В гості до сусідів на вихідні: краса європейських столиць

В гості до сусідів на вихідні: краса європейських столиць

14-17/06/2024

Чехія, Австрія

Прага-Відень

АКЦІЙНА ЦІНА 135€+200 грн

Тур вихідного дня

Бажаєте вирватись з повсякденності, насолодитися красою величних Праги та Відня, не беручи відпустки? Тоді ця поїздка – для вас. А якщо впродовж поїздки мрієте мати духовну програму і Літургії в кожному місті, тоді ви – наш паломник!

Духівник о. Олег Кіндій

1 день:

16:00 Виїзд зі Львова. Нічний переїзд у Прагу.

Достопримечательности Праги: ТОП-20. Что посмотреть, куда сходить в Праге

2 день:

Прибуття у Прагу. Екскурсія включена у вартість. Прага володіє неймовірним шармом. Вона закохує у себе і спонукає повертатись сюди знову і знову. Величний ансамбль чарівних будівель з червоною черепицею терасами піднімається від Карлового мосту до гори, на якій знаходиться Празький град з собором Святого Віта. Увесь цей краєвид входить до спадщини ЮНЕСКО.

Пропонуємо  Вам пройтись лабіринтами маленьких вуличок та поринути у чарівну атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, собор Св. Віта, Карлова вулиця і звичайно ж, Карлів міст! 

Екскурсія завершиться спільною Літургією у Греко-Католицькому храмі св. Климентія (історичний центр міста).
Вільний час. Гуляємо містом, купуємо сувеніри, їмо смаколики та робимо багато красивих фото – адже у Празі безліч розкішних локацій.

Прага - Місто

Переїзд у транзитний готель.  Поселення. Нічліг.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень (екскурсія включена у вартість). Пишна краса цього міста-перлини Європи, нагадує про його величне минуле – центру Австро-Угорської імперії. З тих часів у Відні залишись імперські храми, королівська резиденція та розкішні палаци. 

Все про Відень | Яке місто є столицею Австрії? Життя у Відні

А ще Відень – це місто з ароматом кави – кав’ярні  Відня та торт Захер знамениті на увесь світ. Також – це місто музики, Віденського вальсу, Шопена, Моцарта, Штрауса. Під час екскурсії містом Ви побачите: Собор Святого Стефана, площу Грабен і Чумну колону, вулицю Кольмаркт, колишню королівську резиденцію Гофбург та Віденську оперу. Весняна атмосфера цього міста спонукає до світлих та радісних думок, які налаштують Вас на спільну Літургію. Божественна Літургія в українській парафії.

Відень – місто, що живе у ритмі вальсу - Навчання за кордоном для українців, вища освіта в Європі, Австрія, Німеччина - Дивись Ширше

Вільний час. Фотографуємось, купуємо сувеніри, дякуємо Богові за можливість отримати задоволення для очей та душі та тіла.

Збір групи. Переїзд у Львів. Повернення до дому

4 день

Прибуття до Львова.

У вартість послуг включено:

  • проїзд автобусом єврокласу згідно маршруту;
  • духовний супровід священика;
  • 1 ночівля у готелі (2-3 особи в номері);
  • 1 сніданок
  • екскурсія по Празі та Відню 
  • медичне страхування

У вартість не включене:

  • особисті витрати;
  • вхідні квитки в музеї

 Телефон/вайбер: (096) 858-27-57

e-mail: palomncentr@gmail.com

Related Blogs

Паломництво в Пальма де Майорка
15-22/07/2024 Іспанія Пальма де Майорка, Льюк, Вальдемоси, Порто-Крісто 1200€(авіа включено)
Відпочинок на о. Корфу (Греція)
15/07/2024 – 25/07/2024 12/08/2024 – 22/08/2024 29/08/2024 – 08/09/2024 Хорватія, Боснія і Герцеговина, Греція Меджугор’є, о. Корфу, Палеокастриця, Каламбака, м. Дрвеник від 530€ до 590€ +500 грн
Знакові міста Італії (2 дні у Римі)
30/09/2024 – 7/10/2024 5 ночей в готелях + сніданок 2 нічних переїзди Італія Верона, Флоренція, Рим, Ватикан, Асиж, Падуя, Венеція 380є+500грн.