Паломництво фантастичною Італією (архів)

Паломництво фантастичною Італією (архів)

ПЕРІОД: 04 – 13 травня (10 днів) 
ПОЖЕРТВА: 485 €*
МАРШРУТ: Львів – Венеція – Падуя – Рим – Барі – Сан-Джовані Ротондо – Ланчано – Лорето – Сан-Марино – Відень – Брно – Львів

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 6.30, посадка в автобус. Щоденні молитви.
Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття в термали.
Відпочинок у термальних купальнях в оздоровчому комплексі Sárkany ( тривалість орієнтовно 7-8 год.).

Нічний переїзд до Італії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Венеції.

Екскурсія містом. Вільний час.

Венеція — приголомшлива, казкова, романтична. Понад 20 млн туристів приїжджають сюди, щоб подивитися на чарівні канали, витончену архітектуру і мости, покататися на гондолах і послухати пісні гондольєрів, погуляти по Сан-Марко і сфотографувати міст Ріальто, скуштувати місцевої кухні та відчути венеціанську атмосферу. Венеція — це місто, яке кожен день гуде, як розтривожений вулик, а ввечері завмирає, це місце яке майже не змінилося за 6 століть зовні та в якому взагалі немає автомобілів.

Переїзд до Падови. Поселення в готель. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Екскурсія містом.
Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія. Відвідини Катедрального Собору Св. Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки.

Вільний час. Переїзд до Риму, поселення у готель. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Екскурсія містом. Божественна Літургія. 

Рим – вічне місто, куди ведуть усі дороги, де можна все життя прожити  за одні канікули довжиною в день або загубитися на кілька тижнів.

Цього дня у нас буде можливість відвідати: Ватикан, замок сант Анджело, Пантеон, пляца Навона, фонтан  Треві, а також помилуватись старовинним Римом та відчути дух Римської імперії.

Ватикан. Площа Св. Петра. Ватиканські гроти. Скарбниця. Процесійний вхід до Базиліки Святого Петра. Вільний час у Ватикані, який є незалежною державою всередині Риму.
У Римі Вам відкриється все таїнство і шарм на вікову спадщину столиці Італії: Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон. Місто повне пальм, тополь, кипарисів і квітучих чагарників. Навіть узимку, коли приходить час листю опадати листю, середземноморські сосни, пальми і кипариси так само залишаються зеленими.

Вільний час. Повернення у готель, відпочинок. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Сьогодні матимемо змогу відвідати собор св.Павла та Колізей.
Собор Св. Павла «За міською стіною», побудований імператором Костянтином на місці, де був страчений Св. Павло. Під головним вівтарем знаходиться гробниця Апостола Павла.

Колізей  — грандіозний амфітеатр в Римі, одне з найзнаменитіших споруд античності. Це справжній символ Вічного міста та одна з його головних визначних пам’яток. Колізей правильно називати амфітеатром Флавіїв — на ім’я династії імператорів, при якій побудували цю громаду.

Вільний час. Нічний переїзд на південь Італії.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви.
Прибуття у Барі. Вільний час.
Відвідини базиліки Св. Миколая, в якій зберігаються мироточиві мощі Св. Миколая. Божественна Літургія біля мощей святого.
Подорож в Альберобелло – це чудова можливість прогулятися по популярному «казковому» містечку Апулії. Відвідаємо храм святих Косми і Демяна та церкву святого Антонія в стилі Труллі.  Чарівний і мініатюрний Альберобелло, його унікальні споруди – будиночки «Труллі» з конусоподібними дахами нагадують житло казкових гномів. Ви побачите дуже багато таких будиночків, пройшовши по вулицях містечка, а також зможете подивитися їх зсередини, заглянувши в сувенірні крамнички й магазинчики. А ще у Вас буде можливість пригоститися місцевими напоями та закусками і насолодитися дивовижною атмосферою цього містечка.
Вільний час. Переїзд до готелю. Поселення.  Ночівля.

7 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви.
Переїзд у містечко Сан-Джованні Ротондо.
Сан-Джованні Ротондо розташоване на відстані 115 км на північний захід від Барі. Спішать паломники в це містечко, щоб поклонитись мощам стигматика отця Піо, який прославився своїм талантом сповідати і проповідувати. Відвідаємо монастир і келію, де святий жив та молився, а також побачимо лікарню “Дім полегшення страждань”, яку Падре Піо заснував у 1956 році. Вшанування мощей отця Піо.
Божественна Літургія. Вільний час. Виїзд до Монте СанАнджело.
Головною принадою міста є однойменна гора, відома завдяки одному з найстаріших печерних храмів в Західній Європі Храм Архангела Михаїла. Храм побудований над гротом, в якому за переказами в ніч на 29 вересня 493 р. явився Архангел Михаїл. Свідченням цього є відпечатки його стопи, які прагнуть побачити мільйони паломників та туристів. Спільна молитва у храмі.

Також матимемо можливість заїхати у місто Ланчано.

Центром міста є церква, колись присвячена святому Лонгіну, сотнику, що проткнув своїм списом серце розіп’ятого Христа. Тепер це церква святого Франциска – так називається вона офіційно, але більшість її знають як  церква Євхаристійного Чуда.

У VIII столітті у церкві Сан-Легонцій відбувалося Таїнство Євхаристії. Але в душі одного з священиків, які служили того дня Літургію, виник сумнів: чи істинні Тіло і Кров Господні, приховані під виглядом хліба та вина. Зародження в його душі сумніву стало причиною Євхаристичного дива, шанованого і до цього дня.

Отець Василіан, так звали цього ченця, гнав від себе сумніви, але вони настирливо поверталися знову і знову. «Чому я маю вірити, що хліб перестає бути хлібом, а вино стає Кров’ю? Хто це доведе? Тим більше, що зовні вони не змінюються і не змінювалися ніколи. Напевно, це лише символи, просто спогад про Тайну вечерю».

Так, Він, Жертовне ягня, міг Своєю Божественною владою під час Тайної Вечері обернути вино в кров, а хліб – у Плоть. Все міг Він, що прийшов з волі Небесного Батька.

Але Він пішов давно, залишивши цей грішний світ і давши йому на втіху Свої святі слова та Своє благословення. І, можливо, Свої Плоть і Кров? Але чи це можливо? Чи не стала свята Євхаристія лише обрядом – і не більше?

Марно намагався монах відновити в душі мир та віру. Зі словами молитви він переломив Євхаристійний Хліб, і тут крик подиву оголосив невелику церкву. Під пальцями ієромонаха заломлений Хліб раптом перетворився на щось інше – він не одразу зрозумів, у що саме. Та й у чаші було вже не вино – там була густа червона Рідина, схожа на кров.

Приголомшений священик дивився на предмет, який був у його руках: це був тонкий зріз Плоті, що нагадує м’язову тканину людського тіла. Ченці оточили священика, вражені дивом, не в змозі стримати подиву. А він сповідав перед ними свої сумніви, дозволені таким чудовим чином. Закінчивши літургію, мовчки впав на коліна і поринув у довгу молитву. Про що він молився тоді? Дякував за цей знак? Вибачався за своє маловір’я? Ми цього не дізнаємось ніколи.

Але справді відомо одне: з того часу в місті Ланчано ось уже 12 століть зберігаються Кров і Плоть, що матеріалізувалися під час Євхаристії у церкві святого Легонція.  Ви також будете мати змогу побачити і помолитись перед цим Чудом.

Повернення у готель. Ночівля.

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення із готелю. Переїзд у Лорето.
Божественна Літургія. Переїзд у Лорето. Відвідини Санктуарію Пресвятої Богородиці. Італійське містечко Лорето відоме на цілий світ Собором, в якому вже 7 століть зберігається дім Пресвятої Богородиці.
Вільний час.

Переїзд в Сан-Марино. Прогулянка містом. Вільний час.

Сан-Марино – крихітна держава на території Італії. Найстаріша республіка в світі та третя по величині країна після Ватикану та Монако.

Три вежі Сан-Марино  — середньовічні будівлі на трьох вершинах гори Монте-Титано.

Вежі-фортеці є символом свободи країни, зображені на прапорі і гербі країни, їх зображення також карбуються на сан-маринських монетах євро.

Гуаїта — найстаріша вежа, збудована як в’язниця в XI столітті. Друга вежа — Честа, була збудована в XIII столітті, знаходиться на найвищій точці Сан-Марино (750 м над рівнем моря). 1956 року у вежі був відкритий музей старовинної зброї. Третя вежа — Монтале була збудована в XIV столітті. На відміну від інших, доступ відвідувачів до неї обмежений.

Нічний переїзд до Відня.

9 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Столиці Австрії. Екскурсія. Божественна Літургія.
Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденський Університет, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Барокко. Відвідини храму Св. Варвари УГКЦ, каплиця Св. Йосафата Кунцевича, благословення прочан мощами Св. Варвари та Св. Йосафата Кунцевича.
 Вільний час. Переїзд у готель в Брно. Ночівля.

10 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення із готелю. Екскурсія містом Брно.

Прогулянка площею Свободи. Ще в 13 столітті вона стала центром світського життя брненців. І досі тут постійно панує святкова атмосфера. На ній городяни відзначають Різдво, проводять різні фестивалі, свята, ярмарки. Практично кожна споруда заслуговує на те, щоб про неї розповіли.

Собор святих Петра та Павла. Його високий шпиль видно практично з будь-якого місця у місті. Збудували його у 1296 році, хоча потім не раз перебудовували. Тут дзвони б’ють не в 12, як прийнято у світі, а в 11 дні, тому Брно називають містом неправильного часу. Чому? Це ще одна нагода відвідати собор.

Костел Святого Якуба. Він не тільки гарний зовні, а й цікавий своїм інтер’єром. Уяву вражають колони з нижніх щелеп, черепів та інших останків людей, у тому числі святих покровителів міста. Про історію цього костесховища можна дізнатися, відвідавши його з екскурсією.

Вільний час. Переїзд до кордону України. Прибуття у Львів пізно ввечері.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– ночівля у готелях зі сніданками.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

– екскурсії по програмі та проїзд у громадському транспорті – 50є;
– в’їзд у Венецію 10 – 15є з ососби;
– особисті витрати.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Оплата для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...