Проща до Зарваниці у день спомину Непорочного Зачаття Богородиці

Проща до Зарваниці у день спомину Непорочного Зачаття Богородиці

09/12/2023

Україна

Зарваниця, Заздрість

550 грн

ПРОГРАМА:

Зустріч прочан о 6.00. Виїзд групи зі Львова. Ранішня молитва.

Прибуття до села Заздрість, яке розташоване на Тернопільщині.  Саме тут народився та зростав великий провідник нашого народу і  багатостраждальної Церкви Патріарх Йосиф Сліпий. У Заздрості ми відвідаємо музейно-меморіальний комплекс «Рідна хата».    Ще малим хлопчиком на цьому місці Патріарх Йосиф пізнав Божу благодать, отримав дар покликання до богопосвяченого життя, . У музейному комплексі ми дізнаємось про земний шлях Блаженнішого Йосифа, побачимо його особисті речі, одяг, документи, книги та світлини. І помандруємо далі.

Переїзд у Зарваницю. Марійський (тобто присвячений Пресвятій Богородиці) духовний центр у Зарваниці є однією з найвизначніших католицьких святинь світу і найбільшою святинею Української Греко-Католицької Церкви. Щороку сюди приїздить найбільша кількість прочан, яка іноді сягає й 2-х мільйонів паломників! Більшість паломників починають свою прощу з барокової церкви Пресвятої Трійці (1754р.), щоб помолитися до чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої. У 1867 році її  коронував Папа Римський Пій ІХ. Також у Зарваниці можна побувати в найвеличнішій споруді комплексу – церкві Собору Пресвятої Богородиці (2000р.), дерев’яній церкві Різдва Пресвятої Богородиці (2002р.), чотириярусній дзвіниці, яка височить на 75 метрів, храм копії хатини Матері Божої, помолитися на Хресній дорозі та набрати цілющої води у джерелі св. Анни. Окрасою Зарваницького духовного центру є унікальний комплекс культових споруд “Український Єрусалим” (2018р.). Він вміщає в собі копії найважливіших християнських святинь Святої землі: копію Гробу Господнього, гора Голгофа, Оливний сад, Святі сходи (Сходи Покаяння), купіль Віфезда, Левові (Ліонські) ворота, Вежа Давида, а все місце оточене мурами, які відображають оборонні мури Єрусалиму.

Отож, нас очікує – Божественна Літургія. Хресна дорога. Спільна молитва біля чудотворної ікони Зарваницької Богородиці. Відвідини «Українського Єрусалима».

Вільний час для приватної молитви та занурення у джерельні води купелю св. Анни. Переїзд у Львів. Час прибуття у Львів орієнтовно — 22:00.

У вартість послуг входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі.

У вартість послуг не входять і додатково оплачуються:

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти- Музейно-меморіальний комплекс “Рідна хата” Патріярха Йосипа Сліпого у Заздрості: загальний, пенсійний, студентський – 80 грн, діти до 12 років – 60 грн
  • харчування (обід орієнтовно 110-150 грн.)

ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...