Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Італії, Греції

Відгуки паломників щодо паломництва до святинь Італії, Греції

ПЕРІОД: 02-11 травня 2019 р. Б. МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Трієст – Рим – Ватикан – Манопелло – Сан-Джованні Ротондо – Барі – острів Корфу – острів св. Стефана – Меджугор’є – Вепріц – Макарська – Егер – Львів *** Дмитро і Валентина Щиро дякуємо всім за чудову паломницьку поїздку, яка дала можливість відчути […]

ПЕРІОД: 02-11 травня 2019 р. Б.

МАРШРУТ: Львів – Будапешт – Трієст – Рим – Ватикан – Манопелло – Сан-Джованні Ротондо – Барі – острів Корфу – острів св. Стефана – Меджугор’є – Вепріц – Макарська – Егер – Львів

***

Дмитро і Валентина

Щиро дякуємо всім за чудову паломницьку поїздку, яка дала можливість відчути духовність та святість кожного відвіданого місця. Особлива подяка духівнику за його вміння вести кожного паломника у світ щирої молитви, світ духовного наповнення.

Вдячність щира керівнику за організацію цієї поїздки, вміння гуртувати, толерантність та відповідальність.

Щиро дякуємо водіям. Від їхнього професіоналізму залежали наш спокій і безпечність.

Божого вам благословення та ще багато можливостей з вдячними паломниками відвідати святі місця, як за кордоном, так і в нашій славній Україні. Дякуємо всім за спільну молитву на здійснення намірень кожного з нас!

***

Марія

Христос воскрес! Щиро хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру УГКЦ, що ви організовуєте відвідування святинь Господніх. З вашим паломницьким центром подорожую з 2008 р. Це була проща до святині у Лурді з нагоди 150 – ї річниці з дня об’явлення Богородиці. Сьогодні ми щасливо повертаємося додому завдяки організаторам і керівнику. Буду й далі їздити і просити в молитві здоров’я для вас та ваших родин. Духівник – супер!

***

О. Анатолій

Щиро вдячний за цей чудовий паломницький тур, за організованість, за надану можливість бути духівником для прочан. Нехай Господь благословить Вашу працю!

***

Лариса

Дуже вдячна Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за організацію таких змістовних поїздок, враження від яких залишаться на все життя! Неповторні почуття відчула, проходячи на колінах по Святих Сходах. Зміцніла духом, піднявшись на місце об’явлення Діви Марії в Меджугор’ї. Почерпнула безмежне море благодаті перед чудотворними іконами і святими мощами святителя Миколая Чудотворця і святителя Спиридона Тріміфунтського. Слава Богу за все! Керівнику групи щира подяка.

***

Софія

Щиро вдячні за гарну організацію паломницької поїздки, вдячні нашому керівнику групи за виваженість, стриманість, спокій і намагання все підлаштувати для блага групи. Вдячні водіям, які прекрасно доставляли нас з одного пункту в інший: спокійно, з усмішками, без підганяння. Дякуємо отцеві за гарний духовний супровід і чудові науки. Вдячні за гарні інформативні екскурсії в містах, за щирість, відкритість і доброту, за комфортабельний автобус!

Бажаємо Патріаршому паломницькому центру УГКЦ процвітання, успіхів і благополуччя, хороших паломників і Божої опіки! Обов’язково поїдемо з вами ще! Дякуємо!

***

Марта

Дуже гарна захоплююча духовна мандрівка з відвідуванням багатьох святих місць. Дуже гарна програма подорожі. Дуже хороший духівник – висококваліфікований, щирий, добрий, давав гарні проповіді, духовні науки на різні теми. Сподобався керівник групи – хороший організатор, спокійний, розповідав багато цікавих інформацій під час екскурсій. Хороші культурні водії, прислухалися до потреб паломників. Подорож залишила незабутні враження, поглибила мою віру, сприяла духовному росту. Виправдала всі мої мрії та сподівання. Планую ще поїздки з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

***

Мирослава

Мені дуже сподобався цей паломницький тур. Дякую Богу, що скерував мене до святинь Італії, Греції, Боснії і Угорщини. Дуже цікава і насичена програма. Багато переживань і незабутніх вражень. Найбільше схвилював підйом по Святих Сходах і відвідини мироточивого Хреста, незабутня величність Базилік святого Петра і святого Павла за мурами, надзвичайно благодатна атмосфера Меджугор’я і Вепріча, чудові краєвиди Італії, Греції ,Хорватії. Гарним обрамленням цієї подорожі були Божественні Літургії і розважання духівника – дякую йому. Дякую і керівнику групи – хороший, доброзичливий, уважний. Дякую водіям, які впевнено і спокійно провадили нас дорогами Європи. Бажаю всім здоров’я, Божої опіки і нових паломницьких подорожей.

***

Віра

Я дуже вдячна за ці 10 днів, які я провела з вами. Мені дуже все сподобалося. Перший раз я була в таких прекрасних містах – це мені запам’ятається! Після цієї поїздки багато чого змінилося в мені і в моїх думках. Ще дуже хочу побувати в Святій Землі!

***

Оксана

Дуже дякую Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за паломництво до св. Миколая, св. Спиридона, св. О. Піо, до святинь Риму та Ватикану, Меджугор’я, Марії Повч. Організація паломництва була дуже доброю. Дякую за духовний супровід духівнику. Дякую водіям за добре перевезення. Дякую всім прочанам нашої групи! Дякую Богу за моє паломництво! Нехай всі наші намірення будуть благословенні! Божої допомоги Вам у Вашій праці!

***

Марія

Я дуже хочу подякувати Патріаршому паломницькому центру УГКЦ за програму та добру організацію паломництва. За короткий період часу нам вдалося відвідати так багато святих місць! Додатково хочу подякувати керівнику групи за духовні науки, а водіям – за чудовий автобус і комфортні поїздки. Все було чудово!

Бажаю успіхів та процвітання Патріаршому паломницькому центру, його працівникам. Чекаємо від вас нових програм, напрямків паломництв. Нехай вам у цьому допомагає Бог!

***

Слава Ісусу Христу!

Наша паломницька мандрівка відбувалася від 02-11 травня 2019 року. Повідомляю, що мої пізнавальні інтереси з оптимальним об’ємом сервісних послуг задоволено у повному обсязі, зауважень особливих не маю. Поїздка була цікавою, підготовлена професійно, грамотно, враховані цілі та завдання, визначено мету. Дякую за все побачене та почуте!

Окрема подяка духівнику за духовну програму та створення позитивної атмосфери. Слід відмітити чудовий організаційні здібності керівника групи, тому дуже дякую за чітку організацію поїздки. Заслуговує на повагу високий професіоналізм водіїв, котрі окрім своїх обов’язків за посадою допомагали нам з чемоданами.

Внаслідок поїздки я духовно збагатилася, отримала багато позитивних емоцій та планую поїздки з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ.

***

Олена

Хочу висловити подяку усім працівникам Патріаршого паломницького центру УГКЦ за чудову мандрівку до святих місць Європи. Це була незабутня подорож. Керівник групи дуже добре дбав про комфортні умови для всіх паломників, ніхто не був обділений його увагою. Водії – справжні професіонали своєї справи, з ними комфортно і спокійно. Окрема подяка нашому духовнику. Він дуже доступно і зрозуміло доносив до кожного слово Боже. Нехай усіх вас та ваші сім’ї береже Господь Бог!

***

Алла

Дякую за організацію чудового паломництва. Все було на високому рівні. Особлива подяка духівнику та керівнику!

***

Ярослав

Поїздкою дуже задоволений. Щиро вдячний керівнику групи за змістовне роз’яснення всієї програми, за його людяність до паломників. Складаю щиру подяку духівнику за його служіння, духовні проповіді, які заохочували нас, паломників, більше полюбити Бога. Хай Господь Бог заплатить вам сторицею. Також дякую всім паломникам за молитви і людяне ставлення один до одного. Дякую Господу Богу за щасливу подорож і повернення додому. Буду просити Господа Бога, щоб ще дозволив подорожувати по інших святих місцях.

***

Юрій і Галина

Організація поїздки на високому рівні. Щира подяка організаторам, духівнику, водіям. Хай Господь допомагає в усіх ваших справах і ласка Божа буде з вами. В наступні паломництва буду їхати тільки з Патріаршим паломницьким центром УГКЦ і рекомендуватиму друзям і знайомим.

З повагою.

Related Blogs

Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Паломництва Україною в травні
травень 2024 Україна Львів, Коломия, Чернівці, Кам'янець-Подільський та інші місця 1795 грн
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...