Паломництво на Святу Землю та гору Синай (Єгипет) + 2 дні відпочинку на Червоному морі

Паломництво на Святу Землю та гору Синай (Єгипет) + 2 дні відпочинку на Червоному морі

ПЕРІОД:   17-25 вересня, 9 днів
ПОЖЕРТВА:  830 $*
МАРШРУТ: Київ – Тель-Авів – Єйлат – гора Синай – Мертве Море – Єрихон – ріка Йордан – Вифлеєм – Єрусалим – Ейн Карем – Хайфa – Акко – Назарет – Кана Галилейська – Тавор  – Капернаум – Тель-Авів – Київ
ЗАМОВИТИ: Київ:  (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30
Духівник: о. Любомир Яворський, керівник Патріаршого паломницького центру УГКЦ та заступник керівника Департаменту військового капеланства.

Набір у групу завершується за 14 днів до початку паломництва

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
  – авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 8 ночівель у готелях 4* (2-3 особи в номері);
– 8  сніданків та вечерь (шведський стіл).
– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
–  підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 25 $ за час подорожі);
– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 200-300 грн. (залежно від віку);
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

1 ДЕНЬ 

Зустріч групи в аеропорту «Бориспіль» м. Київ. Виліт в Ізраїль. Прибуття м. Тель-Авів (аеропорт Бен- Гуріон) . Трансфер автобусом через пустелю Негев до Ейлату.

2 ДЕНЬ 

Сніданок. Поселення в готелі. Божественна Літургія. Відпочинок на морі.

Вечеря. Нічліг.

Факультативно сходження на гору Синай (вартість 85$).

Ейлат надає всілякі види розваг: підводна обсерваторія, де можна побачити різновиди унікальних коралів тропічних риб, дельфінарій, круїз по Червоному морю з обідом, парк розваг, можливість спуститися до океанських глибин в спеціальній субмарині за бажанням.
Гора Синай знаходиться на півночі Єгипту, одна з іудейських і християнських святинь, на якій пророк Мойсей отримав від Господа кам’яні скрижалі з десятьма заповідями. Впродовж століть вона залишається місцем масового паломництва.

3 ДЕНЬ 

Божественна Літургія. Сніданок. Відпочинок на Червоному морі.
Факультативно: відвідини підводної обсерваторії, фабрики дорогоцінного каміння.
Вечеря. Нічліг.

4 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Мертвого моря, відпочинок на пляжі. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря (факультативно). Переїзд у Єрихон, місце спокушення Ісуса Христа дияволом. Поселення в готелі. Вечеря. Нічліг.

За переданням, саме в місцевості Єрихону, серед кам′янистої пустелі і скель Господь, відбував сорокаденний піст, а відтак був спокушуваний дияволом (Мк 1: 12-13; Мт 4: 1-11; Лк 4: 1-13). Дерево Закхея паломники відвідують його як символ людського навернення, покаяння і щирої покути.

5 ДЕНЬ 

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Відновлення Таїнства Хрещення у водах річки Йордан. Дерево Закхея. Переїзд у Вифлеєм. Базиліка Різдва Христового, Вифлиємська Зірка. Каплиця ясел. Молочний грот.

Поселення  в готель. Вечеря. Нічліг.

У 326 році на місці стаєнки імператриця Олена збудувала у Вифлиємі Базиліку Різдва Христового, і з того часу невеличке селище стало другим після Єрусалиму святим місцем на землі, а базиліка Різдва Христового другою після Гробу Господнього в Єрусалимі. Цікаво, що за сімнадцять століть, які минули з того часу, з усіх ізраїльських християнських святинь лише базиліка Різдва не зазнала серйозних руйнувань і молитва в ній, як і паломництво сюди, не припинялася майже ні на мить. Вифлиємська Зірка. Каплиця ясел. Молочний грот.

6 ДЕНЬ 

Сніданок. Божественна Літургія. Виїзд у Єрусалим: Віа  Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього. Кімната Тайної вечері. Стіна Плачу. Церква Успіння Божої Матері. Гробниця Давида. Гефсиманський сад. Базиліка Страстей Господніх. Гробниця Божої Матері.

Поверення в готель. Вечеря. Нічліг.

Віа Долороза (Хресна Дорога)  – це шлях, який пройшов Христос від палацу-преторії Понтія Пилата, де він почув Свій вирок, до місця розп′яття на Голгофі.  На вулицях Єрусалиму розташовані перші 9 стацій Хресної дороги Христа, решта 5 знаходяться в храмі Гробу Господнього. Хресна дорога – шлях, який в пам′ять про Страсті Христові ось уже багато століть проходять тисячі паломників, щоб разом із Господом молитовно пережити Його терпіння.
Храм Гробу Господнього. Це величезна споруда, що являє собою цілий комплекс великих і менших храмів та об′єднує під одним склепінням Голгофу – місце розп′яття Ісуса Христа, а також печеру, в якій Він був похований та у якій сталося Воскресіння.  Під престолом у храмі є невеликий отвір, через який паломники торкаються рукою Голгофи саме в тому місці, де було встановлене Розп′яття. 

7 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю. Божественна Літургія.  Переїзд в Ейн Карем. Оливна гора, Церква Отче Наш, Місце Вознесіння Господнього (стопа). Хайфa. Гора Кармель – «Сад Божий». Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів.

Пізнє поселення в готель у м. Акко. Вечеря. Нічліг.
Гора Кармель прославилася тим, що на ній, в природній печері мешкав один із найбільших старозавітних пророків – пророк Ілля.  Над печерою пророка Іллі розташований католицький монастир Згромадження Братів Босих Кармелітів, який називається Стелла Маріс (Зірка Моря), посвячений Пресвятій Богородиці. Храм Святого Іллі. Панорама Бахайських садів. Лідда – гробниця Святого Юрія. Яффо, прогулянка по стародавньому місту. Камінь Андромеди, Стародавній порт, місце будівництва Ноєвого Ковчегу, церква Святого Петра.

8 ДЕНЬ 

Божественна Літургія. Сніданок. Переїзд у Назарет. Базиліка Благовіщення, церква Святого Гавриїла, колодязь Діви Марії. Кана Галілейська – місце, де Ісус зробив своє перше чудо. Обряд відновлення подружніх обітів для подружніх пар.  Гора Тавор – місце Преображення Господнє.

Повернення  в готель. Вечеря. Нічліг.

Назарет – місто, з яким пов′язаний початок усієї євангельської історії та епохи в історії людства, що почала свій відлік від Христового Різдва. Адже, хоч і народжений в силу обставин у Вифлеємі, саме в Назареті Христос силою Духа Святого був непорочно зачатий у лоні Тієї, кого ми знаємо і шануємо як Пресвяту Богородицю Діву Марію (Лк 1: 28-33). Тут, в Назареті здійснилося Благовіщення. Святій Діві Марії явився архангел Гавриїл, вісник благої новини, що від Неї народиться довгоочікуваний Месія.  
Гора Тавор є місцем однієї з найважливіших євангельських подій – Преображення Господнього. Явившись перед своїми найближчими учнями Петром, Яковом та Іваном у супроводі пророків Іллі та Мойсея, Господь відкрив їм Своє Божество.

9 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення з готелю. Гора  Блаженств – місце Нагірної проповіді. Капернаум. Церква 12 Апостолів. Синагога, де проповідував Ісус. Табга – Храм примноження Хлібів та Риб. Озеро Кінерет, за бажанням трапеза на березі озера рибою Святого Петра (вартість 20$). Яффо прогулянка по стародавньому  місту.

Переїзд в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт до Києва. Приюуття в Бориспіль.

Гора Блаженств – це гірська місцина на узбережжі Галилейського озера, неподалік Табги та Капернаума, куди Христос привів багатотисячний натовп своїх послідовників і звідки в Нагірній проповіді промовив заповіді, на яких базується все вчення про Царство Небесне – заповіді блаженств (Мт 5, 6, 7).
Капернаум –  з давніх-давен носить назву Місто Ісуса Христа, або «Його місто». Невипадково, адже найбільше часу Господь провів саме в Капернаумі, оселившись тут із Матір′ю після Назарету, обравши це місто місцем свого служіння та проповіді. 

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
  – авіапереліт в обидві сторони;
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика та супровід досвідченого керівника;
– послуги дипломованого гіда;
– 8 ночівель у готелях 4* (2-3 особи в номері);
– 8  сніданків та вечерь (шведський стіл).
– чайові водієві 2$ та гідові 2$ в день;
–  підйом на г. Тавор та інші вхідні квитки на екскурсійні об`єкти (разом до 25 $ за час подорожі);
– медичне страхування, у випадку відсутності страхового полісу, 200-300 грн. (залежно від віку);
– дорога до Києва і назад, особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання. Ціни у євро подані з інформаційною метою.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30
  • напишіть нам на email: info@pilgrimage.in.ua

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...