Працівники Державної пенітенціарної служби взяли участь у прощі до Унівської Лаври

Працівники Державної пенітенціарної служби взяли участь у прощі до Унівської Лаври

VII Паломництво працівників Державної пенітенціарної служби України відбулося 11-12 червня до Святоуспенської Унівської Лаври з нагоди Надзвичайного Ювілейного року Божого Милосердя. Проща проводилася під егідою Патріаршого паломницького центру при сприянні Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби. Молитовну подорож здійнили представники управлінь Державної пенітенціальної служби Чернігівської, Київської, Житомирської, Тернопільської , Івано-Франківської, Львівської областей, капелани […]

VII Паломництво працівників Державної пенітенціарної служби України відбулося 11-12 червня до Святоуспенської Унівської Лаври з нагоди Надзвичайного Ювілейного року Божого Милосердя. Проща проводилася під егідою Патріаршого паломницького центру при сприянні Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби. Молитовну подорож здійнили представники управлінь Державної пенітенціальної служби Чернігівської, Київської, Житомирської, Тернопільської , Івано-Франківської, Львівської областей, капелани та семінаристи.

Щороку пенітенціарії вирушають у паломництво із членами своїх родин. У час молитовної подорожжі прочани несуть хоругви пенітенціарної служби, на яких вишито «Справедливість, віра, милосердя!». Маршрут прощі починається у Храмі св. Миколая м. Перемишляни, де душпастирював блаженний священномученик Омелян Ковч. Святоуспенський Унівський монастир зустрів прочан із урочистими дзвонами. У трапезні прочани отримали почастунок та відпочинок після пішої ходи. Пізно ввечері відбувся Молебен до Богородиці «Милосердя Двері», а на Чернечій горі капелани відправили Панахиду за усопшими та провадили духовні науки.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив преосвященіший владика Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківський. У своїй проповіді владика Михайл зробив наголос на милосердя, підкреслюючи, що «Господь нас заохочує, щоб ми були милосердні, бо тільки тоді, коли ми будемо продовжувати дію милосердя, самі зазнаємо милосердя, оновлення, збагачення Божою благодаттю». Слова владики про важливість  не тільки прийняти милосердя, а й передати його ближньому були звернуті до самих прочан, адже в силу своєї служби можуть перейнятися переживаннями в’язнів, молитися за них. Було згадано і слова Папи, що «ті, хто заслуговують на покарання , але усвідомлюють свою провину, – варті прощення».

По закінченні Божественної Літургії до прочан зі словами вітання звернувся ігумен монастиря іеромонах Ілля. Прощу завершили Чином малого Водосвяття, молитвою працівника пенітенціарної служби, благанням за Український народ.

На згадку про цю подію кожен прочанин отримав грамоту прочанина від Патріаршого паломницького центру УГКЦ, який посприяв у організації цієї прощі.

***

Детальніше дізнатися про Унівську Лавру можна за цим посиланням.

***

Збагачуйтеся духовно з нами!

Патріарший паломницький центр УГКЦ

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Відпуск з нагоди коронації Підкаменецької Богоматері
2.07.24 3 монастирі: Свята гора, Підгірці, Підкамінь Святогірський чоловічий монастир, Підгорецький монастир, камінь-велет і монастир у Підкамені, мальовничі гори Вороняки- Мальовнича вершина, яка належить до Вороняцьких гір і входить до...