Слідами Івана Павла ІІ

Слідами Івана Павла ІІ

27/10/2023 – 30/10/2023

Польща

Вадовіце, Кальварія-Зебжидовська, Краків, Лагевніки, Ченстохова

100€+300грн

Ласкаво запрошуємо в паломництво стежками святого Івана Павла II. Кожен матиме можливість відвідати місця, які були особливими для святого: храми, будинок в якому проживав майбутній папа, споруди культурної та архітектурної спадщини та особливих місць святого. Бачачи війну та несправедливість, Кароль Войтила молився за мир та процвітання свого народу. У цьому паломництві ми теж крокуватимемо цими стежками молитви та уповання на Божий захист наших воїнів, за припинення війни та за перемогу нашої України над ворогом.

1 день

Вечірній виїзд зі Львова та перетин польського кордону.

2 день

Переїзд у Ченстохову.

У місті є костел і монастир на Ясній Горі з Чудотворною іконою  Матері Божої Ченстоховської. Спільна молитва перед іконою.

Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногірський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію.

У дні важких випробувань, які впали на Польщу, Ченстоховська ікона Божої Матері була святинею, що об’єднала всіх поляків, надихала та піднімала їх на боротьбу. Тож і ми будемо просити у неї материнського заступництва, щоб вона об’єднала зусилля українського народу прогнати ворога з наших земель.

Участь у спільній молитві перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі.

У кінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На “заході” вона відома як “Чорна Мадонна” і вшановується як католиками, так і православними.

Вільний час.

Приїзд до Кальварії Зебжидовської. Божественна Літургія.

Серед затишних мальовничих пагорбів знаходиться один з найпопулярніших центрів паломництва у Польщі – Кальварія-Зебжидовска. Це монастирський комплекс, який уособлює своїми спорудами хресну дорогу Ісуса Христа. Неповторність кожного окремого будинку, велич базиліки Діви Марії, замок у стилі бароко. Базиліка Діви Марії – центральна будівля цього ансамблю. У ньому розташована чудотворна ікона, яку називають «Кальварійською Богородицею». Поруч знаходиться цісторіанскій монастир, а безпосередньо до нього прилягає добудований пізніше замок сім’ї Чарторийських. Біля входу в базиліку стоїть пам’ятник Івану Павлу II, який відвідував комплекс, коли став папою

У страсний тиждень у Кальварії Зебжидовській по-особливому розважають над страстями Господніми. Ця набожність приводить сюди паломників ще з середини XVII ст.

Переїзд у Вадовіце – родинний дім Івана Павла II.

Це місто є родинним домом для святого Івана Павла II. У Вадовіце пройшов дитинство та молодість Кароля Войтили.

Зараз у родинному будинку діє музей, у якому експонати розповідають про життя майбутнього папи від дитинства до виїзду на конклав до Риму у 1978р.

Поселення та ночівля в готелі.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Краків.  Екскурсійна програма містом.

Краків – місце служіння о. Кароля Войтили. Оглядова екскурсія по Кракову. Збудований поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи барокко, викликає подив і притягує мільйони паломників.  Вавель, відвідування Вавельського Кафедрального Собору , в якому коронували і хоронили королів, а поряд із ними відомих артистів і державних діячів, Площа Ринок, Маріацький костел суворий ззовні, всередині приховує багатство оздоблення і шедевр готичної скульптури.

Вільний час.

Після Кракова вирушаємо до  Лагевнік.

Прибуття до Санктуарію Івана Павла ІІ в Лагевніках. Відвідини монастиря Сестер Милосердя Божої Матері.

Лагевніки є одним з найбільш відвідуваних паломниками санктуаріїв у Польщі.   У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської.  Божественна Літургія в українській каплиці УГКЦ  Всіх Святих українського народу.

 

Вільний час.

Переїзд до українського кордону.

4 день

Раннє прибуття до України.

До нових зустрічей!

 

У вартість поїздки входить:  ночівля у готелі (2-3 особи в номері),  сніданок, переїзд автобусом єврокласу згідно маршруту, супровід духівника та керівника групи, базове медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: проїзд у громадському транспорті, екскурсійна програма згідно з маршрутом – 20 євро, особисті витрати.

Паломницький центр залишає за собою право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.

Related Blogs

No Image
ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ
Дата: 12.05.24 ПОЖЕРТВА: 250 грн. ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: Вранішня Літургія. Пішохідна екскурсія містом «Храми Львова»: Іоанна Хрестителя - одна з найдавніших культових споруд Львова. Вважається частиною ансамблю міста часів...
Проща у Коломию, Чернівці і не тільки
Дата: 6-7 липня 2024 ПОЖЕРТВА: 1795 грн. МАРТШРУТ: Львів-Коломия -Чернівці-Заліщики-Бучач-Глиняни-Львів ЗАМОВИТИ: (096) 858-27-57. ПРОГРАМА: 1 день Львів (виїзд о 07:00). Переїзд у Коломию - місто коломийок, одне з найгарніших міст...
Posted by admin | 10.06.2021
Дитячий табір
ПЕРІОД: 18 - 27 серпня  (10 днів) ВАРТІСТЬ: 9500 грн. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Івано – Франківська обл., смт. Ворохта ВІК УЧАСНИКІВ: 7 - 17 років ЗАМОВИТИ: Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30; (096)...