Прочани відвідали святині Європи та Люрд разом з Патріаршим паломницьким центром

Прочани відвідали святині Європи та Люрд разом з Патріаршим паломницьким центром

На початку листопада відбулося чергове паломництво до Люрду, організоване Патріаршим паломницьким центром УГКЦ. Прочани, що зібралися у групі зі Львова, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Тернополя та Мукачева, на початку духовної поїздки відвідали місто Марія Повч – відпустове місце в Угорщині, де взяли участь у Божественній Літургії, помолившись біля чудотворної ікони.

Прибувши до Падуї, паломники вшанували мощі св. Антонія Падевського та Євангелиста Луки. Духівник поїздки відслужив Святу Літургію для прочан у каплиці при базиліці св. Антонія.

Відвідавши Мілан та Марсель з оглядовими екскурсіями, прочани прибули до Люрду – місця об’явлення Пречистої Діви Марії.

Паломництво до Люрду

У Люрді в той час відбувалась IV національна проща українців з Італії та Іспанії, присвячена 25-ій річниці виходу УГКЦ з підпілля. Паломники з України мали нагоду взяти участь у Літургії та приступити до Сповіді, а також відвідати чудотворну купіль та взяти участь у молитовній ході зі свічками вечірнім Люрдом.

Паломництво до Люрду

Літургія правилася щодня у різних храмах на території Люрду. Прочани відвідали українську церкву, де парохом служить о. Герман Ничак, ЧСВВ, та сестри-служебниці НДМ с. Паула і с. Давида.

Паломництво до Люрду

Паломники в ПарижіПісля насиченої молитовної програми у Люрді паломники, повні вражень, відвідали святині Європи: Ракамадур, Париж, Прагу та духовний центр у Лагевніках (Польща). Парох катедри св. Володимира о. Михайло Романюк радо зустрів прочан у Парижі. Духівник групи о. Тарас Когут протягом усієї поїздки провадив духовні науки та молився з паломниками вервицю за мир в Україні.

 Додому прочани повернулися з яскравими враженнями та натхнені молитвою, яка допомагає пережити труднощі суспільні та побутові. Прочани вдячні керівнику групи п. Юрію за чудову організацію прощі, а також виявили бажання і надалі долучатися до поїздок, організованих Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...