Прочани відвідали святині Європи та Люрд разом з Патріаршим паломницьким центром

Прочани відвідали святині Європи та Люрд разом з Патріаршим паломницьким центром

На початку листопада відбулося чергове паломництво до Люрду, організоване Патріаршим паломницьким центром УГКЦ. Прочани, що зібралися у групі зі Львова, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Тернополя та Мукачева, на початку духовної поїздки відвідали місто Марія Повч – відпустове місце в Угорщині, де взяли участь у Божественній Літургії, помолившись біля чудотворної ікони. Прибувши до Падуї, паломники вшанували мощі […]

На початку листопада відбулося чергове паломництво до Люрду, організоване Патріаршим паломницьким центром УГКЦ. Прочани, що зібралися у групі зі Львова, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Тернополя та Мукачева, на початку духовної поїздки відвідали місто Марія Повч – відпустове місце в Угорщині, де взяли участь у Божественній Літургії, помолившись біля чудотворної ікони.

Прибувши до Падуї, паломники вшанували мощі св. Антонія Падевського та Євангелиста Луки. Духівник поїздки відслужив Святу Літургію для прочан у каплиці при базиліці св. Антонія.

Відвідавши Мілан та Марсель з оглядовими екскурсіями, прочани прибули до Люрду – місця об’явлення Пречистої Діви Марії.

Паломництво до Люрду

У Люрді в той час відбувалась IV національна проща українців з Італії та Іспанії, присвячена 25-ій річниці виходу УГКЦ з підпілля. Паломники з України мали нагоду взяти участь у Літургії та приступити до Сповіді, а також відвідати чудотворну купіль та взяти участь у молитовній ході зі свічками вечірнім Люрдом.

Паломництво до Люрду

Літургія правилася щодня у різних храмах на території Люрду. Прочани відвідали українську церкву, де парохом служить о. Герман Ничак, ЧСВВ, та сестри-служебниці НДМ с. Паула і с. Давида.

Паломництво до Люрду

Паломники в ПарижіПісля насиченої молитовної програми у Люрді паломники, повні вражень, відвідали святині Європи: Ракамадур, Париж, Прагу та духовний центр у Лагевніках (Польща). Парох катедри св. Володимира о. Михайло Романюк радо зустрів прочан у Парижі. Духівник групи о. Тарас Когут протягом усієї поїздки провадив духовні науки та молився з паломниками вервицю за мир в Україні.

 Додому прочани повернулися з яскравими враженнями та натхнені молитвою, яка допомагає пережити труднощі суспільні та побутові. Прочани вдячні керівнику групи п. Юрію за чудову організацію прощі, а також виявили бажання і надалі долучатися до поїздок, організованих Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

“Ми даємо їм інструмент для розкриття їхніх можливостей”: підсумки дитячих таборів “Вільні діти”
Шість заїздів по 10 днів та 240 дітей з Херсонської та Донецької області, які, попри пережиті жахіття війни, розвинули свій потенціал - такими є підсумки таборів, які проводив Патріарший Паломницький...
Слідами Івана Павла ІІ
31/05/02024 - 3/06/2024 14/06/2024 – 17/06/2024 19/07/2024 – 22/07/2024 16/08/2024 – 19/08/2024 Польща Вадовіце, Кальварія-Зебжидовська, Краків, Лагевніки, Ченстоховак 110€ + 15€ (екскурсійний збір)
Posted by admin | 26.04.2018
Піша проща родин мігрантів-заробітчан із Самбора у Зарваницю
За благословенням Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви блаженнішого Святослава та Голови Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ преосвященного владики Йосифа (Міляна) ПМВ організовує чергову, ХIII Міжнародну пішу прощу мігрантів та їх родин...