Одноденна екскурсія в Переяслав

Одноденна екскурсія в Переяслав

Після прибуття в місто Вашій увазі пропонуємо оглядову екскурсію по Переяславу та огляд першого екскурсійного об’єкта – музею-заповідника Михайлівська церква (Єпископський двір). Екскурсія по Михайлівській церкві передбачає огляд комплексу церковних споруд, початок зведення якого відносять до середини XVII століття. У приміщенні Єпископського двору знаходиться музей народного костюму.

Одноденна екскурсія в Переяслав-Хмельницький

Одноденна екскурсія в Переяслав-Хмельницький

Сумнозвісна Переяславська Рада 1654 року, що з’єднала Росію і Україну, відбулася на площі в Переяславі. Історичний «Заповіт» Т. Г. Шевченко написав у Переяславі. Огляд Трьохсвятительської церкви – унікальної пам’ятки народної архітектури, якій вже більше трьохсот років.

Після огляду визначних пам’яток Михайлівської церкви – подорож до Вознесенського собору, який був споруджений в центрі Переяслава 1695 на кошти гетьмана Івана Мазепи. На території монастиря розташована триярусна дзвіниця, яка раніше була другим входом в обитель. Поруч з Вознесенським монастирем розташований музей-заповідник колегіум, де викладав Григорій Сковорода.

Одноденна екскурсія в Переяслав-Хмельницький

Одноденна екскурсія в Переяслав-Хмельницький

Всього за 4 км від Переяслава знаходяться Змієві вали. Це стародавні оборонні укріплення часів Київської Русі. З валом відкривається чудова панорама на славний Дніпро.

Музей архітектури та побуту Наддніпрянщини під відкритим небом. Тут на великій території парку представлені дерев’яні житлові та культові споруди минулих століть. Відкрито цілий ряд музеїв і реконструйована за історичними документами козацька церква.

Одноденна екскурсія в Переяслав-Хмельницький

Одноденна екскурсія в Переяслав-Хмельницький

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– духовний супровід священика;

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– супровід досвідченого керівника – екскурсія;

– 1 обід.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– вхідні квитки до музеїв згідно програми, особисті витрати;

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за настання таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була для вас безпечною та комфортною.

fragen

  • телефон для запису у Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові: (096) 858-27-57;  (063) 075-00-30.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...