«Справедливість, віра, милосердя!» Під таким гаслом відбулося VI Паломництво працівників державної пенітенціарної служби України.

«Справедливість, віра, милосердя!» Під таким гаслом відбулося VI Паломництво працівників державної пенітенціарної служби України.

13-14 червня 2015 року,  під опікою Патріаршого паломницького центру, персонал Державної пенітенціарної служби України здійснив прощу до Свято-Успенської Унівської Лаври. У ній взяли участь близько 200 осіб: представники управлінь Державної пенітенціарної служби Чернігівської, Київської, Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської областей, капелани та семінаристи. Цього року вона була приурочена 1000-літньому ювілею переставлення Святого Рівноапостольного Князя Володимира. […]

13-14 червня 2015 року,  під опікою Патріаршого паломницького центру, персонал Державної пенітенціарної служби України здійснив прощу до Свято-Успенської Унівської Лаври. У ній взяли участь близько 200 осіб: представники управлінь Державної пенітенціарної служби Чернігівської, Київської, Житомирської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської областей, капелани та семінаристи. Цього року вона була приурочена 1000-літньому ювілею переставлення Святого Рівноапостольного Князя Володимира.

IMG_2083

Започаткували паломництво пенітенціарних службовців офіцери центрального апарату та 25-ти територіальних управлінь Державної кримінально-виконавчої служби України 2008 року у 10-літній ювілей створення служби.

Традиційно проща розпочалася з молитви (молебнем до Святого князя Володимира) у храмі Св. Миколая Чудотворця в Перемишлянах, де душпастирював Блаженний Священомученик Омелян Ковч, знаний як «парох Майданека». Звідти прочани вирушили до Унева. Отцівським благословенням та радісними передзвонами  зустрів прочан високопреподобний ігумен Ілля і братія монастиря. Тут, в одному із найдавніших монастирських комплексів України, паломники мали добру нагоду принести свої благання до Матері Божої. В рамках прощі, вони цілу ніч чували  перед її чудотворним образом. Священики ж своїми проповідями творили атмосферу духовного зосередження та радісного оновлення.

IMG_2084

 «Працювати у в’язниці – нелегка справа. – зазначає  отець Костянтин Пантелей, керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України. – Зовсім нелегко ставитися до засудженої людини з вірою та милосердям, знаючи, що за плечима в неї тяжкий злочин. Та для працівників в’язниць з такими людьми приходиться бути майже щодень, і тому вкрай важливо, щоб і вони самі не втратили гуманності, ба навіть і віри». Тому метою цього паломництва, було поглибити розуміння свого християнського покликання і почерпнути духовну наснагу, якої так потребує кожний пенітенціарний працівник.

На згадку про участь у цій події кожен учасник отримав грамоту прочанина від ігумена монастиря та пам’ятку від Патріаршого паломницького центру.

Add a comment

*Please complete all fields correctly

Related Blogs

“Ми даємо їм інструмент для розкриття їхніх можливостей”: підсумки дитячих таборів “Вільні діти”
Шість заїздів по 10 днів та 240 дітей з Херсонської та Донецької області, які, попри пережиті жахіття війни, розвинули свій потенціал - такими є підсумки таборів, які проводив Патріарший Паломницький...
Слідами Івана Павла ІІ
31/05/02024 - 3/06/2024 14/06/2024 – 17/06/2024 19/07/2024 – 22/07/2024 16/08/2024 – 19/08/2024 Польща Вадовіце, Кальварія-Зебжидовська, Краків, Лагевніки, Ченстоховак 110€ + 15€ (екскурсійний збір)
Posted by admin | 26.04.2018
Піша проща родин мігрантів-заробітчан із Самбора у Зарваницю
За благословенням Глави і Отця Української Греко-Католицької Церкви блаженнішого Святослава та Голови Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ преосвященного владики Йосифа (Міляна) ПМВ організовує чергову, ХIII Міжнародну пішу прощу мігрантів та їх родин...