Проща до Польщі з нагоди Року Милосердя – Стежками блаженних мучеників

Проща до Польщі з нагоди Року Милосердя – Стежками блаженних мучеників

Проща з нагоди Року Милосердя до ікони Богородиці «Милосердя двері» (Ярославта місця мучеництва блаженного священномученика Омеляна Ковча ( Люблін/Майданек).

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 
 – проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
– духовний супровід священика;
– супровід досвідченого керівника;
– 1 нічліг у готелі (2-3 особи в номері);
– 1 сніданок.
 – екскурсійна програма згідно з маршрутом 5;
– медичне страхування 100 грн (у випадку відсутності страхового полісу).

1 ДЕНЬ

Зустріч прочан у Львові o 8.00. Посадка в автобус. Виїзд зі Львова та переїзд до польського кордону. Ранішні молитви.

Прибуття у село Млини. Вшанування пам’яті Михайла Вербицького. Панахида. Переїзд до Ярослава.
У Млинах знаходиться могила видатного діяча української культури першої половини XIX ст. отця Михайла Вербицького. Особлива заслуга М.Вербицького перед українським народом – це композиція українського гімну “Ще не вмерла Україна” (1864р.), який офіційно визнаний державним у  1917 р. Текст до гімну написав П.Чубинський.

Прибуття у Ярослав.  Храм Преображення Господнього УГКЦ.

Програма прощі у Ярославі:
16:00 Урочисте відкриття прощі (біля ікони Богородиці «Милосердя двері»).
16:30 Молебен перед іконою Богородиці «Милосердя двері».
17:00 Божественна Літургія.
19:30 Акафіст до Богородиці.

Переїзд до Любліна, поселення у готель.  Нічліг.

У Ярославі в храмі Преображення знаходиться  ікона «Милосердя Двері», яка належить Греко-Католицькій Церкві. Після того, як комуністи закрили храм у Ярославі, ікону забрали і вона багато років зберігалася у музейних фондах. Сьогодні юридично вона є власністю польської держави. Але УГКЦ вдалося зробити так, аби ікону повернули до храму. Ярославська ікона «Милосердя двері» є чудотворною та коронована корона Папою Іваном Павлом ІІ  у 1996 році.  Ікона «Милосердя двері» є офіційною іконою Року Божого милосердя.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Ранішні молитви. Виселення з готелю.  Прибуття до Майданека.

Програма прощі у Майданеку:
11:00 Молитва біля Пам’ятника боротьби і мучеництва.
11:05 Виступи керівників офіційних делегацій, покладання квітів  та запалення свічок.
11:15 Панахида за жертви нацизму, комунізму та сучасної пост-радянської диктатури.
12:00 Перехід до Меморіальної дошки зі словами о. Ковча: «Тут (у пеклі на землі) бачу Бога-Бога, який однаковий для нас, без огляду на наші релігійні різниці».
12:15 Молитва про прославу о. Ковча та покладання квітів до Меморіальної дошки та запалення свічок.
12:40 Екскурсії по Майданеку.

14:00 Оглядова прогулянка по Любліну, вільний час.

15:30-17.00 Літургія Напередосвячених Дарів у Люблінській церкві.
17:30 Повернення груп до Пам’ятника боротьби і мучеництва у Майданеку.
18:00 Хресна хода за участю української та польської молоді (початок біля Пам’ятника боротьби та мучеництва, остання зупинка – біля Мавзолею).

Повернення до автобуса. Вечірні молитви.  Переїзд до кордону.

В часи Другої світової війни Майданек – німецький концентраційний табір та табір смерті на території Польщі, приблизно 4 км від центру міста Люблін. Через Майданек пройшло близько 300 000 в’язнів з 26 держав, з них багато євреїв, поляків. У крематорії концтабору був спалений о. Омелян Ковч – греко-католицький священик, служитель храму Святого Миколая в м. Перемишляни на Львівщині. У своєму служінні він завжди проявляв глибоку людяність та милосердя. Саме через діла милосердя (допомагав євреям в час німецької окупації Галичини та знищення єврейського населення) священика заарештували й ув’язнили у концтаборі Майданек. Та це не завадило йому й надалі виконувати свої священичі обов’язки. Він здійснював Святі Таїнства, допомагав в’язням духовною розмовою, служив усім, незалежно від походження та конфесійної приналежності. Отець Омелян був настільки жертовним і безкорисливим, що коштом власного життя виявляв солідарність з тими людьми, які були позбавлені прав, людської гідності. У 2001 році під час візиту в Україну Папа Івано Павло ІІ проголосив о. Омеляна Ковча Блаженним мучеником. У  честь блаженного священномученика Омельяна Ковча було недавно названо одне з перехресть міста Любліна.

3 ДЕНЬ

Прибуття до України зранку.  Ранішні молитви.
Прибуття у Страдч. Подячна Божественна Літургія. Вшанування священномученика Миколая Конрада і мученика Володимира Прийму. Відвідини Страдецької печерної церкви. Вільний час.  
Прибуття у Львів.

Село Страдч, що неподалік Львова, здавна відоме як відпустове місце. Сюди  щороку приходять тисячі прочан, щоб засвідчити свою віру. Страдецька печерна церква – чи не єдина в Західній Україні пам’ятка християнства, що зберегла свій вигляд до ХХ ст. майже таким, як за часів, коли була монашим помешканням. Страдч дав світові і Христовій Церкві також двох блаженних мучеників: блаженного священномученика Миколая Конрада і блаженного мученика Володимира Прийму. Перший з них був професором історії філософії і соціології довоєнної Львівської Богословської Академії. Отець Микола відрізнявся великою душпастирською ревністю і користувався належною повагою та авторитетом у парафіян, не був байдужим до людської біди та проблем.  Володимир Прийма – був зразковим і практикуючим християнином, добрим сім’янином, проявляв корисні і слушні ініціативи в парафіяльному житті. Отець Микола Конрад і дяк Володимир Прийма загинули мученицькою смертю 26 червня 1941 року майже 75 років тому від рук солдатів НКВС, які відступали на Схід під натиском німців.

osobluviУ ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ

– проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;

– духовний супровід священика;

– супровід досвідченого керівника;

– 1 нічліг у готелі (2-3 особи в номері);

– 1 сніданок.

osobluviВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ 

– екскурсійна програма згідно з маршрутом 5;

– медичне страхування 100  грн (у випадку відсутності страхового полісу).

osobluviЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Пожертва для паломницької подорожі у гривнях коригується відповідно до зміни курсу валют на день подання.

* Порядок та час екскурсій може бути змінено або замінено на рівноцінні на прохання групи, або у випадку форс-мажорних обставин, що не впливатиме на якість паломницької поїздки.

* Слідкуйте за оновленнями програми. Дати подорожі можуть бути змінені.

* Під час подорожі можуть виникати форс-мажорні обставини, наприклад, дії або бездіяльність прикордонних та митних служб, несприятливі погодні умови, затори на дорогах, ремонти доріг в країнах перебування, які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми. Ми не несемо відповідальності за наявність таких обставин, але зробимо все можливе, щоб подорож була  безпечною та комфортною.

Замовити паломництво

  • телефон для записуу Києві:  (044) 279-19-20; (096) 330-96-79,
  • телефон для запису у Львові:(096) 858-27-57;  (063) 07 500 30.
  • e-mail: info@pilgrimage.in.ua. Київ, вул. Михайлівська 17/2, офіс 2а.

Related Blogs

Posted by admin | 22.02.2022
Меджугор’є + Будапешт на Великий піст (архів)
ПЕРІОД: 05 - 11 березня  (7 днів) ПЕРІОД: 23 - 29 березня  (7 днів) ВАРТІСТЬ: 165 євро*+200 грн МАРШРУТ: Львів (Івано-Франківськ) – Будапешт – Меджугор'є (4 дні / 3 ночі) –...
Posted by admin | 17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва) (архів)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
Posted by admin | 14.01.2022
Країнами “БеНіЛюкс” (архів)
ПЕРІОД: 02 - 11 квітня (10 днів) ВАРТІСТЬ: 495 євро*+200 грн. МАРШРУТ: Львів – Вроцлав – Дрезден - Айзенах - Трір - Люксембург - Брюссель - Гент - Брюгге - Гауда...