Стародавній Київ та історія церковних пам’яток – пішохідна екскурсія

Стародавній Київ та історія церковних пам’яток – пішохідна екскурсія

Початок екскурсії о 10.00.

Подорож по центру колишньої столиці Київської Русі – це можливість доторкнутися до минулого, яке оживає у фресках, графіті, золотих куполах Собору і на гамірних схилах Андріївського узвозу. Це занурення в таємничу ауру Подолу, де і сьогодні витає дух стародавнього Києва і його гостей.

Софія Київська – резиденція великих руських князів, з якими пов’язаний розквіт Київської держави. Архітектурний комплекс цієї пам’ятки пов’язаний з низкою важливих подій в історії України.

Навпроти Софії святині розташована не менш важлива пам’ятка церковного, а також і наукового значення – Михайлівський Золотоверхий монастир (1108 – 1113 рр. будівництва). У період середньовіччя у стінах монастиря розвивалися перші богословські школи, які дали християнству цілу плеяду вчених.

Михайлівський Золотоверхий

Михайлівський Золотоверхий

Неподалік монастирського комплексі знаходять залишки фундаменту Десятинної церкви, яку у 1240 р., внаслідок татарської навали на місто було зруйновано. Територіально, колишня церква знаходилася на одному з центральних районів міста, у якому проживала княжа свита, а згодом місцева інтелігенція. Необхідно відзначити, що у ХVІ – ХVІІІ ст. на пагорбах біля руїн церкви проживала незначна частина галицької інтелігенції.

Окрім того, від церкви ішла дорога до найстарішого району міста Києва – Подолу. Останній відзначався свою енергетикою, яка була сповнена духом торгівлі, моди, ярмарків. Кожна церква тут, кожен будинок оповиті легендами та цікавими історіями, які сягають сивої давнини.

Андріївська церква

Андріївська церква

Одна з них пов’язана з тим, що нібито неподалік сучасної Іллінської церкви князь Володимир хрестив русичів у р. Дніпро.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– екскурсійна програма українською мовою для групи із 10-12 осіб.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– вхідні квитки до музеїв згідно програми, особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин.

* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати екскурсії  можуть бути змінені.

Related Blogs

Святинями Європи. Люрд та Фатіма
05/08/2023 – 18/08/2023 Люрд. Фатіма Верона, Мілан, Люрд, Фатіма, Валенсія, Венеція, Монсеррат, Барселона, Турин, Падуя 595€ + 400₴ 1 день Ранковий виїзд зі Львова та переїзд до угорського кордону. Проходження...
Мандри чарівною Італією
28/07/2023 – 05/08/2023 Італія Верона, Флоренція, Піза, Рим, Ватикан, Падуя, Венеція 365€+400₴ 1 день Обідній виїзд зі Львова. Перетин кордону. Нічний переїзд до м.Верона, Італія. 2 день Поселення в готель....
Подорож до Мальти
22/07/2023 – 29/07/2023 Мальта Марсашлокк, о.св.Павла, Мелліха, Сліма, Мдіни, Валетта, о.Гозо 735€ 1 день Трансфер зі Львова до Варшави. 2 день Виліт із Варшави до Мальти. Трансфер до готелю. Поселення...