Паломництво в Меджугор’є до Цариці Миру

Паломництво в Меджугор’є до Цариці Миру

ПЕРІОД:  22 – 28 червня  (7 днів)
ВАРТІСТЬ: 165 €*
МАРШРУТ: Львів – Макарська – Меджугор’є – водоспад Кравіца – Макарська– Львів
ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30.

Меджуґор’є розташоване у місцевості Цітлук на сході Герцеговини. Разом з чотирма іншими поселеннями (Біяковичі, Вйоніца та Сурманці) складає велику парафію – Меджуґор’є. Сама назва  Меджуґор’є має слов’янське коріння і означає місцевість між горами. Меджугор’є в останнє десятиліття ХХ століття, як і на початку ХI, стало унікальним місцем на землі, куди приїжджають люди з усього світу. Всі події розпочались 21 червня 1981р., коли в Подбрдо, що є частиною села Біяковичі, згідно з свідоцтвами шістьох дітей, було об’явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, зі слів візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру і навернення.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові о 6.30.  Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Перегляд фільму на богословську тематику. Проходження кордону. Реколекційні науки. Вечірні молитви.  Нічний переїзд через Угорщину та Хорватію до Боснії і Герцеговини.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Відпочинок на морі в Макарській.

Макарська — це курортне місто,  береги якого омиває Адріатичне море, а з іншої сторони його оточує неймовірна природа.

Влітку тут неймовірно красиво. а море кришталево чисте.

Після довгого переїзду паломники матимуть день відпочинку на морі, а опісля переїзд до Меджугор’є.

Поселення в готель. Нічліг.

3 ДЕНЬ

Сніданок

День почнемо з оглядової екскурсії, де дізнаємося багато цікавого про місто, відвідаємо церкву Св. Якова, мироточивий Хрест, могилу отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, який зробив неоціненний вклад у розвиток школи Марії.

Обід. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Вільний час.

У другій половині дня вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн, Літургія.

Повернення до готелю.  Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок.

Цього дня буде унікальна можливість побувати на зустрічі з Ненсі і Патріком –  мільйонерами, які раніше не вірили у існування Бога, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. Зараз вони  проживають в Меджугор’є та свідчать про  своє життя паломникам служачи для священиків і церкви, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому будинку схожому на замок.

Обід. Вільний час.

У другій половині дня вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн, Літургія.

Повернення до готелю.  Ночівля.

5 ДЕНЬ

Хресна Дорога на горі Кріжевац.

Кріжевац – це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги. Крижевац став Голгофою Меджугор’я. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

Обід. За можливості – відвідаємо «Майчине село» (села Матері) — заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Ідея заснування «Майчиного села» виникла через війну на Балканах, адже тоді з’явилося дуже багато дітей,які втратили сім’ї, житло та потребували опіки. На сьогодні на території «Майчиного села» діє багато різних спільнот та фундацій. О. СлавкоБарбаріч навіть заснував у селі зоопарк Святого Франциска. Він вважав, що це дуже потрібно для реабілітації жінок та дітей, яким внаслідок психологічних травм після військових важко було спілкуватися з іншими людьми.

Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів.

У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні, Літургія.

Повернення до готелю. Нічліг.

6 ДЕНЬ

Божественна  Літургія. Сніданок.  Виселення з готелю.

Переїзд на водоспад Кравіца. Вільний час. Відпочинок на озері біля водоспаду (за умови сприятливої погоди).

Водоспад Кравіца  витікає він з  річки Требізат — притоки Неретви. Це  друга за величиною ріка у Боснії і Герцеговині. Розташовується водоспад на території заповідника, тому вхід сюди – платний (5 євро з особи).

Переїзд до Макарської.

Знову зможемо насолодитися лагідним Адріатичним морем, сонцем та морським повітрям. Запам’ятайте цей стан миру та спокою. Кажемо морю “До зустрічі!” і вирушаємо додому

Нічний переїзд в Україну.

7 ДЕНЬ

Прибуття в Україну.
Прибуття у Львів орієнтовно 20:00 год.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;

– медичне страхування з покриттям COVID-19;
– проживання в готелі 3* або 4* зі сніданками та обідами.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

 – особисті витрати;
– медичний висновок (дослідження методом ПЛР) щодо негативного результату інфікування вірусом SARS-CoV-2, виданий не пізніше 48 годин на момент в’їзду;

– водоспад Кравіца, вхід 5Є;
– синхронний переклад вечірньої молитовної програми (2 €).

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...