Стамбул з відпочинком на морі

Стамбул з відпочинком на морі

1 день – виліт зі Львова.

Переїзд у готель на нічліг.

2 день

Літургія. Сніданок.

Піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом. Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром, Базиліку Цистерна та Блакитну мечеть.
Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії – одна з найвеличніших пам’яток візантійської архітектури, що збереглись донині; символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула.

У вільний час рекомендуємо оглянути палац Топкапі (тур. Topkapı) — головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Назва Топкапі в перекладі з турецької означає дослівно «гарматні ворота» (тур. top — гармата, kapı — ворота, двері).

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

3 день

Літургія. Сніданок.

У цей день пропонуємо відвідати палац Долмабахче – палац османських султанів на Європейській стороні Босфору. Вважають, що саме з цього місця Мехмед II Фатіх звелів витягнути на берег свої кораблі і переправити їх у бухту Золотий Ріг під час взяття Константинополя. Новий палац будувався в 1842—1853 для султана Абдул-Меджида I, який став перейматися середньовічним палацовим комплексом Топкапи та бажав мати палац в стилі бароко, здатний змагатися у вишуканості з європейськими резиденціями XVIII століття.

Також запрошуємо приватно відвідати Храм св. Георгія Побідоносця, резиденції Вселенського Патріарха на Фанарі, могилу Роксолани, Галатську вежу (панорама міста), Гранд-Базар, Музей Каріє, він же – церква Хора, Археологічний музей, або ж поїхати на принцові острови та відпочити на морі та інше.

Після обіду пропонуємо поїхати на пляж Флавія та відпочити на морі.

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

4 день

Літургія. Сніданок.

Продовжуємо пізнавати Стамбул! Починаємо із центральної площі – Таксім. Далі – прогулянка Стамбульським Хрещатиком вулецею Істікляль. В цей день ми також відвідаєм рибний ринок, Галатський міст, ринок спецій та зможемо прогулятись човником по Босфору.
Після обіду пропонуємо відпочинок на Мармуровому морі.

Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

5 день

Літургія. Сніданок.
Останній день нашого перебування у Стамбулі – саме час закупитися сувенірами для себе та близьких. Найкраще місце для цього – Гранд базар — один з найбільших критих ринків у світі. Базар розташований в старій частині Стамбула та займає величезну площу — на базарі розташовано понад 4000 магазинів на 58 вулицях. Щодня його відвідує понад півмільйона відвідувачів і туристів.

Переліт Стамбул – Львів.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

– авіапереліт Львів-Стамбул, Стамбул-Львів з дозволеним багажем 1 валіза (20 кг.);

– медичне страхування, страхова компанія Grave/VUSO;

– 4 ночей у готелі у історичному центрі Стамбула зі сніданками;

– супровід керівника групи;

– трансфер з та до аеропорту

– піша екскурсія старою частиною міста

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

– Вежа Галата 4 Є;

– Церква Каріе 13 Є;

– Археологічний музей6 Є;

– Палац Топкапі 22 Є (з гаремом – 18 Є);

– Палац Долмабахче 10 Є;

– Музей мініатюр 13 Є;

– Базиліка Цистерна 10 Є;

– Кораблик по Босфору 10 Є;

– додаткове страхування на випадок COVID19 від 311 грн.;

– туристичний збір у готелях (city-tax);

– Istanbul Cart від 3 Є для міського транспорту у Стамбулі;

– пляж Флавіа 7 Є;

– пляж та дорога до Принцових островів орієнтовно 15 Є.


* Оплата паломництва здійснюється лише у гривнях.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...