Паломництво до Унева – місце усамітнення та тиші

Паломництво до Унева – місце усамітнення та тиші

Кожен, хто хоч раз відвідав Унів, знову прагне сюди повернутися, щоби зануритись в його особливу атмосферу святості. Той, хто звик до шуму і людського моря великих міст, пізнає цілющу користь усамітнення й тиші.

О 8:00  виїзд зі Львова.чудотворна ікона

О 9.30 прибуваємо до Унева.

Свято-Успенська Унівська Лавра – один із чотирьох в Україні і єдиний в УГКЦ монастир, що має статус лаври, найбільшого, найзначущішого монастиря. Це святиня з тривалою і давньою історією, що багато в чому відображає історію самої Української Церкви, з її періодами руйнувань та переслідувань, розквіту й відродження.

Душею і серцем святині є чудотворний образ Унівської Божої Матері. Явлений на згарищі спаплюженого татарами монастиря, з того часу він зберігався у збудованій на цьому місці церкві Успіння Пресвятої Богородиці – за престолом, просто над чудотворним джерелом, що витікав у цьому місці з-під землі. У ХVІІІ ст. через численні зцілення, вимолені перед цією іконою, образ Богородиці Унівської коронував архимандрит Атанасій Шептицький.

В Уневі Ви матимете можливість відвідати монастир, набрати джерельної води, помолитись біля чудотворної ікони Божої Матері, відвідати криївку поховання монахів, а також піти на Хресну дорогу.

Після молитовно дня, Ви вирушаєте на майстер-клас по свічникарству у гостинному домі Пасіка на білому потоці. Тут Ви зможете власноруч виготовити ідеальну свічечку, яка прикрасить Ваш великодній кошик.

свічникарство1

19:00 – повернення додому.

До нових зустрічей!

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд комфортабельним автобусом згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– майстер-клас по свічникарству.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– особисті витрати.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...