Cвятині Європи – Люрд, Париж, Мілан + 2 дні відпочинку на морі

Cвятині Європи – Люрд, Париж, Мілан + 2 дні відпочинку на морі

ПЕРІОД: 20 – 29 липня (10 днів)
ПОЖЕРТВА: 395€*
МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Ліньяно-Сабб’ядоро – Падуя – Мілан – Нарбонн – Люрд – Шартр – Париж – Реймс – Страсбург – Прага –  Лагевніки – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; 

Паломницька подорож  до святинь  Італії, Франції, Іспанії, Португалії, Угорщини.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
6 сніданків;
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35€;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 06.30, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці. 
Нічний переїзд до Італії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Ліньяно-Сабб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі. 
Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться  перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де  з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого – хвойні ліси, – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками. 
Поселення в готель. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Верони. Знайомство з містом.
Екскурсія по Вероні відкриє вам чудове аристократичне місто. Подорожуючи містом, ми побачимо Арену римського амфітеатру, безмовного свідка видовищних боїв гладіаторів, страждань християнських мучеників. Прогулянка по престижній вулиці Мацціні, у дворик Джульєтти і до будинків Монтеккі. Не залишимо поза увагою річку Адідже, Римський Кам’яний Міст, побудований дві тисячі років тому. Готичний Собор святої Анастасії, площа Синьйори, своєрідна площа Ербе – серце Верони, що зберегла свою мальовничість, середньовічний фонтан Мадонна.
Вільний час. Переїзд до Савони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного Моря. Нічний переїзд до Франції.

4 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Прибуття до Нарбон-Пляже. Відпочинок на узбережжі Середземного моря. Переїзд до підніжжя  Піренейських гір. Прибуття до  Люрду, поселення у готель. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Продовження паломницької програми у Люрді: відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці та участь у  молитовній процесії вервиці  з свічками. Повернення до готелю. Вільний час.  Нічліг.

 5 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок.  Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду. Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сімя Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. Божественна Літургія. У другій половині дня участь у процесії з Найсвятішими Тайнами та  Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення до готелю. Вільний час.   Нічліг

 6 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок. Виселення з готелю. Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці.  Відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога. Молебень до Богородиці та освячення речей церковного вжитку. Участь у  молитовній процесії вервиці  з свічками. Вільний час для приватної молитви. Нічний переїзд у Шартр. 

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Шартр. Знайомство з містом.

Відвідини Шартрського собору, зведеного на честь Богородиці у 1194 році, в якому з 876 року зберігається Святий Омофор Діви Марії. Молебень до Богородиці. Вільний час. 

Переїзд до Парижу. Прибуття у Париж. Поселення у готель. Екскурсія містом. Ця екскурсія дасть Вам можливість познайомитися з основними пам’ятками Парижу. Нотр-дам-де-Парі – один з найбільших витворів ранньої готики. Всередині собору слід звернути увагу на дивовижний ансамбль вітражів, на багату колекцію скарбів собору, головні з яких – реліквії Страстей Господніх, зокрема Терновий Вінок. Лувр – один з найбагатших музеїв світу. Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци, Стару Паризьку Оперу. Відвідини храму Святого Володимира УГКЦ, Божественна Літургія. Вільний час. Повернення у готель. Нічліг.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви.  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Реймс. Знайомство з містом.  Реймский кафедральний собор – один із зразків класичного готичного стилю, місце коронації практично всіх королів Франції. Собор прикрашений величезною кількістю статуй, найвідоміша з яких – знаменитий Усміхнений Ангел. Коронаційний палац, розташований поруч з собором, у якому проходили банкети після коронації.  Абатство Святого Ремігія, де покоїться покровитель міста – Святий Ремігій, який за переказами хрестив в Реймсі короля Хлодвіга в 496-му році.  

Вільний час. Переїзд до Стразбургу. Екскурсія містом. Під час знайомства з містом  ми відвідаємо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Квартал Маленька Франція розділений мережею каналів з унікальною архітектурою. Відвідаємо Собор Нотр-Дам. Шпиль собору, заввишки 142 метри, був найвищою точкою планети впродовж більш ніж 200 років. Собор  є скарбницею творів мистецтва, серед яких знамениті Астрономічний годинник XVI століття, вітражі, скульптури. Вільний час. Поселення у готель. Нічліг.

9 ДЕНЬ 

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд у Чехію. Прибуття у Прагу. Екскурсійна програма у місті. Ми почнемо прогулянку з Староміської площі- історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу, знамениті чеські куранти, Астрономічний годинник який символізує години, дні, місяці і роки, час сходу і заходу сонця. Щогодини починається вистава, коли з віконця з’являються фігурки 12 апостолів. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Він прикрашений красивими скульптурами і вежами.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволить Вам побачити усі історичні об’єкти. Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд до готелю, поселення.  Нічліг.

10 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Польщі. Прибуття до Санктуарію Божого милосердя в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері, де у каплиці знаходиться образ Божого Милосердя та мощі св. Фаустини Ковальської. Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу. Вільний час. Переїзд до України. Прибуття у Львів пізно ввечері.         

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 6 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 6 сніданків;
osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 35 €;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була  безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua
  • м.Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а. 
  • м. Львів, вул. Руська 10

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...