«Справедливість, віра, милосердя!» Під таким гаслом відбулося VI Паломництво працівників державної пенітенціарної служби України.

«Справедливість, віра, милосердя!» Під таким гаслом відбулося VI Паломництво працівників державної пенітенціарної служби України.

13-14 червня 2015 року,  під опікою Патріаршого паломницького центру, персонал Державної пенітенціарної служби України здійснив прощу до Свято-Успенської Унівської Лаври. У ній взяли участь близько 200 осіб: представники управлінь Державної пенітенціарної служби Чернігівської, Київської, Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської областей, капелани та семінаристи. Цього року вона була приурочена 1000-літньому ювілею переставлення Святого Рівноапостольного Князя Володимира.

IMG_2083

Започаткували паломництво пенітенціарних службовців офіцери центрального апарату та 25-ти територіальних управлінь Державної кримінально-виконавчої служби України 2008 року у 10-літній ювілей створення служби.

Традиційно проща розпочалася з молитви (молебнем до Святого князя Володимира) у храмі Св. Миколая Чудотворця в Перемишлянах, де душпастирював Блаженний Священомученик Омелян Ковч, знаний як «парох Майданека». Звідти прочани вирушили до Унева. Отцівським благословенням та радісними передзвонами  зустрів прочан високопреподобний ігумен Ілля і братія монастиря. Тут, в одному із найдавніших монастирських комплексів України, паломники мали добру нагоду принести свої благання до Матері Божої. В рамках прощі, вони цілу ніч чували  перед її чудотворним образом. Священики ж своїми проповідями творили атмосферу духовного зосередження та радісного оновлення.

IMG_2084

 «Працювати у в’язниці – нелегка справа. – зазначає  отець Костянтин Пантелей, керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України. – Зовсім нелегко ставитися до засудженої людини з вірою та милосердям, знаючи, що за плечима в неї тяжкий злочин. Та для працівників в’язниць з такими людьми приходиться бути майже щодень, і тому вкрай важливо, щоб і вони самі не втратили гуманності, ба навіть і віри». Тому метою цього паломництва, було поглибити розуміння свого християнського покликання і почерпнути духовну наснагу, якої так потребує кожний пенітенціарний працівник.

На згадку про участь у цій події кожен учасник отримав грамоту прочанина від ігумена монастиря та пам’ятку від Патріаршого паломницького центру.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...