Проща до святинь Києва та Тарасової гори у Каневі

Проща до святинь Києва та Тарасової гори у Каневі

1 день

Зустріч прочан о 21.00. Посадка в автобус. Виїзд зі Львова. Вечірні молитви. Молитва на вервиці з розважаннями.  Перегляд фільму на богословську тематику. Нічний переїзд до Києва.

2 день

Ранішні молитви. Прибуття у Київ. Переїзд до Патріаршого собору УГКЦ. Божественна Літургія о 9.00.  Спільна молитва у крипті біля могили блаженнішого Любомира Гузара. Час для приватної молитви. Переїзд до готелю, поселення. Відпочинок. Виїзд до центру столиці. Екскурсія містом.

Столичне місто на берегах мальовничого Дніпра розповість багато про початки української державності, славні часи Київської Русі, адже саме тут збереглися до наших днів свідки тогочасної історії: Київська Софія, Золоті ворота, Андріївський узвіз, Києво-Печерська лавра. Поряд з ними будівлі та вулиці, які стали свідками подій сьогодення нашого народу: майдан Незалежності, вулиця Інститутська, будинок Профспілок, а також будівлі, в яких працює керівництво держави: Верховна Рада, Адміністрація Президента, Нацбанк та інші. Ми побачимо розкішні архітектурні ансамблі, колишні палаци, давні храми, споруди, де твориться доля країни.

Вільний час. Повернення  у готель, поселення. Нічліг.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія у храмі Трьох Святителів УГКЦ. Час для приватної молитви.  Переїзд до Канева.

 Канів – місто, де на схилах дніпровських круч століттями творилася історія української нації. Візитна картка міста, безумовно — Тарасова (Чернеча) гора, де похований Великий Кобзар — Тарас Шевченко. З вершини гори, до якої ведуть 392 сходинки, можна нескінченно милуватися синіми водами Дніпра, згадуючи рядки віршів великого поета.

Саме тут, на Чернечій горі, похований відомий художник, поет Тарас Григорович Шевченко. Ми піднімемося на Тарасову гору, відвідаємо Державний музей Тараса Шевченка, в якому познайомимося з творчістю письменника і з історією Чернечої гори та могили, де похований Кобзар.

Після екскурсії – вільний час.   Переїзд у Львів. Молитва на вервиці з розважаннями.  Перегляд фільмів релігійного змісту. Прибуття у Львів о 23.30.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– екскурсії в місцях перебування;
– медичне страхування;
– 1 ночівля у готелі (2-3 особи в номері);
– 1 сніданок.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– вхідні квитки у  музеї (до 100 грн./ос.);
– харчування не передбачене програмою;
– особисті витрати.

Related Blogs

Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...
Паломництво до Крехова та Жовкви
Крехів – без перебільшень, неймовірно красиве та освячене місце, куди щодня приїжджають чимало прочан. Монастир святого Миколая отців Василіян УГКЦ, що на Львівщині є осередком Василіанського новіціату, де зростають у...