Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)

Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)

ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів)
ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн
МАРШРУТ: Львів – Ярослав – Прага – Берн – Женева – Невер – Париж – Ракамадур – Люрд – Барселона – Монтсеррат – Лорет де Мар – Ніцца – Верона – Егер – Львів

   1 день (08.05, неділя)

Зустріч паломників на автостоянці біля Центрального залізничного вокзалу м. Львова о 6.30, посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова до Польського  кордону.  Проходження кордону. Переїзд до Ярослава.

Відвідини Храму Преображення УГКЦ в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері» , яка відкрила Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані.

Переїзд до Праги. Прибуття у  готель, поселення. Нічліг.

      2 день (09.05, понеділок)

Сніданок. Ранішні молитви. Прибуття до центральної частини Праги.  Екскурсія містом.

Ми почнемо прогулянку з Староміської площі –  історичного центру Праги. Тут знаходиться міська Ратуша, храм Діви Марії, храм Св. Миколая, пам’ятник  герою чехів Яну Гусу. Ви пройдетесь по колишній Дорозі Королів, побачите знаменитий і один з головних символів Чеської столиці – Карлів міст.  Маршрут  охоплює всі пам’ятки Старого і Нового Міста, що дозволяє побачити усі історичні об’єкти. Для бажаючих – романтична екскурсія корабликом:  2-години по Влтаві з вишуканою вечерею (25 євро).

 Вільний час.  Нічний переїзд до Швейцарії.

     3 день (10.05, вівторок)  

 Ранішні молитви.  Прибуття до Берну. Знайомство з містом.

 Відвідини  архітектурних пам`яток Берна та інших  християнських святинь. Берн – справжня скарбниця мистецтва. Історичний центр міста – це ланцюжок вулиць Шпітальгассе, Марктгассе і Крамгассе, що впираються в міст Нідербрюкке. Основні визначні пам’ятки міста зосереджені саме тут: Тюремна башта, вуличні фонтанчики, Годинникова вежа (куранти з рухомими фігурками), готичний собор з найвищою в Швейцарії дзвіницею.

Вільний час. Переїзд до Женеви.  Екскурсія містом.

Женева, третє за значенням місто Швейцарії, вважається одним з найпривабливіших міст світу. Мабуть, це ще й найспокійніше місце у всій Європі, де, до того ж, є, на що подивитися. Цікава й унікальна пам’ятка Женеви – годинник з квітів на Променад-дю-Лак з найбільшою секундною стрілкою в світі. Її довжина – 2,5 метра.  Над старим містом височить собор Cвятого Петра – цей женевський храм для протестантів те ж саме, що собор святого Петра в Римі для католиків. Трохи далі – площа, де варто затриматися на терасі кафе навпроти Ратуші. На першому її поверсі розташований зал «Алабама». Велика вулиця Старого міста заповнена лавками антикварів і художніми галереями.

Вільний час. Переїзд у готель.  Нічліг.

  4 день (11.05, середа)

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Невер. Відвідини церкви Св. Бернадети. Божественна Літургія.

 Відвідаємо каплицю монастиря Сен-Жульдар, у якому покоїться нетлінне  тіло святої Бернардети Субіру. Небачена популярність серед сучасників у Люрді не спокусили Бернадетту: незабаром вона покинула світ, щоб служити Богові  в монастирі у м. Невера. Через 12 років монашества, у важких муках, спричинених туберкульозом кісток,  св. Бернадетта відійшла до Господа, щоб після смерті явило себе ще одне чудо: тіло 35-літньої монахині залишилося нетлінним і через довгі роки після її поховання. У 1933 році Папа Римський Пій Х проголосив Бернадетту Субіру святою.

Вільний час. Переїзд у готель. Нічліг.

     5 день (12.05, четвер)

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю. Прибуття у Париж. Автобусна екскурсія містом.

   Лувр впродовж століть був фортецею, в’язницею, резиденцією французьких королів і академією. Історія будівництва цього комплексу починається від Меровінгів і продовжується понині.  Також оглянемо  Єлісейські поля, Тріумфальну арку, Ейфелову вежу, Марсове поле, Будинок  Інвалідів, Міст Олександра III, Малий і Великий палаци , Стару Паризьку Оперу.

Відвідини УГКЦ Святого Володимира, Божественна літургія. Вільний час. Вечірні молитви. Нічний переїзд у Ракамадур.

     6 день (13.05, п’ятниця)

Ранішні молитви. Прибуття Ракамадур.

 Знайомство з містом, яке називають «містом однієї вулиці», що вмістилося на майже прямовисній скелі. Як свідчить офіційна версія, на скелі, де нині стоїть містечко, колись жив відлюдник Святий Амадур , на честь якого і назвали місто. Амадур з горіхового дерева  вирізав  чорну статую Мадонни з немовлям, яка дійсно є чудотворною. Відома вона більше під назвою Нотр -Дам Рокамадура – «Чорна Мадонна».

Прибуття до Люрду, поселення. Відпочинок, вільний час. Урочиста церемонія відкриття 60 міжнародного військового паломництва.

В лютому 1858-го року у Люрді Пречиста Діва Марія з’явилася 14-річній селянській дівчині Бернадеті Субіру, що збирала хмиз у лісі. З’явилася  “Пані” дівчинці в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей… Не переставай молитись і кажи іншим, щоб вони молилися…. Піди і напийся з джерела та окропи себе водою з нього… ” Згодом цілюще джерело почало приваблювати мільйони паломників.  Відвідини Гроту – місця Об’явлення Богородиці, купелі у цілющій джерельній воді, молитва у Базиліці Вервиці та  Непорочного Зачаття.

Вільний час. Вечеря.  Участь у процесії   Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення у готель.  Нічліг.

    7  день (14.05, субота)

Ранішні молитви.  Участь у спільному Богослужінні в Гроті з військовими делегаціями слов’янських народів. Сніданок. Оглядово-пішохідна прогулянка по Люрду.

Відвідаємо основні місця, пов’язані з життям Бернадети: парафіяльну Цекву, де вона була охрещена, будинок, де проживала сім’я Субіру, млин Боллі, госпіталь, у якому Бернадетта прийняла перше Причастя. У другій половині дня відвідини цілющих купелей,  Хресна дорога, участь у процесії   Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці.

Хресна дорога військової делегації України. Вечеря у готелі. Участь у процесії   Вервиці  біля Гроту Об’явлення Пречистої Богородиці. Повернення до готелю.  Нічліг

       8 день (15.05, неділя)

Сніданок. Ранішні молитви. Відвідини купелів біля Гроту. Спільне фото української делегації.

Участь в інтернаціональній месі у підземній церкві на честь Святого Пія Х. Церемонія  закриття 62-го Міжнародного військового паломництва.

Виселення з готелю. Нічний переїзд до Іспанії.

      9 день (16.05, понеділок)

Ранішні молитви. Прибуття до Барселони. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря.  Екскурсійне знайомство з містом.

Першою серед архітектурних принад Барселони, яку ми відвідаємо є , без сумніву,  Храм Святої Родини. Це чи не найунікальніша церква у Європі. Архітектор Антоні Гауді розпочав спорудження Саґрада Фаміліа у 1883 році. Відвідаємо великий Парк Ґуе́ль з численними будівлями, який був спланований теж архітектором Ґауді і є одним з найбільших парків Південної Європи.

Піднімемось на Гору Тібідабо, висота якої 500 м, що є найвищою точкою в Барселоні, звідки відкривається дивовижна панорама всього міста. На вершині гори відвідаємо храм Святого Серця Ісуса, спроектований Єнріке Саньєром.

Вільний час. Переїзд до готелю, поселення.  Нічліг.

      10 день (17.05, вівторок)

Ранішні молитви. Сніданок. Виселення з готелю.  Переїзд у Монсарат.

Відвідини Бенедиктинського монастиря, який є духовним символом і релігійним центром Каталонії, а також центром паломництва католиків з усього світу. Монастир , що розташувався на висоті 725 м над рівнем моря, отримав свою назву за  гірською місцевістю Монсеррат («Розрізані гори»), де на невеликому просторі височіють тисячі вапнякових скель химерної форми. Людська фантазія дала окремим скелях настільки ж цікаві імена: Мумія, Черево єпископа, Хобот слона, Кінь Бернарда. Природний комплекс, прилеглий до монастиря, оголошений національним парком Каталонії.

У другій половині дня переїзд до Ллорет Де Мар. Вільний час для відпочинку на узбережжі Середземного моря.  Нічний переїзд до Італії.

    11 день (18.05, середа) 

Ранішні молитви. Прибуття до Ніци. Самостійна оглядова прогулянка по центральній частині міста.

Англійський бульвар – це довга, широка набережна, що тягнеться вздовж бухти Ангелів від центру Ніцци з пальмами, великими площами і вишуканими готелями. Величний Середземноморський Палац. Пагорб Шато, звідки відкривається прекрасний вигляд на старе місто та пляжі. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом.

Відпочинок на  лазурному березі Середземного моря. Переїзд у готель до Італії.  Нічліг.

       12 день (19.05, четвер) 

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Верони. Знайомство з містом.

Екскурсія по Вероні відкриє вам чудове аристократичне місто. Подорожуючи містом, ми побачимо Арену римського амфітеатру, безмовного свідка видовищних боїв гладіаторів, страждань християнських мучеників. Прогулянка по престижній вулиці Мацціні, у дворик Джульєтти і до будинків Монтеккі. Не залишимо поза увагою річку Адідже, Римський Кам’яний Міст, побудований дві тисячі років тому. Готичний Собор святої Анастасії, площа Синьйори, своєрідна площа Ербе – серце Верони, що зберегла свою мальовничість, середньовічний фонтан Мадонна.

Вільний час. Переїзд до готелю в Угорщині. Нічліг.

       13 день (20.05, п’ятниця)

Сніданок у готелі. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд у Егер. Самостійна оглядова прогулянка містом.

Знайомство з містом розпочнемо з відвідин храму Св. Антонія Падевського та базиліки Св. Іштвана, яка є найбільшим архиєпископським собором в країні. За бажанням у прочан буде унікальна можливість скуштувати смачний м’ясний суп-гуляш і місцеві вина у винному погребі Долини Красунь (оплачується додатково 15є).

Вільний час. Переїзд до Українського кордону. Прибуття до Центрального залізничного вокзалу Львова приблизно о 23:30.

 

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід  священника;

– супровід  досвідченого гіда-керівника;

– медичне страхування з покриттям COVID-19;

8 ночівель у готелях (2-3 особи в номері);

8 сніданків;

2 вечері.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ

– сертифікат вакцинації (з вакцинами, які приймаються у країнах нашого перебування);

– ПЛР тест на коронавірус SARS-CoV-2 (при необхідності);

– проїзд у громадському транспорті, особисті витрати;

– екскурсійна програма згідно з  маршрутом 35 €;

– за бажанням значок учасника військового паломництва 20 €

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Вартість для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати  подорожі  можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявнісь таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була безпечною та комфортною.

* В програмі можливі зміни відносно ситуації в світі з Covid-19.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...
Posted by admin | 13.12.2021
Паломництво фантастичною Італією (архів)
ПЕРІОД: 04 - 13 травня (10 днів)  ПОЖЕРТВА: 485 €* МАРШРУТ: Львів - Венеція - Падуя - Рим - Барі - Сан-Джовані Ротондо - Ланчано - Лорето - Сан-Марино - Відень - Брно -...