Відгуки паломників до поїздки “Святині Різдвяної Європи” ПЕРІОД: 7 – 13 грудня 2015р., Львів – Марія Повч – Будапешт – Братислава – Прага – Дрезден – Вроцлав – Ченстохова – Краків – Прилбичі – Львів *** Тетяна Це була моя перша паломницька поїздка. І я надзвичайно задоволена тим, що вона була саме передріздвяними країнами Європи. […]

Відгуки паломників до поїздки “Святині Різдвяної Європи”

ПЕРІОД: 7 – 13 грудня 2015р.,

Львів – Марія Повч – Будапешт – Братислава – Прага – Дрезден – Вроцлав – Ченстохова – Краків – Прилбичі – Львів

***

Тетяна

Це була моя перша паломницька поїздка. І я надзвичайно задоволена тим, що вона була саме передріздвяними країнами Європи. Очікування великого свята додавало не тільки емоційності духовному наповненню, але й світла, кольорів, створюючи по-справжньому святковий настрій.

Для мене все було новим: міста, в яких побувала, храми, які бачила вперше, можливість молитися Богу в таких великих і значних для усіх християн духовних центрах Європи. Всю повноту відчуттів, що при цьому відчуваєш, важко передати словами…

Вдячна керівникові нашої групи за досвідчену організаційну підтримку нашої поїздки, а духівникові – за духовну й молитовну підтримку нас, прочан, у дорозі. Велика подяка йому й за відповіді на наші численні питання, добрий і тонкий гумор.

Усім паломникам нашої групи – миру і Божої благодаті.

***

Марія

Побувала на прощі Святині Різдвяної Європи. Поїздка організована на високому рівні. Враження виключно позитивні. Велика подяка організаторам і координаторам поїздки, а, зокрема, керівнику і духівнику. Молитви під час прощі збагатили мене духовно. Покладаю велику віру і надію на Господа та Його благословення для моєї сім’ї.

***

Ірина

Я прошу простить за мой русский язык, так как мне удобнее так писать. Я очень благодарна в первую очередь Богу, что дал такую возможность поехать в эту поездку и посетить святые места. Также спасибо руководителю за его толерантность и уважение к каждому паломнику.  Надеюсь на дальнейшие поездки, где смогу обогатится духовно и посетить святые места.

***

Маріанна і Анна-Марія

Прощу, яку відвідали, є надзвичайно хорошою і важливою. Поєднання духовного з культурно-історичним досвідом є дуже корисним і пізнавальним. Особливу цінність ця проща має у час різдвяного посту, бо дає можливість краще підготуватися до великого свята Різдва Христового. В цьому контексті важливий є духовний супровід священика.  Велике спасибі нашому духівнику за детальне роз’яснення багатьох важливих речей. Нехай Господь благословить його у його подальшому служінні.

Дякуємо керівнику групи за піклування та організацію. Богу дякуємо за цю прощу і нагоду пізнати Його більше.

***

Ліда

Дуже важлива і потрібна справа для християнина. Особлива подяка керівнику групи.  На майбутнє бажаю йому і цілому колективу Патріаршого паломницького центру УГКЦ всіляких гараздів і хороших прочан.

***

Марія

Я дякую Богу, що дав мені можливість бути прочанкою у такій гарній прощі. Я отримала повний відпуст і відчуваю велике душевне полегшення. Дякую нашому духівнику, котрий нас супроводжував, молився з нами, був терплячим до всіх нас. Наш керівник прекрасно виконував свої обов’язки. Вдало були підібрані екскурсоводи у містах, де ми були.

***

Софія

З великою вдячністю і радістю закінчуємо цю щасливу подорож святими місцями Європи. Дякую організаторам за безпечну поїздку. Дякую духівнику за благословення, сповідь і причастя, літургії. Найбільша подяка керівникові  за його прекрасну роботу і спів на літургіях.

***

Світлана

Перша моя поїздка від Патріаршого паломницького центру УГКЦ в Європу святими місцями. Враження не передати словами. Дуже вдячна керівнику за гарну організацію подорожі. Духівнику дякую за щоденні молитви. А піднесенні повертаюся додому і, надіюся, що це не остання моя подорож святими місцями.

***

Любов

Їздила на прощу «Різдвяна Європа». Дякую керівникові групи, духівнику, всім учасникам прощі за вдале поєднання відвідин святих місць та екскурсійних програм.

***

Світлана

Слава Ісусу Христу!

Велика подяка паломницькому центру за поїздку і духовний супровід. Зокрема, подяка керівнику групи, котрий опікувався усіма прочанами. Отримала багато вражень від Різдвяної Європи, а також Божу благодать. Бажаю Патріаршому паломницькому центру процвітання, організації нових турів, гарних подорожей.

***

Марія і Петро

З Божою допомогою відбули прощу і щасливо повертаємося додому. Дякуємо духівнику, що супроводжував нас у цій паломницькій поїздці. Дякуємо керівнику групи за його працю.

***

Марія

Хочу подякувати за чудову прощу духівнику, котрий супроводжував нас і був нам відмінним духівником, давав мудрі поради і підтримував нас. Також заслуговує на подяку керівник групи, котрий проявив свої організаторські здібності і завжди з розумінням ставився до кожного, вів нас по маршруту.

Проща – це надзвичайно важливо для кожного. Дуже тішить те, що ми ще й так багато побачили і дізналися нового.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн