Проща до села Заздрість та Марійського духовного центру у Зарваниці

Проща до села Заздрість та Марійського духовного центру у Зарваниці

ПОЖЕРТВА: 350 грн
МАРШРУТ: Львів – Заздрість – Зарваниця – Львів
ЗАМОВИТИ: ✆ Київ: (096) 330-96-79; ✆ Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

«Як прийде час, відкупіть мою родинну хату в Заздрості, – а потім побачите, що зробите» (Патріярх Йосиф Сліпий). 1 день Зустріч прочан о 6.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова. Прибуття до села Заздрість.  Відвідаємо музейно-меморіальний комплекс «Рідна хата» Патріярха Йосифа Сліпого.  У мальовничому куточку Тернопілля тулиться до Зарваницької ікони Матері Божої невеличке село Заздрість. Село як усі інші, але особливе для кожного греко-католика, адже саме тут народився та зростав великий провідник нашого народу і нашої багатостраждальної Церкви, муж віри та людина науки, нескорений борець за свободу Патріярх Йосиф Сліпий. Саме тут малим хлопчиком він пізнав Божу благодать, отримав дар покликання до богопосвяченого життя, саме звідти босоніж відбував прощі до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої.

Переїзд у Зарваницю. Божественна Літургія. Хресна дорога. Спільна молитва біля чудотворної ікони Зарваницької Богородиці. Відвідини «Українського Єрусалима». До унікального комплексу культових споруд Святої Землі, будівництво якого розпочалося влітку 2014 року, увійшли копія Гробу Господнього, Голгофа — гора, на якій розіп’яли Ісуса Христа, Оливний сад, де Ісус молився перед арештом, Сходи Покаяння (Святі сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до Пилата, купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі, Левові (Ліонські) ворота та Вежа Давида. Вільний час для приватної молитви та занурення у джерельні води купелю св. Анни. Переїзд у Львів.
osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ
– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– екскурсії в місцях перебування;
– медичне страхування;
osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
– харчування не передбачене програмою;
– особисті витрати.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн