Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

ПЕРІОД: 20-25 квітня, 6 днів (3 ночівлі у готелях та 2 нічних переїзди)

ПОЖЕРТВА: 275€*

МАРШРУТ: Львів – Любляна – Падуя – Верона – Турин – Мілан – Будапешт – Марія Повч – Львів

ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 2 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 11.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до угорського кордону. Проходження кордону. Переїзд через Угорщину до Словенії.

Любляна - Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Любляна – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Любляни, екскурсія містом. Любляна – політичний і культурний центр Словенії, один із найважливіших комерційних, наукових та освітніх центрів Європи.

Столиця розташована на обох берегах річки Любляниці. Це невелике як для столиці місто з багатою культурою та глибокими національними традиціями, але в ньому достатньо місця і для історичних пам’яток і для сучасності. Поруч із будівлями парламенту, посольств і найбільших банків чудово прижилися кав’ярні й ресторанчики. Тисячолітня історія перетворила Любляну на одну з найкрасивіших столиць Європи. Літургія, вільний час. Переїзд до готелю в Італії. Поселення. Нічліг.

Падуя - Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Падуя – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви. Переїзд до Падуї.

Падуя – це старе місто, в якому знаходиться поховання шанованого християнського святого – Антонія Падевського. Його мощі знаходяться в соборі Святого Антонія, а його гробниця – місце зцілення віруючих.

Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія (одного з найбагатших храмів), в який щорічно приїжджають безліч паломників і віруючих з усього світу. Молитва біля мощей Св. Антонія. Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Переїзд до Верони.

Верона - Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Верона – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Оглядова пішохідна екскурсія у Вероні включає огляд всіх пам’яток романтичного міста. Площа Бра, амфітеатр Арена, площа Ербе, будинок Джульєтти, будинок Ромео. Вежа Ламберті називається також Вежею з дзвонами. На вершині вежі є оглядовий майданчик, з якого відкривається дивовижний вигляд на місто та його околиці. Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви. Переїзд до центральної частини Турину. Божественна Літургія.

Турин – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Турин – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Турин – місто на північному заході Італії, розташоване біля підніжжя західних Альп, на підступах до Альпійських вершин. Турин – багатоликий і не схожий на інші міста Італії: просторі площі, розкішні палаци, елегантні бульвари.Це місто паломників. Нерукотворний образ Христа на плащаниці зберігається у місті з 1578 року у Катедральному соборі. За цей час святиню виставляли для привселюдного поклоніння 28 разів. Востаннє її відкривали у 2010 році. Це була дата офіційного «Великого паломництва». Звичайний інтервал для такої події – 25 років. Але немає правил без винятків. Таке виключення було зроблено в 2000-му і буде зроблено у цьому 2015-му році. Плащаниця, у яку було загорнуте тіло Господнє перед покладенням до гробу, є власністю Апостольської Столиці з 1984 року згідно із заповітом короля Умберто ІІ із Савойської династії, яка до цього була її власником.

Турин - Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Турин – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Божим провидінням Плащаниця збереглася до наших днів. Неодноразово науково обґрунтовувалась її нерукотворність та автентичність, хоча, звичайно, віра у Воскреслого Христа не базується на наявності Плащаниці чи на можливості її побачити. Плащаниця, проте, є наочним виявом незмірної та незбагненної любові для того, хто вірою приймає Бога, що помер у стражданнях і славно воскрес, даруючи нам спасіння.

Під час останнього «Великого паломництва» до Плащаниці в Турині одних тільки католиків побувало близько трьох мільйонів чоловік. Як і під час попередніх виставлень, відвідини реліквії будуть безкоштовними. Для хворих готуються спеціальні богослужіння та інші душпастирські ініціативи. Відвідини Плащаниці. Вільний час для приватної молитви. Переїзд у Мілан.

Мілан - Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Мілан – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Мілан – місто в північній частині Італії, адміністративний центр області Ломбардія, найбільшого регіону Італії і столиця провінції Мілан. Сьогодні столиця Ломбардії привертає до себе безліч туристів й недарма, бо ж давнє місто може задовольнити будь-які смаки любителів мистецтва. Чим ближче наближаєшся до центру, тим частіше зустрічаєш прекрасні старовинні будинки, палаци, стародавні церкви, елегантні площі і навіть монастирі. Оглядова прогулянка історичним центром міста, включає в себе відвідування Міланського Кафедрального Собору, Пасаж Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічний Замок Сфорца, побачимо знаменитий оперний театр у Мілані, будівля якого була побудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру. Вільний час. Нічний переїзд до Угорщини.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у столицю Угорщини. Будапешт – справжнісінька «перлина» Європи. Старовинні барокові квартали, розкішні театри і палаци, які зберегли в своїх бронзових та позеленілих куполах дух імперії, старі мури Буди, пам’ятники великим угорським королям і святим просвітителям мадярської землі. Звичайно будівля парламенту, велична в будь-який час дня і ночі. Це далеко не все, чим багата угорська столиця. Неможливо відмовити собі у задоволенні присісти за столик затишного ресторанчика і скуштувати смачнй гуляш та випити келих токайського вина. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Не можна залишити поза увагою і знамениті купальні, яким Будапешт славиться на всю Європу.

Будапешт - Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Будапешт – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Божественна Літургія. Вільний час у Будапешті. У вільний час за бажанням відвідування термальних купалень графа Сечені – заряд бадьорості і прекрасного настрою! Переїзд до готелю, поселення. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00, ранішні молитви. Прибуття у Марія Повч – міста в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері.

Марія Повч - Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Марія Повч – Паломництво до Плащаниці Господньої (Туринської)

Відвідини монастиря та церкви св. Михаїла, вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Обід. Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– 3 ночівелі у готелях (2-3 особи в номері);

– 3 сніданки, один обід.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.;

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;

– медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...