Патріарший паломницький центр запрошує на всецерковну молитву за мир у Фатімі.

Патріарший паломницький центр запрошує на всецерковну молитву за мир у Фатімі.

На початку серпня з благословення Блаженнішого Святослава (Шевчука) під проводом владики Богдана (Дзюраха) відбудеться Проща Миру до Фатіми, Люрду та інших марійних місць в Європі. Фатіма – невелике містечко в Португалії – є одним із найбільших світових паломницьких центрів, де розташований найвідоміший у світі санктуарій Пресвятої Богородиці. Щороку сюди з’їжджаються сотні тисяч паломників і благають […]

На початку серпня з благословення Блаженнішого Святослава (Шевчука) під проводом владики Богдана (Дзюраха) відбудеться Проща Миру до Фатіми, Люрду та інших марійних місць в Європі.

Фатіма – невелике містечко в Португалії – є одним із найбільших світових паломницьких центрів, де розташований найвідоміший у світі санктуарій Пресвятої Богородиці. Щороку сюди з’їжджаються сотні тисяч паломників і благають Її про заступництво для всього людства.

Об’явлення Богородиці, яке сталося у Фатімі на початку ХХ ст., було найбільшим одкровенням Божої Матері з моменту Її Успіння та взяття на небо. Католицька Церква визнала Фатімські об’явлення істинним чудом – найважливішим посланням Богородиці сучасному світу.

Діва Марія явила Себе у Фатімі в період кривавого лихоліття Першої світової війни, що потрясла світ небаченими доти масштабами людиновбивства. Церква закликала тоді всіх вірних молитися до Богородиці з проханням зупинити війну і повернути світові мир. Тому Фатімська святиня стала місцем молитви за зцілення недуг сучасного людства, молитви, що зупинить зло і не дасть людству дійти до самознищення. Особливо Пресвята Богородиця наголосила на необхідності посвятити Росію Її Непорочному Серцю та завжди молитися за навернення цієї країни.

У 1942 році Папа Пій XII вперше здійснив акт посвяти цілого світу Непорочному Серцю Діви Марії. Російський народ він віддав під опіку Непорочного Серця через десять років у приватний спосіб, а у 1964 році посвячення Росії Папа проголосив перед Отцями Собору.

У 1984 році Святіший Отець Іван Павло ІІ відновив цей акт посвяти перед статуєю Фатімської Богородиці на площі Святого Петра в Римі.

Утретє акт посвяти світу Непорочному Серцю Марії здійснив Папа Римський Франциск 13 жовтня 2013 року.

Ми ж під час нашого паломництва під проводом владики Богдана (Дзюраха) здійснимо Чин посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці у Фатімі і в кожному марійному місці та будемо випрошувати у Діви Марії миру для нашої Батьківщини.

Проща миру пройде через відомі місця об’явлення та особливого вшанування Пресвятої Богородиці: у містечку Марія Повч (Угорщина) в греко-католицькій церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу чудотворна ікона Божої Матері; в Марселі (Франція) у Базиліці Богоматері-хранительки зберігається позолочена статуя Діви Марії висотою 10 метрів; у Фатімі (Португалія), найбільшому після Ватикану релігійному центрі, на місці об’явлення Богородиці збудовано великий архітектурний комплекс – Санктуарій Діви Марії Фатімської, до складу якого входить кілька храмів та велика Молитовна площа; у Люрді, визнаномі центрі паломництва у світі, знаходиться  Грот, де відбулося Об’явлення Богородиці, над ним – церковний комплекс санктуарій Нотр Дам де Лурд.

Деталі паломницької поїздки:

ПЕРІОД: 5-18 серпня, (14 днів)

ПОЖЕРТВА: 545 €

МАРШРУТ: Львів – Марія Повч – Любляна – Ліньяно-Сабб’ядоро – Падуя – Мілан – Марсель – Барселона – Мадрид – Фатіма – Сантьяго-де-Компостела – Сaн-Себастьян – Люрд –  Париж – Брюге – Брюссель – Прага – Вадовіце – Львів

ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79, Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Детальна програма паломництва за посиланням >>> 

 

Збагачуйтесь духовно з нами!

Патріарший паломницький центр УГКЦ

Патріарший паломницький центр УГКЦ

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

“Ми даємо їм інструмент для розкриття їхніх можливостей”: підсумки дитячих таборів “Вільні діти”
Шість заїздів по 10 днів та 240 дітей з Херсонської та Донецької області, які, попри пережиті жахіття війни, розвинули свій потенціал - такими є підсумки таборів, які проводив Патріарший Паломницький...
Слідами Івана Павла ІІ
14/06/2024 – 17/06/2024 19/07/2024 – 22/07/2024 16/08/2024 – 19/08/2024 Польща Вадовіце, Кальварія-Зебжидовська, Краків, Лагевніки, Ченстоховак 110€ + 15€ (екскурсійний збір)
Відпочинок у Греції з паломництвом до св.Спиридона
06/06/2024 – 15/06/2024 31/08/2024 – 09/09/2024 Греція Халкідіки, Метеори, о. Корфу 550€ + 400 грн