Тоскана. Край, що закохує!

1 день

Виїзд зі Львова. Переїзд до Венеції.

2 день

Прибуття до Венеції.

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки її вузькими та заплутаними вуличками. Ми побачимо найвідоміший міст Венеції, міст Ріальто. Дізнаємось про історію Венеції та відвідаємо її найвідоміший храм, Базиліку Святого Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці Святого Марка ми візьмемо участь у Літургії, біля мощей євангелиста Марка.

Головна площа Сан-Марко і неймовірна кількість голубів, символ Венеції – кафедральний Собор святого Марко, де зберігаються реліквії християнства, привезені хрестоносцями; Палац дожів, правителів Венеціанської республіки; міст Ріальто, найстаріший міст, зведений над Гранд-каналом; незабутній вигляд на Венецію з води – все це залишить у нас приємні спогади.

Після Літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом.

Те, що ми не зможемо побачити під час піших прогулянок, ми побачимо, пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким повернемося до нашого автобуса.

Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

3 день

Сніданок, переїзд до  Флоренції.

Флоренція – одне з найкрасивіших міст Італії із тисячолітньою історією. Справжнє місто-музей під відкритим небом, адже весь історичний центр включено у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. З давніх часів Флоренція овіяна безліччю легенд і міфів. Її назва в перекладі означає “квітуча” , що зрештою, дуже закономірно, дивлячись на місто. А безліч галерей, храмів і різних архітектурних ансамблів, кажуть, викликає в людини пришвидшене серцебиття і хвилювання. Саме у Флоренції, починаючи з Джотто, творили найяскравіші майстри малярства, архітектури й усіх кунштовних мистецтв. До кінця XV століття місто вже набуло тих неповторних і прекрасних рис, які й досі привертають увагу людей. Уже були збудовані чудові храми й палаци, вже були написані унікальні фрески, і на майданах міста встановили дивовижні статуї. Приблизно в цю ж добу у Флоренції працювали Леонардо да Вінчі, і Мікеланджело, і Рафаель.

Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

4 день

Сніданок, приїзд до Пізи.

Піза – невеличке італійське місто, яке щороку приваблює тисячі туристів з усього світу. Ні для кого не секрет, що саме там знаходиться відома на весь світ вежа, що падає – Пізанська. Та крім вежі місто цікаве своєю історією, самобутністю та своїм неповторним шармом.

Екскурсія містом, вільний час. Відпочинок на морі. Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

5 день

Сніданок, переїзд до Сієни – міста та муніципалітету в Італії, у регіоні Тоскана, столиці провінції Сієна. Місто називають середньовічною перлиною і одним з найчарівніших в Італії. Відвідини історичної частини Сієни. П’яцца-дель-Кампо, зовні Вежі Манджа, Собор (Дуомо), та ін.

В другій половині дня переїзд до Ареццо – сусіднє до Сієни місто-муніципалітет, де чи не кожна будівля – пам’ятка архітектури. Затишне, красиве та спокійне місто, до якого Вам обов’язково захочеться повернутись! П.С. а ще тут знімали чудовий фільм “Життя прекрасне”

Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

6 день

Сніданок, переїзд до Сан Марино.

Найсвітліша республіка Сан-Марино – це не просто гарне словосполучення, а офіційна назва республіки всередині Італії. Так-так, не лише Ватикан захований в сонячному “чобітку”. Сан-Марино – в самому центрі Італії, але не Італія. Одна з найменших держав світу із титулом найстаршої республіки.

Її заснував ще 301 року християнський каменяр Маринус, який переховувався на горі Титано від римського імператора Діоклетияна. Спочатку її називали “Земля Сан (святого) Марино”. І це ще не всі цікаві факти про цю прекрасну республіку!

Екскурсія, вільний час, відпочинок на морі. Переїзд на нічліг у готель біля Флоренції.

7 день

Сніданок, переїзд до Верони.

Верона – місто на північному сході Італії, розміщене біля підніжжя Альп, на обох берегах річки Адідже. Верона зберегла й поєднала мистецькі елементи різних історичних діб, що змінювали одна одну, а також яскраво передає концепцію фортифікованого європейського міста. Тут знаходиться відома каплиця св. Франциска Ассизького. Також побачимо величний Катедральний собор, Базиліку св. Анастасії та інші святині цього “романтичного міста” Європи, також відомого історією Ромео та Джульєтти. Нічний переїзд до Львова.

8 день

Прибуття до Львова.

У ПАКЕТ ПОСЛУГ ВХОДИТЬ:

– 5 нічлігів у готелях зі сніданками;

– переїзд автобусом єврокласу;

– супровід духівника та керівника групи;

– медичне страхування.

ВАШІ ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

– туристичний збір у готелях (city-tax);

– витрати на міський транспорт;

– екскурсії та плата за в’їзд у деякі міста- загалом 40 Євро.

*Оплата здійснюється у гривнях.

Радимо переглянути

17.02.2022
Проща до Люрду (в рамках міжнародного військового паломництва)
ПЕРІОД: 8-20 травня  (13 днів) ВАРТІСТЬ: 595 євро*+400 грн МАРШРУТ: Львів - Ярослав - Прага - Берн - Женева - Невер - Париж - Ракамадур - Люрд - Барселона - Монтсеррат...
13.12.2021
Паломництво фантастичною Італією
ПЕРІОД: 04 - 13 травня (10 днів)  ПОЖЕРТВА: 485 €* МАРШРУТ: Львів - Венеція - Падуя - Рим - Барі - Сан-Джовані Ротондо - Ланчано - Лорето - Сан-Марино - Відень - Брно -...