Патріарше паломництво з нагоди 200-ліття о. М. Вербицького (відбулося)

Патріарше паломництво з нагоди 200-ліття о. М. Вербицького (відбулося)

Долучайтеся до паломництва, що відбудеться за участі Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави Української Греко-Католицької Церкви.

ПЕРІОД: 4-6 березня, 3 дні (1 ночівля в готелі, 1 нічний переїзд)
ПОЖЕРТВА: 55€*
МАРШРУТ: Львів – Млини – Майданек – Люблін – Страдч – Львів
ЗАМОВИТИ:
Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

*Формування групи завершується за 2 тижні до початку паломництва

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові o 6.30. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд до польського кордону. Прибуття у село Млини (Польща), де знаходиться могила видатного діяча української культури першої половини XIX ст. отця Михайла Вербицького.

Високий художній рівень творів Вербицького, майстерність композиторського письма дають право називати його першим західноукраїнським композитором – професіоналом, незважаючи на те, що він не закінчував спеціальних музичних шкіл і сучасники вважали його митцем-аматором.

Паломництво - Млини - Вербицький

Паломництво – Млини – Вербицький

Особлива заслуга М.Вербицького перед українським народом – це композиція українського гімну “Ще не вмерла Україна” (1864р.), який офіційно визнаний державним у 1917 р. Текст до гімну написав П.Чубинський. Ім’я Михайла Вербицького, видатного композитора і відданого борця за народність музичного мистецтва, дороге українським людям, які високо цінують кращі культурні здобутки минулого.

Вшанування пам`яті Михайла Вербицького. Архиєрейська Божественна Літургія. Переїзд до Любліна. Поселення у готель, вільний час. Нічліг.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Прибуття до Майданека. Паломництво до блаженного священномученика Омеляна Ковча включатиме покладання квітів до Пам’ятника боротьби і мучеництва, Панахиду за померлих у Майданеку, молитву за прославу о. Омеляна Ковча, запалення свічок, екскурсія по Майданеку.
В часи Другої світової війни Майданек – німецький концентраційний табір та табір смерті на території Польщі, приблизно 4 км від центру міста Люблін.

Паломництво - Майданек

Паломництво – Майданек

Через Майданек пройшло близько 300 000 в’язнів з 26 держав, з них багато євреїв, поляків. Значну кількість також складали українці, росіяни і білоруси (головним чином радянські військовополонені). Вважають, що у таборі було вбито 80 000 осіб. Радянська історіографія подає інші цифри — 1 500 000 в’язнів, з них 360 000 жертв. 25 березня 1944 р. в Майданеку у крематорії був спалений український греко-католицький священик (храму Святого Миколая в м. Перемишляни) Омелян Ковч (уродженець села Космач на Косівщині), згодом возведений Папою Іваном Павлом ІІ до лику блаженних. У Майданеку отець отримав номер 2399. Отець Омелян до останнього дня життя сповідав та причащав в’язнів концтабору. У честь блаженного священномученика Омеляна Ковча було недавно названо одне з перехресть міста Любліна.

Переїзд у центральну частину Любліна. Знайомство з містом, вільний час. Переїзд на кордон.

Паломництво - Люблін

Паломництво – Люблін

3 ДЕНЬ

Прибуття до України зранку. Ранішні молитви. Село Страдч, що неподалік Львова, здавна відоме як відпустове місце. Сюди щороку приходять тисячі прочан, щоб засвідчити свою віру.
Історія цієї святині незвичайна. Її початки сягають щонайменше ХІ ст. У той час, завдяки Божому промислу, облюбували собі цю місцину кілька ченців, ідучи з Києва, чи може з Малої Азії. Натхненні до схимницького життя, подолали важку працю – видовбали у камені-пісковику печерний монастир, де й провадили, упокорені духом, у молитві й пості, життя! Страдецька печерна церква – чи не єдина в Західній Україні пам’ятка християнства, що зберегла свій вигляд до ХХ ст. Майже таким, як за часів, коли була монашим помешканням.

Паломництво - Страдч

Паломництво – Страдч

Страдч дав світові і Христовій Церкві також двох блаженних мучеників: блаженного священномученика Миколая Конрада і блаженного мученика Володимира Прийму. Перший з них був професором історії філософії і соціології довоєнної Львівської Богословської Академії. З приходом більшовиків на терени Галичини Блаженніший Митрополит Андрей Шептицький призначив о. Миколу парохом у селі Страдч, а Володимир Прийма – дякував у місцевій церкві і був регентом парафіяльного хору. Отець Микола Конрад відрізнявся великою душпастирською ревністю і користувався належною повагою та авторитетом у парафіян, не був байдужим до людської біди та проблем.

Володимир Прийма – був зразковим і практикуючим християнином, добрим сім‘янином, проявляв корисні і слушні ініціативи в парафіяльному житті. Отець Микола Конрад і дяк Володимир Прийма загинули мученицькою смертю 26 червня 1941 року майже 65 років тому від рук солдатів НКВС, які відступали на Схід під натиском німців. Подячна Божественна Літургія. Вільний час.

Прибуття у Львів о 12.00.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– духовний супровід священика;

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– супровід досвідченого керівника;

– ночівля у готелі (2-3 особи в номері);

– сніданок.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– візовий збір 35 € та послуги візового центру 360 грн.; Умови для отримання візи та перелік осіб, які звільнені від сплати візового збору, читайте за посиланням

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 5€;

– медичне страхування 100 грн. (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...