безцінних пам’яток архітектури та мистецтва, внесених до Списку ЮНЕСКО .

Екскурсія, вільний час . Усі, хто бажає може відвідати – Галерею Краківську (пол. Galeria Krakowska) — торговий та офісний центр у Кракові (Польща). Та можливо придбати гарні подарунки за знижками до Дня Святого Миколая.

Збір групи й переїзд до Львова.

4 день

Прибуття до Львова.

У вартість послуг включено:

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– 1 ночівля у готелі (2-3 особи в номері);
– 1 сніданок

–  екскурсія по Кракову

У вартість не включене:

  • особисті витрати
  • медичне страхування
  • вхідні квитки в музеї

Телефон/вайбер: (096) 858-27-57

e-mail: palomncentr@gmail.com

ЗАМОВИТИ

Патріарший паломницький центр залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх об’єму.
ПАТРІАРШИЙ ПАЛОМНИЦЬКИЙ ЦЕНТР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн