Проща до святинь Києва та Тарасової гори у Каневі

Проща до святинь Києва та Тарасової гори у Каневі

ПЕРІОД:  липень (2 дні)
ПОЖЕРТВА: 1950 грн
МАРШРУТ: Львів – Київ – Канів – Львів
ЗАМОВИТИ: ✆ Київ: (096) 330-96-79; ✆ Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

1 день

Зустріч прочан о 21.00. Посадка в автобус. Виїзд зі Львова. Вечірні молитви. Молитва на вервиці з розважаннями.  Перегляд фільму на богословську тематику. Нічний переїзд до Києва.

2 день

Ранішні молитви. Прибуття у Київ. Переїзд до Патріаршого собору УГКЦ. Божественна Літургія о 9.00.  Спільна молитва у крипті біля могили блаженнішого Любомира Гузара. Час для приватної молитви. Переїзд до готелю, поселення. Відпочинок. Виїзд до центру столиці. Екскурсія містом.

Столичне місто на берегах мальовничого Дніпра розповість багато про початки української державності, славні часи Київської Русі, адже саме тут збереглися до наших днів свідки тогочасної історії: Київська Софія, Золоті ворота, Андріївський узвіз, Києво-Печерська лавра. Поряд з ними будівлі та вулиці, які стали свідками подій сьогодення нашого народу: майдан Незалежності, вулиця Інститутська, будинок Профспілок, а також будівлі, в яких працює керівництво держави: Верховна Рада, Адміністрація Президента, Нацбанк та інші. Ми побачимо розкішні архітектурні ансамблі, колишні палаци, давні храми, споруди, де твориться доля країни.

Вільний час. Повернення  у готель, поселення. Нічліг.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Божественна Літургія у храмі Трьох Святителів УГКЦ. Час для приватної молитви.  Переїзд до Канева.

 Канів – місто, де на схилах дніпровських круч століттями творилася історія української нації. Візитна картка міста, безумовно — Тарасова (Чернеча) гора, де похований Великий Кобзар — Тарас Шевченко. З вершини гори, до якої ведуть 392 сходинки, можна нескінченно милуватися синіми водами Дніпра, згадуючи рядки віршів великого поета.

Саме тут, на Чернечій горі, похований відомий художник, поет Тарас Григорович Шевченко. Ми піднімемося на Тарасову гору, відвідаємо Державний музей Тараса Шевченка, в якому познайомимося з творчістю письменника і з історією Чернечої гори та могили, де похований Кобзар.

Після екскурсії – вільний час.   Переїзд у Львів. Молитва на вервиці з розважаннями.  Перегляд фільмів релігійного змісту. Прибуття у Львів о 23.30.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– екскурсії в місцях перебування;
– медичне страхування;
– 1 ночівля у готелі (2-3 особи в номері);
– 1 сніданок.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– вхідні квитки у  музеї (до 100 грн./ос.);
– харчування не передбачене програмою;
– особисті витрати.

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...