Стародавній Київ та історія церковних пам’яток – пішохідна екскурсія

Стародавній Київ та історія церковних пам’яток – пішохідна екскурсія

ПЕРІОД: на замовлення
ПОЖЕРТВА: на замовлення
МАРШРУТ: м. Київ: Софія Київська – Михайлівський Золотоверхий Монастир і духовна академія – руїни Десятинної Церкви – Андріївський узвіз – Поділ – дзвіниця церкви Миколи Доброго – Іллінська церква.
ЗАМОВИТИ: Київ: (044) 279-19-20, (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Початок екскурсії о 10.00.

Подорож по центру колишньої столиці Київської Русі – це можливість доторкнутися до минулого, яке оживає у фресках, графіті, золотих куполах Собору і на гамірних схилах Андріївського узвозу. Це занурення в таємничу ауру Подолу, де і сьогодні витає дух стародавнього Києва і його гостей.

Софія Київська – резиденція великих руських князів, з якими пов’язаний розквіт Київської держави. Архітектурний комплекс цієї пам’ятки пов’язаний з низкою важливих подій в історії України.

Навпроти Софії святині розташована не менш важлива пам’ятка церковного, а також і наукового значення – Михайлівський Золотоверхий монастир (1108 – 1113 рр. будівництва). У період середньовіччя у стінах монастиря розвивалися перші богословські школи, які дали християнству цілу плеяду вчених.

Михайлівський Золотоверхий

Михайлівський Золотоверхий

Неподалік монастирського комплексі знаходять залишки фундаменту Десятинної церкви, яку у 1240 р., внаслідок татарської навали на місто було зруйновано. Територіально, колишня церква знаходилася на одному з центральних районів міста, у якому проживала княжа свита, а згодом місцева інтелігенція. Необхідно відзначити, що у ХVІ – ХVІІІ ст. на пагорбах біля руїн церкви проживала незначна частина галицької інтелігенції.

Окрім того, від церкви ішла дорога до найстарішого району міста Києва – Подолу. Останній відзначався свою енергетикою, яка була сповнена духом торгівлі, моди, ярмарків. Кожна церква тут, кожен будинок оповиті легендами та цікавими історіями, які сягають сивої давнини.

Андріївська церква

Андріївська церква

Одна з них пов’язана з тим, що нібито неподалік сучасної Іллінської церкви князь Володимир хрестив русичів у р. Дніпро.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– екскурсійна програма українською мовою для групи із 10-12 осіб.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– вхідні квитки до музеїв згідно програми, особисті витрати.

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин.

* Слідкуйте за оновленнями програми.  Дати екскурсії  можуть бути змінені.

Related Blogs

На 3 дні у Румунію, “Монастирі і не тільки”
19-21/07/2024 Румунія с. Путна, с. Сучавиця, с. Марджиня, с. Солка, м. Кимпулунг-Молдовенеск, м. Сучава, с. Молдовіца зі Львова 150Є з Коломиї 135Є
Греція з відпочинком на морі (Олімпійське узбережжя)
19-26/07/2024 Греція Олімпійське узбережжя 460€+400 грн
Греція з відпочинком на морі (Халкідіки)
20-29/06/2024 Греція півострів Сітонія(Халкідіки) 550€+400 грн