Проща у Коломию та Яремче 

Проща у Коломию та Яремче 

Дата: 13-14.04.24 ПОЖЕРТВА: 1795 грн.  МАРТШРУТ: Львів-Рогатин-Коломия-Яремче  ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57.   ПРОГРАМА: 1 день Літургія на 7.00 в Патріаршому Домі. Виїзд зі Львова (08:30) Переїзд у Рогатин -огляд старовинної деревяної церкви. Батьківщина дружини Сулеймана ІІ Пишного – Роксолани та братів Рогатинців. Це – чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією […]

Дата: 13-14.04.24


ПОЖЕРТВА: 1795 грн.

 МАРТШРУТ: Львів-Рогатин-Коломия-Яремче

 ЗАМОВИТИ(096) 858-27-57.

 

ПРОГРАМА:

1 день

Літургія на 7.00 в Патріаршому Домі.

Виїзд зі Львова (08:30) Переїзд у Рогатин -огляд старовинної деревяної церкви. Батьківщина дружини Сулеймана ІІ Пишного – Роксолани та братів Рогатинців. Це – чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією із найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, належить до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. У ній знаходиться унікальний п’ятиярусний ренесансно-бароковий іконостас (1650р.), який є одним із трьох найстаріших іконостасів України. Особливу увагу привертають костел св. Миколая та Анни (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі, готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XV ст.) та центр українського духу Рогатинська гімназія ім. Володимира Великого (1909р.). Краєзнавців також зацікавить відвідання Рогатинського історико-краєзнавчого музею “Опілля” та Меморіального музею-садиби Миколи Угрина-Безгрішного.

Місто храмів та Роксолани. Рогатин з висоти пташиного польоту. ФОТО+ВІДЕО | ВІКНА. Новини Калуша та Прикарпаття

Переїзд у  Коломию – місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Тут Вас чекає один з найкращих музеїв України – Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського. Це перший на теренах Західної України музей українського мистецтва, що зберігає цінні й рідкісні твори народного мистецтва гуцулів та покутян. Розміщений у центральній частині міста Коломиї, в будинку колишнього Народного дому, що був збудований на кошти української громадськості.), екскурсія , огляд Собору Преображення в центрі Коломиї.

Музей писанки – вчимось писати писанки. 

Музей писанки в Коломиї відремонтують до 30-річчя незалежності України

Вільний час. Нічліг

2 день

Сніданок. Виїзд (08:00) – Літургія  в Коломиї після сніданку у стародавньому дерев’яному храмі Благовіщення на околиці міста по дорозі до Яремче.

Благовіщенська церква у Коломиї стане пам'яткою ЮНЕСКО - РІСУ

Екскурсія у Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Флішеві виходи на р. Прут біля Яремче утворюють гігантський силует слона, до якого можна підійти ближче і зробити незабутнє фото на згадку. Також тут знаходиться знаменита “Стежка Довбуша” – нетривалий маршрут гірськими лісистими схилами, ідеальний для прогулянки на декілька годин.

Стежка Довбуша — Яремче. Короткий маршрут. | SunKissed

На “Стежці Довбуша” чимало мальовничих місць: тут і ялицеві та букові ліси, і порослі мохами камені, і самі скелі-пісковики, серед яких зустрічається багато печер і лазів. За легендами, саме в одній з таких печер герой народних переказів Олекса Довбуш сховав скриню зі своїми незліченними скарбами. Водоспад.  Стежка Довбуша, а також Парк Легенд “Гедзьо” (хатинка грибаря, гобіт паб, крамниця скарбів, ватра, печера ельфів та ін.). унікальна туристична локація, яка відкриває двері у світ “Володаря перснів”. Ідеальне місце, щоб на деякий час відчути себе героєм улюбленої книги.
Тут можна прогулятись селищем гобітів, випити місцеві напої, спробувати автентичну кухню, купити сувеніри та погодувати маленьких жителів(кізочки, зайці та ін. тварини)
На території парку є: хатинка грибаря, гобіт паб, крамниця скарбів, ватра, печера ельфів та ін.

Гедзьо - парк Легенд в Яремче + Буковель

Хочете справжніх вражень? Тоді вам сюди, адже поєднання Карпат та казкової атмосфери залюбить кожного.

Львів (повернення о 23:00).

У вартість послуг входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування у туристичних об’єктах;
 • страхування на час подорожі.

У вартість не входять і додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
 • харчування. Обід орієнтовно 200 грн. Вечеря 170 грн.


  Вхідні квитки:
  • Гедзьо – Парк Легенд: дорослий 250 грн, дитячий 200 грн (до 12 років). 
  • Еколого-пізнавальний маршрут “Стежка Довбуша”: загальний, студентський, пенсійний – 80 грн., учнівський – 40 грн.
  • Музей Писанки: загальний  – 50 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 30 грн
  • Церква св. Духа в Рогатині: дорослі і пенсіонери – 50 грн., студенти – 15 грн., діти – 10 грн.

 

Related Blogs

Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...