м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Паломництво в Меджугор’є до Цариці Миру

ПЕРІОД:  24 – 29 травня (6 днів)
ВАРТІСТЬ: 165 €*+200грн
МАРШРУТ: Львів – Меджугор’є – Мостар – водоспад Кравіца – Джублик – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30.

Паломницька подорож до святинь Боснії і Герцеговини та України

 osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ  osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;- медичне страхування з покриттям COVID-19;
– 3 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері);
– 3 сніданків;
– 3 вечері.

– особисті витрати;
– медичний висновок (дослідження методом ПЛР) щодо негативного результату інфікування вірусом SARS-CoV-2, виданий не пізніше 48 годин на момент в’їзду;

– водоспад Кравіца, вхід 5Є;
– екскурсійна програма згідно з маршрутом та проїзд у громадському транспорті 15€.

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові о 7.00. Божественна Літургія за щасливу дорогу у Патріаршому домі.  Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до Угорського кордону. Перегляд фільму на богословську тематику. Проходження кордону.  Молебень до Богородиці. Реколекційні науки. Вечірні молитви.  Нічний переїзд через Угорщину та Хорватію до Боснії і Герцеговини.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви.   Прибуття у Меджугор’є, поселення. Відпочинок. Божественна Літургія.

Меджуґор’є розташоване у місцевості Цітлук на сході Герцеговини. Разом з чотирма іншими поселеннями (Біяковичі, Вйоніца та Сурманці) складає велику парафію – Меджуґор’є. Сама назва  Меджуґор’є має слов’янське коріння і означає місцевість між горами. Меджугор’є в останнє десятиліття ХХ століття, як і на початку ХI, стало унікальним місцем на землі, куди стікаються люди з усього світу, люди різного кольору і шкіри, багаті і бідні, молоді і старі. Всі події розпочались 21 червня 1981р., коли в Подбрдо, що є частиною села Біяковичі, згідно з свідоцтвами шістьох дітей, було об’явлення Пресвятої Богородиці. З цього дня, зі слів візіонерів, Богородиця запрошує всіх до миру і навернення.

 У другій половині дня. Молитва Вервиці на горі об’явлень Богородиці Подбрдо. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.  

Повернення до готелю.  Вечеря.  Ночівля.

3 ДЕНЬ 

Хресна Дорога на горі Кріжевац.  Сніданок. Божественна  Літургія.

Крижевац – це гора, що височіє над Меджугор’єм, і де парафіяни спорудили хрест у пам’ять про 1900-річчя розп’яття Ісуса Христа. З 1934 року тут відправляється Свята Літургія в першу неділю після свята Різдва Богородиці. У 1988 р. були встановлені бронзові рельєфні зображення стацій Хресної дороги. Крижевац став Голгофою Меджугор’я. Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня для усіх паломників, що перебувають в Меджуґор’є:  молитва Вервиці, молитви за зцілення, адорація Найсвятіших Тайн.  

Перїзд у Мостар. Екскурсійний огляд міста. Вільний час.

Мостар – історичний центр Герцеговини, місто з мальовничими краєвидами, прекрасними мостами через річку Неретва і добродушними місцевими жителями.  Це п’яте за кількістю населення місто в країні. Тут багато мечетей: більшість жителів мусульмани.

Головні пам’ятки кожного міста – це, звичайно ж, люди, а ще мости і мечеті, які вони побудували. Найпопулярніший з мостів – Старий міст.  Другий за значимістю міст – Кривий міст. Це арочний міст, який є переправою через річку Радобля  і розташований недалеко від Старого мосту. Старе місто сам по собі є пам’яткою. Це вузькі бруківкою викладені вулиці, торгові магазинчики, мости, мечеті, католицькі церкви, зруйновані будівлі і навіть пам’ятник Брюсу Лі в парку Зреньевац.

 Повернення у Меджугор’є. У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.  У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

Повернення до готелю.  Вечеря.  Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок.  Божественна  Літургія. Переїзд на водоспад Кравіца. Вільний час. Відпочинок на озері біля водоспаду (за умови сприятливої погоди).

Водоспад Кравіца  витікає він з  річки Требізат — притоки Неретви. Це  друга за величиною ріка у Боснії і Герцеговині. Розташовується водоспад на території заповідника, тому вхід сюди – платний (5 євро з особи).

Повернення у Меджугор’є. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком –  мільйонерами, які раніше не вірили у існування Бога, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. Зараз вони  проживають в Меджугор’є та свдчать про  своє життя паломникам служачи для священиків і церкви, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому будинку схожому на замок.

У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.  У вечірній час щоденна молитовна програма: молитва Вервиці, молитви за зцілення, молитва за мир в Україні. Вільний час для приватної молитви, відпочинку та купівлі сувенірів.

Повернення до готелю. Вечеря.  Ночівля.

5 ДЕНЬ

Переїзд у Майчене село.  Божественна  Літургія. Сніданок.  

Майчине село заснував о. Славко Барбаріч. Село було засноване та збудоване для дітей сиріт, які втратили свої рідних в часі Балканської війни. Повернення у Меджугор`є та відвідання церкви Св. Якова.  Як самостійна парафія, Меджуґор`є вперше згадується в 1599р. Ця парафія була заснована в 1892 році і посвячена святому апостолові Якову Старшому, заступнику паломників. Перша церква була побудована в 1897 році, але після першої світової війни був пошкоджений фундамент церкви і її вже не можна було використовувати для богослужінь. Францисканські монахи Герцеговини несуть в парафії пастирське служіння. Відвідання мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я.

Повернення у Меджугор’є. Виселення з готелю. Переїзд до кордону з Хорватією. Вечірні молитви. Перегляд фільму на богословську тематику.  Реколекційні науки.  Нічний переїзд до України через Хорватію та Угорщину.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до України проходження кордону. Переїзд у Джублик. Подячний молебень до Богородиці.

Джублик – місце прощі, де відбулося об’явлення Матері Божої, знаходиться на Закарпатті біля села Нижнє Болотне. Щороку тут відбуваються прощі, з’їзди християнської молоді.  Свого часу навіть Папа Іван Павло II благословив дівчаток, які розповіли про об’явлення Пречистої Богородиці. Дівчатка передали прохання Матері Божої спорудити капличку і молитися Святій Вервиці. Так, наприкінці серпня 2002 року єпископ Іван Маргітич відправив у Джублику першу Службу Божу і відтоді в урочище на Закарпатті з’їжджаються тисячі людей щоб попросити у Божої Матері зцілення.  На сьогодні в урочищі Джублик засновано греко-католицький монастир Собору Пресвятої Богородиці, архимандритом якого є правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії. На цьому місці побудовано літню відпустову церкву Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії та два монастирі. Також збудовано будинок для паломників, в якому знаходиться каплиця Івана Хрестителя. Над джерелом, де з’явилася Богородиця, стоїть дерев’яна каплиця Матері Божої, а довкола цілої святині встановлено Хресну Дорогу. У чоловічому монастирі зберігається копія чудотворної ікони Матері Божої Єрусалимської.

Вільний час для приватної молитви. Перегляд фільму на богословську тематику. Подячна молитва на вервиці.  Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова опівночі.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Вартість для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (312 голоси, середня оцінка 4.33 із 5)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: