Паломництво з нагоди 100-ліття Об’явлення Богородиці у Фатімі

Паломництво з нагоди 100-ліття Об’явлення Богородиці у Фатімі

ПЕРІОД:  08-20 вересня (13 днів)
ПОЖЕРТВА: 495 €* + 200 грн
МАРШРУТ
Львів – Венеція – Падова – Мілан – Турин – Ніцца – Монсеррат – Барселона – Фатіма – Сaн-Себастьян  – Люрд – Ля Салет – Лідо ді Єзоло – Ліньяно-Сабб’ядоро – Марія Повч – Львів
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30;  

Паломницька подорож  до святинь  Італії, Франції, Іспанії, Португалії, Угорщини

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові біля Центрального залізничного вокзалу о 9.00, посадка в автобус. Щоденні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до польського кордону. Нічний переїзд до Італії.

2 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Венеції. Поїздка на кораблику у центр Венеції. Оглядова екскурсія по Венеції.
Відвідаємо Площу св. Марка – серце Венеції. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей.Також перед нами відкриється найграндіозніша споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді. Божественна Літургія.
Вільний час. Повернення на кораблику до пункту прибуття. Переїзд до Падови.
Наша прогулянка почнеться від площі Прато делла Валле, де на місці давньоримських споруд був споруджений дивовижний острів, оточений каналом і з’єднаний з містом чотирма арочними мостами. У центрі острова знаходиться чудовий фонтан, а береги каналу прикрашені 78 статуями. Далі пройдемо до Собору Святого Антонія. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія.
Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю о 8.00. Ранішні молитви. Переїзд до Мілану. Пішохідна екскурсія містом.
Оглядова прогулянка історичним центром міста включає в себе відвідування Міланського Катедрального Собору, Пасажу Віктора Еммануїла Савойського, Середньовічного Замку Сфорца. Побачимо також знаменитий оперний театр у Мілані, будівля якого була побудована на місці церкви Санта-Марія де Ла Скала, звідки походить і назва самого театру.
Переїзд до Турину. Екскурсія містом.
Турин – місто на північному  заході Італії, розташоване у підніжжі західних Альп, на підступах до Альпійських вершин. Турин – багатоликий і не схожий на інші міста Італії: просторі площі, розкішні палаци, елегантні бульвари. Це місто паломників. Нерукотворий образ Христа на плащаниці зберігається у місті з 1578 року у Катедральному соборі. За цей час святиню виставляли для привселюдного поклоніння 28 разів. Востаннє її відкривали у 2015 році.
Вільний час. Переїзд до транзитного готелю. Ночівля.

4 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Франції. Прибуття у Ніццу. Оглядова прогулянка по центральній частині міста.
Англійський бульвар – це довга, широка набережна, що тягнеться вздовж бухти Ангелів від центру Ніцци з пальмами, великими площами і вишуканими готелями. Величний Середземноморський Палац. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом.
Вільний час.  Переїзд до Іспанії. Ночівля.

5 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Сніданок. Переїзд до Монсеррат.
Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром Каталонії, а також центром паломництва католиків з усього світу. Монастир , що розташувався на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву за  гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Людська фантазія дала окремим скелях настільки ж цікаві імена: Мумія, Черево єпископа, Хобот слона, Кінь Бернарда. Природний комплекс, прилеглий до монастиря, оголошений національним парком Каталонії.
Вільний час для приватної молитви. Переїзд до Барселони. Прибуття до столиці Каталонії. Знайомство з містом.
Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром. Серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Також рекомендуємо відвідати великий Парк Ґуе’ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.
Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря Вільний час. Нічний переїзд до Фатіми.

6 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття до Фатіми. Поселення у готель. Участь в урочистостях з нагоди святкування 100-річчя об’явлень Матері Божої у Фатімі.
 Продовження паломницької програми у Фатімі. Хресна Дорога, місце Об’явлення Ангела. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Відвідання родинних будиночків, де проживали діти. Ввечері – участь у процесії Святої Вервииці з свічками.. 
Вільний час. Повернення у готель. Ночівля.

7 ДЕНЬ

 Ранішні молитви. Сніданок. Божественна Літургія.
Продовження паломницької програми у Фатімі. Відвідини основної Базиліки, де знаходяться  мощі дітей, яким об’явилася Богородиця. Освячення куплених речей релігійного вжитку.
Виселення з готелю.  Нічний переїзд до Іспанії.

8 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Сан-Себастьян. Самостійне знайомство з містом.
Ви зможете помилуватися містом з панорамного майданчика, пройтися по мальовничій набережній Ла Конча, прикрашеній ажурними гратами, відвідати головні храми Сан-Себастьяна та пройтись по вуличках Старого міста, проспектах і площах, які виникли в Прекрасну епоху, а також ознайомитись з палацом Мірамар, готелем Марії Христини, собором Буена Пастора, базилікою Діви Марії, готичною церквою Св. Вікентія.
Переїзд до Франції. Прибуття у Люрд. Поселення у готель.
Божественна Літургія в Українській церкві Успіння Пресвятої Богородиці. Хресна дорога. Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці та участь у  молитовній процесії вервиці  з свічками.
Вечеря. Участь у процесії Вервиці біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Ночівля.

9 ДЕНЬ 

Відвідини цілющих купелей. Сніданок. Божественна Літургія. Оглядово пішохідна прогулянка по Люрду.
Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя.
 Вільний час. Виселення з готелю.  Переїзд до транзитного готелю. Ночівля.

10 ДЕНЬ

 Сніданок. Виселення з готелю.  Прибуття у Ля Салет. Спільна молитва на місці об`явлення.
Французькі Альпи містять у собі особливе місце, оточене горами та оповите туманом – монастир Ла Салет19 вересня 1846 року “Прекрасна Пані” об’явилася двом дітям з містечка Кор 11-річному Максиміну Жіро і 14-річній Мелані Кальва, які пасли стада корів на альпійських луках Ля Салету. На той час ця високогірна місцевість була досить віддаленою від зовнішнього світу, адже сюди можна було добратися лише верхи на мулі або пішки.
Процесія вервиці з свічками. Вільний час. Нічний переїзд до Франції.

11 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Венеціанська Рів’єра. Прибуття на Адріатичне узбережжя поблизу Венеції.
Венеціанська Рів’єра знаходиться біля Венеції на північному сході Італії. Цей регіон є популярним місцем відпочинку серед європейців, та й самих італійців також. Популярні курорти – це Лідо ді Єзоло та Ліньяно. Їх характеризує сприятливий клімат, спокійне  море, добре обладнані пляжі з  золотистим піском.
Вільний час для відпочинку на узбережжі Адріатичного моря. Переїзд до готелю. Ночівля.

12 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття до Ліньяно-Сабб’ядоро. Відпочинок на Адріатичному морі.
Самостійне ознайомлення з містечком, де знаходиться  перший в Європі за привабливістю пляж Адріатики, де  з одного боку найчистіше спокійне море, а з іншого – хвойні ліси, – найкраще, що могла створити природа для пляжного відпочинку. Прогулянка чудовими сосновими парками.
У другій половині дня  переїзд до Угорщини.

13 ДЕНЬ

Ранішні молитви. Прибуття у Марія Повч.
Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці.  Подячний Молебень до Богородиці.
Вільний час. Переїзд до українського кордону. Прибуття до Львова у другій половині дня.

 

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ 

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– медичне страхування;
– 7 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);
– 7 сніданків.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– екскурсійна програма згідно з маршрутом, туристичні збори 45€;
– оплата за доїзд у Венецію корабликом туди і назад  10€;
– проїзд міським транспортом.

osobluvi ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.
* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.
* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.
* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 07 500 30,
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...