Паломництво – Святині Різдвяної Європи

Паломництво – Святині Різдвяної Європи

ПЕРІОД: 7 – 13 грудня, 6 днів 
ПОЖЕРТВА: (155€*)

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Будапешт – Братислава – Прага – Дрезден – Вроцлав – Ченстохова – Краків – Прилбичі – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79;  Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 3 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан о 8.00, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Прибуття у Марія Повч – міста в Угорщині, де у церкві св. Михаїла знаходилася славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері. Вшанування ікони Богородиці. Божественна Літургія. Поселення у готель, вечеря, вільний час. Нічліг.

Паломництво - Марія Повч

Паломництво – Марія Повч

2 ДЕНЬ

Божественна Літургія. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Будапешт.
Прибуття у Будапешт, автобусна екскурсія містом. Екскурсійний маршрут охоплює найвідоміші пам’ятки Будапешту. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті будемо молитись у Базиліці Св. Іштвана, біля мощей святого. Саме там зберігається позолочена рака, в якій знаходиться його права кисть. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв, де встановлено пам’ятник Тисячоліття здобуття Свободи. Вільний час. Переїзд до Словаччини.Паломництво - Будапешт

Прибуття до Братислави. Братислава – наймолодша столиця Європи, і в той же час вона відноситься до міст з двотисячолітньою історією. Знайомство з містом. Найвідоміші історичні пам’ятки Братислави: Братиславська фортеця, Грасалковичев палац, Словацький національний театр, Храм святого Мартіна, Михайлівські ворота. Найкрасивіше місце Братислави, Братиславський град, який до 1954 р. лежав в руїнах, в наш час повністю відновлений. Фонтан Роланда і Стара Ратуша, Примаціальний палац – всі ці місця старої Братислави заслуговують на те, щоб їх відвідати. Вільний час. Нічний переїзд до Чехії.

3 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Божественна Літургія. Пропонуємо Вашій увазі прогулянку по столиці Чехії – місті Прага, екскурсія включає відомі історичні квартали Праги – Старе місто, Єврейський квартал, Мале місто та Празький град. Прага – одне з найгарніших європейських міст, що зберегло усю красу Середньовіччя, де кожний будинок являє собою справжній витвір архітектурного мистецтва і буквально «дихає історією». Після екскурсії – вільний час для самостійного ознайомлення з архітектурною перлиною Європи-Прагою. Поселення у готель. Вільний час. За бажанням романтична екскурсія корабликом ( 2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25 євро)). Повернення у готель. Нічліг.

Прага

Прага

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Німеччини. Прибуття у Дрезден, Знайомство з містом. Оглядова прогулянка по Дрездену – столиці Саксонії, однією з перлин, яку часто називають Флоренцією на Ельбі. Місто багате знаменитими пам’ятками історії та архітектури. Дрезден, відновлений з руїн, досі зберіг свою імперську велич. Ви побачите оперний театр, Дрезденський замок, палацову церкву та багато інших видатних пам’яток. Вільний час. Переїзд до Польщі.

Паломництво - Дрезден

Прибуття до Вроцлава. Вроцлав – в числі найбільших і найстаріших міст Польщі. Острів Тумського – серце міста. Тут зосереджено більшість католицьких костелів. В часі екскурсії ознайомимось з новою і старою ратушею, костелами, в тому числі і храмом св. Марії Магдалини, Вроцлавським університетом, Ринковою площею, Грюнвальдським мостом. Вільний час. Переїзд до готелю. Нічліг.

5 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття до м. Ченстохова. Божествена Літургія. Ченстохова розташована на річці Варта в північній частині Краківсько-Ченстоховської височини. У місті є костел і монастир на Ясній Горі з іконою Матері Божої Ченстоховської, що вважається чудотворною, – головний центр культу Марії в Польщі. Через це Ченстохову вважають духовною столицею Польщі. Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі. В кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна”. Вшановується як католиками, так і православними. Цей образ зробив монастир на Ясній Горі місцем паломництва обох християнських конфесій.

Переїзд до Кракова. Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Збудований поколіннями митців середньовіччя, місто притягує мільйони паломників. Оглядова прогулянка по Кракову – Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців (одна з семи копій Туринської Плащениці), Маріацький костел шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога. Вавель, відвідування Вавельського Кафедрального Собору , в якому коронували і ховали королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів, Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд на кордон.

Паломництво - Краків

Паломництво – Краків

6 ДЕНЬ

Прибуття до України зранку. Ранішні молитви. Прилбичі – село на Яворівщині, розташоване від Яворова за 12 км. Прилбичі це родинне село Митрополита Андрея Шептицького. У родинному селі Митрополита Андрея Шептицького сьогодні цікаво поєдналася «нова» і «стара» пам’ять про великого церковного провідника: пам’ятний камінь на місці зруйнованої більшовиками садиби був встановлений 29 липня 1990 року та освячений світлої пам’яті Митрополитом Володимиром Стернюком, тільки вціліла усипальниця сім’ї – пам’ятка XIX ст., збудована для поховань померлих членів родини Шептицьких. З іншого боку – новий храм УГКЦ та музей Митрополита, який при ньому впорядковують.

Прилбичі

Прилбичі

Старі спогади – лише частково вціліли, нові — лише зведені, але вже поділені між різними громадами вірних. У селі збереглася, хоча й перебудована, і дерев’яна церква, де отець Андрей Шептицький відслужив свою першу Літургію. Тепер тут молиться громада УПЦ КП, найбільша у селі. Подячна Божественна Літургія. Прибуття у Львів о 12.00.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– духовний супровід священика;- проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– супровід досвідченого керівника;
– три ночівлі у готелях (2-3 особи в номері);
– три сніданки, одна вечеря.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;
– візовий збір 35 € та послуги візового центру 500 грн.; Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 25€;
– медичне страхування 100-300 грн. (залежно від віку паломника).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...