Паломництво до Унева – місце усамітнення та тиші

Паломництво до Унева – місце усамітнення та тиші

ВАРТІСТЬ: 350 грн.
МАРШРУТ: Львів – Унів – Львів
ЗАМОВИТИ:Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Кожен, хто хоч раз відвідав Унів, знову прагне сюди повернутися, щоби зануритись в його особливу атмосферу святості. Той, хто звик до шуму і людського моря великих міст, пізнає цілющу користь усамітнення й тиші.

О 8:00  виїзд зі Львова.чудотворна ікона

О 9.30 прибуваємо до Унева.

Свято-Успенська Унівська Лавра – один із чотирьох в Україні і єдиний в УГКЦ монастир, що має статус лаври, найбільшого, найзначущішого монастиря. Це святиня з тривалою і давньою історією, що багато в чому відображає історію самої Української Церкви, з її періодами руйнувань та переслідувань, розквіту й відродження.

Душею і серцем святині є чудотворний образ Унівської Божої Матері. Явлений на згарищі спаплюженого татарами монастиря, з того часу він зберігався у збудованій на цьому місці церкві Успіння Пресвятої Богородиці – за престолом, просто над чудотворним джерелом, що витікав у цьому місці з-під землі. У ХVІІІ ст. через численні зцілення, вимолені перед цією іконою, образ Богородиці Унівської коронував архимандрит Атанасій Шептицький.

В Уневі Ви матимете можливість відвідати монастир, набрати джерельної води, помолитись біля чудотворної ікони Божої Матері, відвідати криївку поховання монахів, а також піти на Хресну дорогу.

Після молитовно дня, Ви вирушаєте на майстер-клас по свічникарству у гостинному домі Пасіка на білому потоці. Тут Ви зможете власноруч виготовити ідеальну свічечку, яка прикрасить Ваш великодній кошик.

свічникарство1

19:00 – повернення додому.

До нових зустрічей!

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд комфортабельним автобусом згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– майстер-клас по свічникарству.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– особисті витрати.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...