Паломництво на Святу Землю «Стежинами історії спасіння»

Паломництво на Святу Землю «Стежинами історії спасіння»

ПЕРІОД:  23-30 листопада (8 днів)
ПОЖЕРТВА: 850 $* + 200 грн
МАРШРУТ: Київ/Львів – Яффо – Вифлеєм – Поле пастушків – Єрусалим – Ейн Карем – ріка Йордан – Мертве море – Єрихон – Галілейське море – Капернаум – Кана – гора Тавор – Назарет – Хайфа – Лідда – Тель-Авів – Київ/Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– авіапереліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священника та супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом 32$ за час подорожі);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (разом 18$ за час подорожі);

– одномісне поселення за додаткову оплату.

1 ДЕНЬ*

Зустріч прочан в аеропорту. Початок реєстрації, виліт до Тель-Авіву. Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон (м. Тель-Авів). Проходження паспортного контролю. Зустріч з місцевим гідом, початок паломницької програми. Організація паломницького дня залежить від тривалості процедури паспортного контролю. Переїзд до Яффо – прогулянка по стародавньому місту.

Яффо – одне з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффо був заснований сином Ноя Яфетом. Тут гостював святий Петро у кожум’яки Симеона і повернув із мертвих Товита. Вважається, що тут  Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу пророк Іона. У музеї старого Яффо і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська церква Св. Петра.

*Організація паломницького дня залежить від тривалості процедури паспортного контролю.

Переїзд до готелю, поселення. Вечеря. Ночівля.       

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у  Назарет. Божественна Літургія.

Велика частина життя Ісуса Христа пов’язана з Галілеєю. Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір’ю і праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Відвідаєм Базиліку Благовіщення, а також церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Переїзд до підніжжя гори Тавор – місце Преображення Господнього. Підйом на гору мікроавтобусами.  Переїзд у місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель.  Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів.

Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Кану-Галілейську. Божественна Літургія.

Кана-Галілейська це місце де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Чин відновлення подружніх обітів для подружніх пар, що разом перебувають у паломництві. Переїзд на узбережжя озера Кінарет-Галілейське, де Ісус провів більшу частину свого земного життя, саме там прозвучали перші проповіді Христа і там він знаходить собі учнів. Подорожуючи  по Галілеї, паломники переживають євангельські події на тих місцях, де вони відбу валися, слухають слова Христа там, де вони були сказані. Гора Блаженств – місце Нагірної проповіді. У вільний час для бажаючих факультативно – прогулянка на кораблику Галилейським озером (10$), та обід з рибою Св. Петра (20$).  Капернаум – Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра.

Вечірні молитви.  Переїзд у Вифлеєм, поселення у готель.  Вечеря. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у Єрусалим. Божественна Літургія.

В цей день ми познайомимося з найсвятішим для Християн містом – Єрусалимом, що є так само святим для Іудеїв і Мусульман. Відвідаємо Гефсиманський  сад і Церкву Усіх Націй, гробницю Діви Марії. Відвідаємо Церкву Отче Наш та місце Вознесіння Господнього. Оглянемо з Оливної гори це дивовижне місто. На Храмовій горі розташовані святі для мусульман мечеть Эль-Акса і золотий Купол Скелі. Повернення у  Палестину. Переїзд у Бейт-Сахур, відвідини поля пастушків. Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з праведним Йосипом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, де знаходилися тільки ясла для корму тварин, здійснилося віщування пророків і “Слово сталося тілом” і Бог народився серед людей. Перед нами постануть: Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також відвідаємо  Молочний грот.

 Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.       

5 ДЕНЬ

Сніданок.  Ранішні молитви. Переїзд в Єрусалим. Божественна Літургія.

Відвідини храму у  Віфагії.  Віфагія знаходиться на східному схилі Оливної гори. Це місце, де Ісус зустрівся з сестрами Лазаря Мартою та Марією перед воскресінням Лазаря. Ісус у Віфагії зупинявся з боку Віфанії, оскільки через Віфагію пролягала стара дорога в Віфанію.  Віфагія є також  місцем, де Ісус у Вербну неділю сів на віслюка, ставши на камінь для зручності і рушив у Єрусалим. Це був тріумфальний Його в’їзд до Єрусалиму. Тут пройдемо Хресною дорогою (Віа Долороза), відвідаємо  Храм Гробу Господнього, зійдемо на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і відвідати головну святиню християнства – Гріб Господній.

Повернення в готель. Вечірні молитви. Вільний час, вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.   Переїзд у Юдейську пустелю. Божественна Літургія.

Річка Йордан – місце відновлення обітів хрещення паломників у водах Йорданських. Місто Єрихон розташоване на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х. Гора спокус – місце  спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея знаходиться в центральній частині Єрихону. «Смоковниця Закхея» являє собою сикомора, має висоту 15 м при діаметрі крони в 25м.  Виїзд на Мертве море, відпочинок. Мертве море є безстічним озером, розташованим в Йорданський Рифтовій долині.  Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. В Ізраїлі немає більш дикої і голої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина  в північній частині досягає 400 м, в південній- всього 10 м. Вміст солей і мінералів у нім вдесятеро більший, ніж в звичайному морі.

Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Вечірні молитви. Повернення в готель. Вільний час, вечеря. Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд у  Ейн Карем.  Божественна Літургія.

Ейн Карем – старовинне селище неподалік Єрусалиму. За переданням християнської традиції – місце народження Івана Хрестителя та зустрічі Діви Марії і Єлизавети. Найважливішим місцем паломництва у Ейн Карем є церква св. Івана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Церква відвідин (літня резиденція Захарія). Дорога між ними веде до Джерела Марії. Далі наш паломницький шлях до світлиці Таємної Вечері, що на горі Сіон. Ще багато дивного і сокровенного чекає на Вас в Єрусалимі:  Дорміціон (Бенедиктинський монастир), церква Успіння Божої Матері, Гробниця Давида. Стіна плачу.

Повернення у готель. Вечірні молитви. Вечеря. Ночівля

8 ДЕНЬ

Сніданок.  Виселення з готелю. Ранішні молитви. Подячна Божественна Літургія.

Переїзд у Лідду до гробниці Святого Юрія. Переїзд в Тель-Авів – автобусна оглядова екскурсія по місту. Панорама міста. Вільний час.

Прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт до Львова. Прибуття у Львів.

 

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– авіапереліт в обидві сторони;

–  проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– послуги дипломованого гіда;

– медичне страхування;

– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

– 7  сніданків та вечерь (шведський стіл).

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

–  чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день (разом до 32 $ за час подорожі);

– підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 18 $ за час подорожі);

– одномісне поселення за додаткову оплату.

 

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

*Час вильоту може бути перенесений на день раніше або на день пізніше.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

 

 

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...