Проща до святинь Галичини та Буковини

Проща до святинь Галичини та Буковини

ПЕРІОД: уточнюється (3 дні)
ПОЖЕРТВА: 1750 грн
МАРШРУТ: Львів – Гошів – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Зарваниця – Львів
ЗАМОВИТИ: ✆ Київ: (096) 330-96-79; ✆ Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Зустріч прочан у Львові біля залізничного вокзалу о 7.30. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова. Прибуття до Василіянського монастиря Преображення Господнього на Ясній горі в с. Гошів. Участь у Божественній Літургії. Екскурсія по монастирському комплексу. Вільний час для приватної молитви та купівлі сувенірів.

Перша історична згадка про Гошівський монастир датована 1509 р., коли монастир було внесено до реєстру Київської митрополії. Початкове розташування монастиря було в урочищі Чорний Ділок. Наприкінці 70-х – на початку 80-х рр. XVII ст. монастир із Чорного Ділка перенесено на Ясну Гору.

5 серпня 1737 р.в монастирському храмі засіяла чудотворна ікона. Тільки до кін. ХVІІІ ст. у літописі монастиря вже було зафіксовано 117 чудес через заступництво Божої Матері в Гошеві. Найтяжчі часи випробувань для Гошівського монастиря настали після приходу радянської армії на територію Західної України, у часи Другої світової війни та в період тоталітарного режиму. Монастир на Ясній Горі 27 березня 1950 р. було закрито, а монахів заарештовано. У лютому 1990 р. обитель повернули законним власникам – Чинові Святого Василія Великого, що стало початком відродження чернечого життя на Ясній Горі. Поступово монастир почав підійматися з руїни.  За цей час багато людей знайшли у стіп Божої Матері, що в Гошеві, духовне й фізичне зцілення. Підтвердженням цього є численні свідчення, а як видимий знак – золоті корони та шати для Божої.

Переїзд у м. Івано-Франківськ. Екскурсія містом.

Що може бути цікавіше, ніж прогулянка по чудовому місту, в якому особлива атмосфера, наповнена справжнім колоритом Західної України. Найяскравіші традиції та незліченне багатство Івано-Франківська відкриють перед вами двері під час екскурсії. Будь-яка екскурсія починається зі знайомства з архітектурою та історичною спадщиною регіону.  Чудова архітектура старовинних будівель, які збереглися до сьогоднішнього дня. Між іншим, міська Ратуша 1935 року, вважається єдиною в Україні в стилі модерн і є символом Магдебурзького права, яке отримало місто в 1663 році. Особливу увагу привертає Василіанський монастир, який є гідним зразком візантійського архітектурного стилю. Крім того, вас чекає: прогулянка по площі Ринок, знайомства з величезною кількістю пам’ятників. Хоч місто і славиться своїм історичним надбанням, древніми будівлями і цікавою архітектурою, він не позбавлений і лиску сучасності. Велика кількість ресторанів і затишних кафе дають можливість задовольнити свої смакові рецептори і покуштувати автентичну кухню. Деруни, вареники зі шкварками, грибний суп, ароматні настоянки і все це в приміщеннях з місцевим колоритом.

Вільний час. Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Коломиї. Божественна Літургія. Пішохідна оглядова екскурсія по місту. Відвідування музеїв “Писанка” та “Гуцульщина”. Вільний час.

Гарне місто з європейською архітектурою та багатими культурними і історичними традиціями. Вважається, що місто було засноване антами в IV-V ст. нашої ери. Вперше місто згадувалось в 1241 році в Галицько-Волинських літописах, як “дохідне місто” князя Данила Галицького.

 Переїзд до Чернівців. Екскурсія містом.

Під час екскурсії дізнаємось про найважливіші події Буковини, їх вплив на становлення міста, формування менталітету його жителів та традицій. Екскурсія включає всі головні архітектурні пам’ятки Чернівців, у тому числі Чернівецький національний університет. Від першої писемної згадки про місто пройшло більше 600 років. Завдяки вдалому геополітичному розташуванню Чернівці швидко розвивалися, зокрема, дякуючи вдалій торгівлі.

На Центральній площі ми завітаємо до дворику ратуші. Повернувшись на площу о 12 годині ми побачимо Чернівецького сурмача, який гратиме мелодію “Марічка” з вежі ратуші. З Центральної площі ми продовжимо екскурсію пішохідною вулицею імені Ольги Кобилянської, заглянемо в дворики на цій вулиці – “Італійський дворик” та дворик Німецького народного дому. По дорозі побачимо: Палац урочистих подій, ковану карету, Свято-Духівський собор, костел Серце Ісуса, Соборну площу, а також колишній Буковинський сейм, Німецький та Польський дім. Заслуговує на увагу і Вірменська церква, яку спроектував архітектор Йозеф Главка. Наразі вірменська громада у Чернівцях невелика, тому приміщення церкви також використовують для урочистого розпису молодят та концертів органної музики. Навпроти Вірменської церкви розташований Український народний дім. У свій час його відвідували  Леся Українка, Михайло Коцюбинський, Микола Лисенко, Михайло Грушевський та Іван Франко. Трохи нижче зустрінемо «п’яну церкву», так у Чернівцях називають Миколаївський собор через форму його куполів. Зведений храм у румунському стилі  проектував  архітектор Вірджіл Іонеску. Поруч із цією церквою знаходиться греко-католицький собор Успіння Пресвятої Богородиці, який нещодавно відзначив своє двохсотліття. Від Успенської церкви ми спускаємось до найстарішої частини міста – на площу Турецької криниці. Затишними вуличками ми перейдемо до перших мурованих будівель міста: генеральський дім, дім полковника та гауптвахта. Костел Воздвиження Всечесного Хреста будували довго, але завдяки клопіткій праці і наполегливості місцевої громади його вдалося зберегти. Там досі відправляють меси під звуки віденського органу.

Поряд із костелом знаходиться незвичний будинок-корабель. Від площі Філармонії у кількох хвилинах ходьби ми опинимося перед колишньою великою синагого. На Театральній, яка колись називалася площа Єлизавети, а ще до того Фішпляц, бо саме там торгували рибою, тепер розташований Чернівецький обласний музично-драматичний театр імені О. Кобилянської. Його спроектували австрійські архітектори Ф. Фельнер і Г. Гельмер. Копія чернівецького театру є в німецькому місті Фюрт.  По дорозі до центральних корпусів Чернівецького національного університету проходимо корпуси університету, університетську бібліотеку, пам’ятник Юрію Федьковичу, а також колишню німецьку протестантську церкву. 

Вільний час. Переїзд до готелю. Ночівля.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Кам’янець-Подільський. Екскурсія по замку та святинях міста.

Відвідайте місто, де поєднуються національні, культурні традиції всіх народів, де завжди в мирі та спокої спільно проживали та проживають представники різних національностей та релігійних конфесій, одне з найдавніших міст на Україні, історичний центр Поділля. Ви дізнаєтесь про життя руської, польської та вірменської громад на території Кам’янця. Відвідаєте польські та руські ворота, Кафедральний костел Петра і Павла, Домініканський костел, Церкву Св. Миколи, Міську ратушу в центрі Старого міста. Оглянете культові та оборонні споруди Старого міста та головну міську пам’ятку – старовинну фортецю, перші споруди якої відносяться до XI- XII століть, а основні укріплення – до XVI -XVII століть.

Вільний час. Переїзд до Зарваниці. Божественна Літургія. Хресна дорога. Спільна молитва біля чудотворної ікони Зарваницької Богородиці.

Відвідини «Українського Єрусалима». До унікального комплексу культових споруд Святої Землі, будівництво якого розпочалося влітку 2014 року, увійшли копія Гробу Господнього, Голгофа — гора, на якій розіп’яли Ісуса Христа, Оливний сад, де Ісус молився перед арештом, Сходи Покаяння (Святі сходи), якими Ісус Христос підіймався на суд до Пилата, купіль Ветезда, де оздоровлювалися хворі, Левові (Ліонські) ворота та Вежу Давида.

Вільний час для приватної молитви та занурення у джерельні води купелю св. Анни. Переїзд у Львів.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– екскурсії в місцях перебування;
– медичне страхування;
– 2 ночівлі у готелі (2-3 особи в номері);
– 2 сніданок.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– вхідні квитки у музеї;
– харчування не передбачене програмою;
– особисті витрати.

Related Blogs

Паломництво до Крехова та Жовкви
Крехів – без перебільшень, неймовірно красиве та освячене місце, куди щодня приїжджають чимало прочан. Монастир святого Миколая отців Василіян УГКЦ, що на Львівщині є осередком Василіанського новіціату, де зростають у...
Posted by admin | 10.06.2021
Дитячий табір
ПЕРІОД: 18 - 27 серпня  (10 днів) ВАРТІСТЬ: 9500 грн. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Івано – Франківська обл., смт. Ворохта ВІК УЧАСНИКІВ: 7 - 17 років ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096)...
Posted by admin | 09.04.2021
Паломництво до с. Фрага
ВАРТІСТЬ: 350 грн. МАРШРУТ: Львів - Фрага - Рогатин - Львів ЗАМОВИТИ: ✆ Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30