Паломництво – Містерія різдвяної Європи

Паломництво – Містерія різдвяної Європи

ПЕРІОД:  12-18 грудня (6 днів)
ПОЖЕРТВА: 275 €*+ 200 грн
МАРШРУТ: Львів – Краків – Вроцлав – Дрезден – Прага – Страсбург – Мюнхен – Відень – Ярослав – Львів
ЗАМОВИТИ
:
Київ:  (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломницька подорож до святинь Угорщини, Чехії, Франції, Німеччини, Словаччини, Австрії, Польщі

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід  досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 5 ночівель у готелях  (2-3 особи в номері);
– 5 сніданків.
– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно маршруту 25 €;

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 7.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до польського  кордону. Прибуття до Кракова, екскурсія містом.

Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова прогулянка по Кракову – Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців (одна з семи копій Туринської Плащениці), Маріацький костел – шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога.

Вільний час. Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок.  Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія.  Переїзд у Вроцлав. Екскурсія містом.

На перший погляд, краєвиди Вроцлава не відрізняються від інших польських міст: тут і симпатичні кольорові будиночки, й усюдисуща площа Ринок, і костел, і ратуша, і бруківка. Одним словом, усе в найкращих традиціях старої Польщі. Та є й дещо особливе в цьому місті. Вроцлав недарма називають містом-пазлом, адже він розташований на 12 островах, з’єднаних мостами. Власне, на одному з таких островів і розташований історичний центр міста. На менших островах переважно немає будинків, там облаштовані прекрасні парки.

Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви.   Прибуття у Дрезден. Екскурсія містом. Переїзд до Чехії. Поселення у готель. Екскурсія містом.

Місто на берегах річки Ельби з історією понад 800 років. З першої половини XVIII століття  Дрезеден є прославленим центром культури. Хоча місто було вщент знищене англійсько-американським бомбардуванням в лютому 1945 року, воно знову повстало до життя. Спочатку  було відновлено найгарніший комплекс епохи бароко в Німеччині Цвінґер та оперний театр. Лише на початку ХХ століття вдалося відновити найбільший за кількістю місць протестантський храм, палац- резиденцію саксонських правителів та значну частину будівель на площі Новий ринок.

Вільний час. Переїзд до Чехії. Прибуття до центральної частини Праги.  Екскурсія містом.

Ми почнемо прогулянку з Староміської площі –  історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом:  2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25євро). 

 Поселення у готель, відпочинок.  Ночівля.

 4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Франції. Прибуття у Страсбург. Оглядова прогулянка містом.

Пішохідна частина прогулянки пройде в історичному центрі Страсбурга, на так званому “Великому острові”. Ми побачимо найважливіші споруди, створені протягом кількох століть: старовинні будівлі Митниці, Магістрату на площі Гутенберга, палац єпископів, церкву Святого Томи, криті мости. Квартал Маленька Франція розділений мережею каналів з унікальною архітектурою.  Собор Нотр-Дам – шпиль собору, заввишки 142 метри, був найвищою точкою планети впродовж більш ніж 200 років. Собор – одне з найвидатніших творінь архітектури людства  є скарбницею творів мистецтва, серед яких знамениті вітражі, скульптури.

Вільний час. Поселення у готель, відпочинок.   Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття до Столиці Баварії. Божественна Літургія. Знайомство з містом.

Відвідини могили Степана Бандери, панахида за загиблими, що віддали своє життя  за волю України. Впродовж кількагодинної прогулянки по історичному центру Мюнхена ми побачимо всі головні визначні пам’ятки Мюнхена: Альтер Хоф, Хофброй, Резиденцію і Одеонсплац, пройдемо мимо палаців у стилі рококо до Баварському двору і Фрауенкірхе. Звичайно, побачимо Стару і Нову Ратушу.

Вільний час. Переїзд до Австрії. Поселення у готель. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття у Відень.

Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів. Божественна Літургія у храмі Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.

Вільний час. Вечірні молитиви. Нічний переїзд до Польщі.

7 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Переїзд до Польщі. Прибуття до Ярослава.

Відвідини Храму Преображення УГКЦ в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» , яка відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані.

 Подячна Божественна Літургія. Переїзд до України. Прибуття у Львів.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 5 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 5 сніданків.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для запису у Києві:  (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...