м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська,5, оф.212
тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79
м. Львів, вул. Руська, 10
вул. Хуторівка, 35-Б, оф.122
тел.: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Прочани відвідали святині Європи та Люрд разом з Патріаршим паломницьким центром

На початку листопада відбулося чергове паломництво до Люрду, організоване Патріаршим паломницьким центром УГКЦ. Прочани, що зібралися у групі зі Львова, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Тернополя та Мукачева, на початку духовної поїздки відвідали місто Марія Повч – відпустове місце в Угорщині, де взяли участь у Божественній Літургії, помолившись біля чудотворної ікони.

Прибувши до Падуї, паломники вшанували мощі св. Антонія Падевського та Євангелиста Луки. Духівник поїздки відслужив Святу Літургію для прочан у каплиці при базиліці св. Антонія.

Відвідавши Мілан та Марсель з оглядовими екскурсіями, прочани прибули до Люрду – місця об’явлення Пречистої Діви Марії.

Паломництво до Люрду

У Люрді в той час відбувалась IV національна проща українців з Італії та Іспанії, присвячена 25-ій річниці виходу УГКЦ з підпілля. Паломники з України мали нагоду взяти участь у Літургії та приступити до Сповіді, а також відвідати чудотворну купіль та взяти участь у молитовній ході зі свічками вечірнім Люрдом.

Паломництво до Люрду

Літургія правилася щодня у різних храмах на території Люрду. Прочани відвідали українську церкву, де парохом служить о. Герман Ничак, ЧСВВ, та сестри-служебниці НДМ с. Паула і с. Давида.

Паломництво до Люрду

Паломники в ПарижіПісля насиченої молитовної програми у Люрді паломники, повні вражень, відвідали святині Європи: Ракамадур, Париж, Прагу та духовний центр у Лагевніках (Польща). Парох катедри св. Володимира о. Михайло Романюк радо зустрів прочан у Парижі. Духівник групи о. Тарас Когут протягом усієї поїздки провадив духовні науки та молився з паломниками вервицю за мир в Україні.

 Додому прочани повернулися з яскравими враженнями та натхнені молитвою, яка допомагає пережити труднощі суспільні та побутові. Прочани вдячні керівнику групи п. Юрію за чудову організацію прощі, а також виявили бажання і надалі долучатися до поїздок, організованих Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (Голоси поки відсутні)
Loading...

Долучайтеся до нас!

Отримуйте першими інформацію про нові поїздки та спеціальні пропозиції!

Підпишіться на розсилку новин вже зараз: