Паломництво катехитів до Ватикану

Паломництво катехитів до Ватикану

Паломництво катехитів до Ватикану ПЕРІОД: 21-30 вересня МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Барі – Матера – Сан-Джованні Ротондо – Монте Сан-Анджело – Лончано – Лорето – Відень – Ярослав – Львів *** Марія Дякую за можливість втілити одну із мрій – відвідати Сан-Джованні Ротондо. Проведення часу у цьому місці запам’ятається надовго (як і […]

Паломництво катехитів до Ватикану

ПЕРІОД: 21-30 вересня

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Венеція – Рим – Ватикан – Барі – Матера – Сан-Джованні Ротондо – Монте Сан-Анджело – Лончано – Лорето – Відень – Ярослав – Львів

***

Марія

Дякую за можливість втілити одну із мрій – відвідати Сан-Джованні Ротондо. Проведення часу у цьому місці запам’ятається надовго (як і сюрприз з вечерею J). Дякую за комфортний автобус та ввічливих водіїв. Дякую за супровід гарного духівника і за ті можливості, де могли служити Літургії. Дякую за гарні готелі із ситними сніданками. Умови у готелях справді були на гарному рівні! Незабутні враження справили відвідани мальовничих міст – Лорето, Ланчано, Асижу, Сан-Джованні Ротондо, Монте сан-Анджело. Саме ці невеличкі міста подарували неймовірні краєвиди, затишок і можливість відчути місцевий комфорт.

Слід відмітити підбір цікавих екскурсоводів. Було справді цікаво слухати , бо розповідали не тільки історичні факти, події, але і особливості побуту, життя населення.дякую за організацію та чіткість у поселенні керівнику. Все відбувалося оперативно і без затягувань. Дякую усім!

***

Антоніна

Прекрасна поїздка! Море вражень. Все добре організовано, чисті готелі, смачні сніданки. Ми побували у святих місцях, до яких хочеться повернутися. Наповнена та умиротворена їду додому. Щиро дякую усім. Дякую керівнику групи, який є дуже терпимий до паломників. Дякую Патріаршому паломницькому центру за чудову організацію.

***

Надія

Дякую Богу Святому за цю поїздку! Хочу виразити свою велику вдячність організаторам даної поїздки, водіям та керівнику групи. Програма паломництва виявилась надзвичайно захоплюючою та насиченої. Цікаві екскурсії, духовні та історичні бесіди, повчальні історії – все це складає незабутню картину нашої поїздки. Особливо хочу відзначити щоденні Літургії, які скріплювали і надавали сил на цьому шляху. Велике здивування і захват викликало вміння керівника співати і вести апостольські читання під час Літургій. Хочу також відмітити хороші організаторські здібності керівника і вміння домовлятися, досягати компромісу між учасниками, врівноваженості у діях, розмові, чіткості у дотриманні дисципліни.

Хай Боже благословення перебуває з вами у цій хорошій справі!

***

Олена

Щиро вдячна Патріаршому паломницькому центру за таку гарну поїздку по святих місцях. Дякую Богові, що вона відбулася і ми мали нагоду побувати у багатьох святинях, де знаходяться мощі святих, помолитися там, приймаючи Святе Причастя. Дякую духівникові, який нами духовно опікувався, та керівникові, який дбав за наш комфорт й мав велике терпіння до нас. Завдяки йому, ми дуже багато побачили і почули. Дякую водіям за легкий переїзд і часті зупинки.

Ця поїздка була для мене дуже особлива – вона відбулася у рік Божого Милосердя. Ми мали нагоду пройти через Двері милосердя. Це велике духовне оновлення, «заряд» для катехитичної праці на цілий рік. Хотілось би кожного року відбувати подібні прощі.

***

Тетяни

Мені дуже сподобала ця поїздка. Програма дуже цікава і корисна. Велика подяка керівнику. Він – талановитий організатор, має велике почуття відповідальності, доброзичливо спілкується з людьми, має чудовий голос та співає талановито. Велика подяка духівнику за ранішні молитви, Літургії та дуже приємне спілкування. Я би була дуже щаслива, якби вдалося ще поїхати у паломницьку подорож до святинь Європи з таким керівником та духівником.

***

Оксана

Дуже цікавий маршрут, особливо такі місця, як Барі, Лорето, Сан-Джованні Ротондо. Добре продумані зупинки, прораховано вдало час. Готелі були дуже добрими. Супровід екскурсійний – добрий, цікавий. Добре, що він був – це цікавий спосіб хоч щось пізнати про міста. Вдячна за духовний супровід. Дуже добре, що були Літургії, особливо у святих місцях. Дякую Богу та Патріаршому паломницькому центру за таку прощу.

***

Жанна

Дуже дякую за гарно організовану поїздку до Ватикану по святих містах. Хочу відзначити гарне відношення до людей, і побажати Патріаршому паломницькому центру Божого благословення на подальшу працю.

***

Андрій

Дуже сподобалася поїздка, була професійно організованою. Дуже дякую керівникові, духівникові та водіям за дуже приємну подорож! Їду з Патріаршим паломницьким центром третій раз і планую в подальшому їздити в такі подорожі тільки з вами.

***

Любов

Я дуже вдячна Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за поїздку по святиням Європи і до Ватикану. Я навіть не чекала, що буде такий маршрут, який я буду пам’ятати довго і всім моїм знайомим розповідати про цю поїздку. Дуже, дуже дякую, і бажаю успіхів у вашій роботі.

***

Марія

Паломництво сплановано дуже гарно, цікаві місця. Все дуже добре.

***

Оксана

Щиро вдячна Патріаршому паломницькому центру, зокрема керівникові, за таку чудову подорож. Отримала превелике задоволення. Усі відвідані святі місця залишили відбиток у моїй душі. Ще раз за все дякую. Бажаю вам розвитку, нових подорожей та хороших прочан.

***

Олег

Дякую за чудову організацію та відповідальність. Вразило те, що за короткий проміжок часу відвідали багато паломницьких місць та історичних міст. Сподобалось під час подорожі постійна визначеність і конкретність дій. Важливо також те, що при такому насиченому графіку мали лише 2 нічні переїзди і багато ночівель у готелях, досить високого класу. Мої очікування були перевершені.

Related Blogs

Святоуспенської Унівської Ставропігійської Лаври Студійського Уставу УГКЦ
23/03/2024 Україна Унів , Золочівський замок, Глиняни 500 грн
Проща до святинь Закарпаття
15-17/03/2024 Україна Мукачево-Паушино-Берегово–Джублик-Берегове-Ужгород–Ротонда Горянська-Малий Березний 2800 грн